Za "dlaku" situacije

Za "dlaku" situacije

Član
Ja sam neki dan opalio goluba glava mu otpala za dlaku da pogodi nekog lika pored ceste :lol:
 
Član
Fotografija_0039.jpg
[/url]
Fotografija_0038.jpg
[/url]
Fotografija_0036.jpg
[/url]

Malo starijeg datuma, ali je bilo ''za dlaku'':icon_sad:
 
Član
Neki dan ja i cura krenuli u Siroki Brijeg na pice, ono dobra cesta do gore pa reko' malo da Fabijanu maknem na lijep asfalt. Za one koji ne znaju cesta ( izlaz iz grada ) ima 3 trake, jedna prema dole, i 2 prema gore, prema izlazu.

I lijepo idem jedno 90-ak, sad Fabijana na 14-skama pa mogu :D, lijeva krivina, puna linija, ja na liniji lijeve i desne trake smjera prema izlazu, kad dole silazi cisterna sa slepom, a nju pretice pajdo u Golfu 4 na jedno 100-ak km/h.
Kao da mi je sami Bog rekao da odem u "sporu" traku, jer sam taman uspio zagazit i lijevim tockom u svoju traku kad je golf protutnjao, izmedju retrovizora ucinilo mi se manje od 10 cm :icon_eek:

Da smo se potrefili far u far, kombinovana brzina bi sigurno bila oko 200km/h, sto znaci djabe airbagovi, qrci i palci, bilo bi me rasuto po cesti k'o rize u sirotinje :icon_eek:
 
Član
radi takvih treba kamenja u autu nosit za frljaknut kroz prozor, al brzina nebi bila kao 200km nego kao da sa 100 udaris u zid ;)
 
Član
Da, samo u ovom slucaju taj zid ne stoji nego se i on krece :cool: JA samo znam da se nisam stigao ni prepast :icon_eek:
 
Član
kod mene nije bilo za dlaku, ja sam fino zalijepio :lol::lol: februar ili mart 2005 (ne sjecam se tacno datuma) bio s dva prijatelja na kafi, krenuo kuci negdje oko 4 (ono kad je najveca guzva, kad se svi vracaju s posla) i neka luda me spuca pa od hotela kroz stupine pun gas (staro auto pa i nije vuklo dobro :D ) uglavnom izleti mi neki lik s parkinga i da ne bi ravno u njeg zapucao, uspijem nekako smotat i zaobic, ali tu izgubim kontrolu i okrene me za 180 stepeni i ravno pred bingo me odnese, popnem se bocno na trotoar i oni zeljezni stubici pred bingom me zaustave, a ni danas dan ih nisu vratili, tako da oni koji cesto tu prolaze mogu i dalje vidjet moje djelo :lol: na svu srecu niko nije povrijedjen, niti sam kojeg pjesaka udario... a sto se tice drotova, isto ko da su bili iza coska i cekali da udarim, odma se pojavili nisam stigo ni izac iz auta :icon_confused: uglavnom uzeli da mjere (trag kocenja, ustvari bocnog klizanja, do stubica koji su me zaustavili, 45m) jedino sto mi ni danas dan nije jasno, kako sam uspio da se ne prevrnem i ako sam bocno udario od ivicnjak (to me cak i otac zeza) :lol: eto to bi bio moj dogadjaj i naucio me da ne idem 100 preko ogranicenja, vec jedno 50 preko:lol:
 
TuLe je napisao(la):
kod mene nije bilo za dlaku, ja sam fino zalijepio :lol::lol: februar ili mart 2005 (ne sjecam se tacno datuma) bio s dva prijatelja na kafi, krenuo kuci negdje oko 4 (ono kad je najveca guzva, kad se svi vracaju s posla) i neka luda me spuca pa od hotela kroz stupine pun gas (staro auto pa i nije vuklo dobro :D ) uglavnom izleti mi neki lik s parkinga i da ne bi ravno u njeg zapucao, uspijem nekako smotat i zaobic, ali tu izgubim kontrolu i okrene me za 180 stepeni i ravno pred bingo me odnese, popnem se bocno na trotoar i oni zeljezni stubici pred bingom me zaustave, a ni danas dan ih nisu vratili, tako da oni koji cesto tu prolaze mogu i dalje vidjet moje djelo :lol: na svu srecu niko nije povrijedjen, niti sam kojeg pjesaka udario... a sto se tice drotova, isto ko da su bili iza coska i cekali da udarim, odma se pojavili nisam stigo ni izac iz auta :icon_confused: uglavnom uzeli da mjere (trag kocenja, ustvari bocnog klizanja, do stubica koji su me zaustavili, 45m) jedino sto mi ni danas dan nije jasno, kako sam uspio da se ne prevrnem i ako sam bocno udario od ivicnjak (to me cak i otac zeza) :lol: eto to bi bio moj dogadjaj i naucio me da ne idem 100 preko ogranicenja, vec jedno 50 preko:lol:

jel to bio neki audi 80? tamnija neka boja? sjecam se toga ja mislim...
 
Član
tito_i_partija je napisao(la):
TuLe je napisao(la):
kod mene nije bilo za dlaku, ja sam fino zalijepio :lol::lol: februar ili mart 2005 (ne sjecam se tacno datuma) bio s dva prijatelja na kafi, krenuo kuci negdje oko 4 (ono kad je najveca guzva, kad se svi vracaju s posla) i neka luda me spuca pa od hotela kroz stupine pun gas (staro auto pa i nije vuklo dobro :D ) uglavnom izleti mi neki lik s parkinga i da ne bi ravno u njeg zapucao, uspijem nekako smotat i zaobic, ali tu izgubim kontrolu i okrene me za 180 stepeni i ravno pred bingo me odnese, popnem se bocno na trotoar i oni zeljezni stubici pred bingom me zaustave, a ni danas dan ih nisu vratili, tako da oni koji cesto tu prolaze mogu i dalje vidjet moje djelo :lol: na svu srecu niko nije povrijedjen, niti sam kojeg pjesaka udario... a sto se tice drotova, isto ko da su bili iza coska i cekali da udarim, odma se pojavili nisam stigo ni izac iz auta :icon_confused: uglavnom uzeli da mjere (trag kocenja, ustvari bocnog klizanja, do stubica koji su me zaustavili, 45m) jedino sto mi ni danas dan nije jasno, kako sam uspio da se ne prevrnem i ako sam bocno udario od ivicnjak (to me cak i otac zeza) :lol: eto to bi bio moj dogadjaj i naucio me da ne idem 100 preko ogranicenja, vec jedno 50 preko:lol:

jel to bio neki audi 80? tamnija neka boja? sjecam se toga ja mislim...

jest, audi 80 (jaje) sive boje

pioneer_09 je napisao(la):
^ zbog takvih kao ti su sad postavili vibrirajuce trake po stupinama... eto ti sad :lol::lol:

jesu se sjetili nakon 6god da ih postave :lol: al nije radi mene, bilo je jos strucnjaka koji su se tu parkirali :lol:
 
Super Moderator
Vozim se ja jednu noc, dobre gume navikao te relacije jako brzo proci bez problema i rizika i tu noc je bila temperatura -2 a kao sto vec rekoh dobre gume, ali ljetne, al ja pametan nisam obracao paznju na to nego se oslonio na gume jer inace nikad nisam imao problema i tako idem petom brzinom (velika velika greska) jer nisam imao namjeru izvlaciti nego sam eto pozurio a opustio se i krivina u lijevu stranu, tu se nesto radilo kamioni izlazili na cestu i malo blata po cesti nanijeli i ja ulijecem auto naravno bjezi a brzina je bila cca 120km/h+, ja puni u kontra stranu namotao ali auto i dalje ide kako je islo i na pocetku nema sanse da se vrati i puf u neku stijenu udarim lijevim blatobranom i ivicnjak je bio tu koji je naravno zasluzan za prevrtanje na jednu stranu pa na krov, pa za 180 stepeni i na kraju zavrsim na lijevim vratima..srecom bio vezan, meni nista, izasao iz auta bez problema al sam napravio stetu nekih 5-7000 KM
jbg dosta gresaka al zato od sad u 10. mjesecu montiram zimske gume i nema jurcanja ;)
 
Top