Za sve Bildere na baterije!

Za sve Bildere na baterije!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Toliko toga je ovdje netačno nemam kad da pišem, ovdje se radi o uljnom steroidu koji nema u BIH..... ili druga opcija da je aplicirao injekciju u biceps, igla bila inficirana i sve se upalilo...... ova gnoj može da se desi i kod operacije slijepog crijeva da ne govorim za dalje.....
 
Član
Nisam čitao uopšte komentare drugih jer fkt nemam živaca pogotovo kad vidim 5-6 stranica postova tako da se nadam da neću ponoviti nešto što je neko drugi prije mene napisao te ispasti papagaj :)

Ovako, kreatin, whey, amino i slični ''SUPLEMENTI'' nisu hemija već upravo to, SUPLEMENTI (prevedeno - dodaci ishrani) koji ama baš nikome (čast izuzetcima) ne bi trebali da naskode.

Testosteroni, stereoidi, dpo i sl su HEMIJA, dakle unose se rigoroznim putem te za vrijeme unosa istih o milion aspekata treba voditi računa. Kure idu iglom itd i to je nešto što recimo nikome ne bih preporučio bez obzira koliko ta osoba to željela. Sasvim je druga priča određen kompleks ili pak profesionalno zanimanje za BodyBuilding te nastupanje na profi takmičenjima gdje jedan naturalac (ma koliko dobru suplementaciju imao) nema šansi :D

Ovo što vade iz krvi navedenom tipu koji je sve samo ne sretan na klipu sudeći po izrazu njegovog lica je SYNTHOL. Nešto što se ubrizgava direktno u mišić te ne smije imati kontakta s krvnim sudovima, žilama itd u protivnom se desi ono što se desilo momku sa klipa. Dakle synthol predstavlja najveće zlo u body buildingu kao sportu te ne postoji niti jedan profesionalac, naturalac, instruktor ili pak trener koji će vas uputiti na ovaj korak. Krajnje očajnički potez je bez muke špricati synthol u mišiće te preko noći sebi uništavati život i upotrebu tog krajnje besmislenog načina definitivno osuđuje svaki sportista dužeg staža od bar 2 mjeseca jer bez znoja, urlanja i brda piletine nema nafake :D

Imate jako mnogo primjera odnosno eksponata osoba koje su sebi uništile figuru upotrebom stvari koja uopšte za te svrhe nije namijenjena. Dovoljno je da u google ukucate synthol te odaberete pregled slika i garantujem prevrtanje stomaka od muke i gadosti :icon_twisted:

Evo par sličica za svaki slučaj :)

synthol-04.jpg

snapp009.jpg

71249733.jpg

7.jpg


BTW, Dragone kakav si s leđima sad? Sjećam se da si spominjao probleme kada sam te pitao za vratilo prije par mjeseci i sl, jel bolje stanje? Gural se željezo? :)
 
Član
<iframe width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/OcMhS5tYAjI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>:D
 
Član
Joj muka mi neka dodje od ovoga, sta ljudi sebi rade, to je nevjerovatno...
Ja sam isao u teretanu, ali vec godinu dana ne idem, nemam ni vremena a ni para, sto jest jest, trcim 2-3 puta sedmicno i radim sklekove, a imam prilicno dobru i definiciju i masu, eh sad, ima tu i genetike...a ima i zdrave "seoske ishrane", kajmak, sir, domaca jaja, sok od drijenjaka i zove....
 
Član
samo bi da se nadovezem za synthol, bash nije tacno da ga ne koriste profesionalci cak se vidi na Mr.O. da skoro svaki takmicar ubrizgava ulje synthol da popravi slabije misicne partije koje su im genetski slabije i nemaju mogucnost da ih izgradi kao ostale misicne partije ili da popravi simetricnost tijela naravno za one koji ne znaju synthol se ubrizgava u manje misicne partije poput listova, ramena, bicepsa, tricepsa... i iz prilozenog sa Mr.O. se vidi da ljudi znaju sta rade nisu kao Greg valentino ili ova balavurdija na prvi nacin doziraju, i samo bi htio da kazem da svaki bodybuilder mislim na profesionalce odlicno poznaje anatomiju tijela i fiziologiju (funkcionisanje) tijela nisu to ljudi koji samo se rokaju steroidima i treniraju ;)
 
Član
buki_pit je napisao(la):
samo bi da se nadovezem za synthol, bash nije tacno da ga ne koriste profesionalci cak se vidi na Mr.O. da skoro svaki takmicar ubrizgava ulje synthol da popravi slabije misicne partije koje su im genetski slabije i nemaju mogucnost da ih izgradi kao ostale misicne partije ili da popravi simetricnost tijela naravno za one koji ne znaju synthol se ubrizgava u manje misicne partije poput listova, ramena, bicepsa, tricepsa... i iz prilozenog sa Mr.O. se vidi da ljudi znaju sta rade nisu kao Greg valentino ili ova balavurdija na prvi nacin doziraju, i samo bi htio da kazem da svaki bodybuilder mislim na profesionalce odlicno poznaje anatomiju tijela i fiziologiju (funkcionisanje) tijela nisu to ljudi koji samo se rokaju steroidima i treniraju ;)

Mr.Olimpia je najgadnije takmičenje koje se može gledati po tom pitanju još od neke 1995 godine te recimo da Jay-a, Roonie-a i ostale ormare ne smatram bodybuilderima već... fff.. gadnim mutantima.. Davno su prošla vremena Arnolda, Flex-a i sličnih anatomskih priručnika :)
Od ovih novih teškaških gromada niko, NIKO ne može izvesti vakum pozu (uvući stomak). Treba li bilo šta više reći kada je u pitanju najjača kategorija tog takmičenja?

Naravno skroz je drugacije gledati naturalce, fitness kategorije, djevojke itd kada je mr olimpia u pitanju ali to je sve nažalost 'predprogram' ovim karikaturama.

Evo za primjer uporedite Arnold-a i Roonie-a i sve će vam biti jasno.

Roonie Coleman
ronniecolemanimage.jpg


Arnold Schwarzenegger
ArnoldSchwarzeneggerPicture.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top