Za "dlaku" situacije

Za "dlaku" situacije

Član
Lija je napisao(la):
hajd da i ja napisem stagod...

1.nekako pred novu godinu,ja vozo Lagunu od starog i izasao u grad i buraz od cure se napio i neki njegov jaran i hajd reko da ih odvezem kuci,i oni se pocese prepirat u autu zbog neke gluposti,ja sta cu pjanom cojeku nemos dokazat i ja pozurim da ih se sto prije rijesim,i nako stisnem ja Lagunu podobro starom cestom Zavidovi -Maglaj i skrenem na taj sporedni put onako suho je bilo i vozi vozi i na jednoj lijevoj krivini samo auto ode preko nosa,i u darim desnom stranom u zid,neko bacao rizlu po putu i samo isklizalo auto,Steta-zmigavac,blatobran i karambolka napukla

2.Isto vracao se od cure sa Corsom nekad oko ponoci kuci znam kisa ljevala ko iz kabla i idem putem kojeg znam napamet taj put do kuce auto na zimuljama bilo i fino je drzalo po kisi,priznajem jesam ja malo brze vozio ali drzalo je..I na jednoj opet lijevoj tehnicki zahtjevnoj krivini u kojoj sam testirao sebe uvijek ja ulijecem auto drzi do apexa sve OK i samo najednom opet ode preko nosa,ja namotaj do kraja ali nista desnim tockom udarim u ivicnjak,ja zavrsim na suvozacevom sjedistu,lupim glavom o A stub..Izlazim napolje a ja jedno 20 metara od mjesta udesa,obilazim oko auta vidim hauba OK,blatobran pa skoro OK,kontam nije nista,kad posvijetlim u gumu a ona utjerana ,celicna felga savijena..Kontam sta cu sad,jer imam jos jedno kilometar do kuce,nista sjednem upalim auto,lagano prva krecem ali jedva ide,vuce u lijevopusi se iz gume i nekako dovucem se do kuce,a u jednu desnu krivinu sam morao na dvaut uc,ko da slepera vozim..

To su losa iskustva a bilo je skakljivih situacija breme,kao npr izleti mi covjek na mojoj strani iz nepregledne krivine a put sirok jedno 3 metra i trzaj lijevo trzaj desno,poce guzica prestizat,motaj kontru gas,opet rekontra i stanem taman do zida nekog,a onaj samo lagano ode,jesam mu i je*avao sve redom..Ili vracam se ja iz Zenice i zurio kuci,i uleti neki lik u makazice i ja po kocnici,kad me odnese udesno skroz sa cestejedva se ispravio..Razlog odlijepila se feroda sa plocice koja je kocila 1000km skoro nova,Kineski kvalitet :lol:
Drug nemoj zamjerit al ti stvarno moras vjezbat te ljeve krivine :lol: a takav sam ti i sam;)
 
Početnik
a to je zato jer ono kontam i ako udarim u suvozacevu stranu ce udariti,dok na desnoj krivini ja prvi nahebem:D Salim se jbga to se tako potrefilo 2 puta i et sta ces zivot ide dalje ja pjesacim i et :lol:
 
Član
Ja sam letio s ceste s Audiom 6 i to quatrom :lol:!!! I kad mi neko kaze quatrom ne moguce sletiti!! heehe
Ja vozio oko 100 Km/h i ulazim u jednu blagu krivinu, fakat jest kisa padala al nije to ni bila neka krivina! Kad ono samo zadnji kraj poleti i gotovo, zaustavi se ja u bari :D Srecom nista nije se desilo malo ga isprljao hehe !
A sto se quatra tice jedino mi je pomogao da izađem iz bare, jer je bilo oranje upao do felgi al izasao! hehe

A jednom me je udario covjek nazad direkt s najmanje 120 Km/h nije me vidio nikako a ja se kretao oko neki 70 Km/h
Et toliko o mojim udesima hehe
 
Član
Necu pisati one gdje sam se razbio to sam već u jednoj temi pisao:D
1.Idem za zenicu i tako prestizemo ispred mene astra h ona ljepa GTC crna ja mislim da je 1.6 motor u njoj iza mene audi a4 dosta brzi nego ova astra koju sam cekao da prestigne il se cica boji stisnut.
i tako krene astra prestizati po pravcu dva kapiona i ja i audi iza nje cekamo iz drugog smjera ide kamion isprek kamiona sto prestizemo dosta auta ta je se astra ugurala izmedju auta ja jedva za njom tako reci na knap a audia sam osjetio kako me je lagano pogurao al nije nista ostalo na braniku to je bas bilo na dlaku;) kasnije ja obisao astru a audi je mene pred zenicom jer sam vec bio stigo on je produzio dalje al da ide ide dobro za mnom.
2.Druga situacija vozim se iza kamiona sto voze on drveće + prikolica ispred mene golf četvorka TDI-cisto da se zna ispred njega kadet metalik sivi mozda bjeli ne opran 20+ godina pun 5+ljudi sa najvjerovastnije 1.3motorom i sad on krece prestizati i dosao je do polovice golf (3 osobe) ide za njim ovaj ni prazan nemoze povuci a kamo li pun golf mu svira da pozuri on nemore bas gledam kako mu vozač golfa rukam objasnjava a ne moze se vratiti covjek u drugoj traci sa autobusom skroz stao i nekako su prosli a ovaj u golfu ima snage a ne moze od kadeta.kasnije iso iza kadeta kad covjek ne sleti sa ceste dize prasinu prvi pravac obidjem;)
3.Idem u doboj ispred mene neki hyunday onaj mali ispred njega onaj pasat 2.0t i sad taj mali pocinje prestizati pasata doso je do pola pasata al auto bas neide nema snage vidi se a ovaj sa pasatom ide nekih 70 a sa druge strane ide fap onaj stari i pasat naglo zakoci i pusti ga.a prije toga ovaj sa hyun.. dadne zmigavac kao pestice pa se predomisli ja mislim da on vise nije prestizao.
 
Član
raymo je napisao(la):
2.Druga situacija vozim se iza kamiona sto voze on drveće + prikolica ispred mene golf četvorka TDI-cisto da se zna ispred njega kadet metalik sivi mozda bjeli ne opran 20+ godina pun 5+ljudi sa najvjerovastnije 1.3motorom i sad on krece prestizati i dosao je do polovice golf (3 osobe) ide za njim ovaj ni prazan nemoze povuci a kamo li pun golf mu svira da pozuri on nemore bas gledam kako mu vozač golfa rukam objasnjava a ne moze se vratiti covjek u drugoj traci sa autobusom skroz stao i nekako su prosli a ovaj u golfu ima snage a ne moze od kadeta.kasnije iso iza kadeta kad covjek ne sleti sa ceste dize prasinu prvi pravac obidjem;)
Poznata mi situacija.Zato nikad nije pametno preticati odmah iza drugog auta ako on nemoze povuci,ako je lijeno nesto,najebo si.
 
Član
evo i jedna moja, vracao se iz vlasenice prema sarajevu, bili ja i maldji brat u autu, ispred mene bijela golf dvojka, ajd vuce se covjek, krivina do krivine, nemogu da ga obidjem, nemam preglednosti, poceo me vec nervirati, govorim ja bratu e vala jes coek supak razvuo ko hodza teraviju, i vucemo se mi jos nekih par minuta, naidjem na pravac, dam zmigavac i obilazim ga, na po njegovog auta covjek stisce gas, gleda u mene i smije se, reko jbo majku manijaka, iz suprotnog smjera dolazi auto, ja se sjebo, reko ode moke na drugi svjet, sreca nekako ga uspijem obici, da sam ostao jos sekundu poginuo bi... pa mislim to je pokusaj ubistva:D
 
dosta sam sranja prozivio na cesti,ali evo nesto cega cu se sjecati sta me prati svaki dan kada negdje krenem od kuce...

Bilo je to prije nekih 6 godina,kao i obicno za mjesto u kojem zivim spustila se magla gusta ko mlijeko( kotlina) a ja se spremam da krenem u grad.Sjedam u autu i lagano krecem iz avlije,zatim sokakom prema pruznom prelazu,magla,nista se ne vid ja otvorima prozor nebi li cuo sviranje voza,ali nista... taman sam ja ubacio u prvu i prelazim preko pruge zazvoni mi telefon i ja stanem posle prelaska pruge na nekih 3m,samo sto sam se javio na telefon(mozda 5 sekundi od gazenja zadnjih tockova preko tracnica) zatutnja nesto iza mene,....ja sam zanijemio i poceo otvarati vrata da pogledam iza sebe,jer je tolika magla da kroz zadnju sajbu nevidim nista osim crvenila od odsjaja pozicija...mozete misliti,iza mene je projurio voz punom brzinom,ja ga nisam ni cuo jer je dolazio iz pravca iz kojeg sam ja isao jer sam isao naporedo sa prugom i bio je iza mene(bila mi je pruga sa desne strane a ja sam otvarao prozor na lijevoj strani pa ga i zato nisam mogao cuti)...sacekao sam da prodje voz pa sam se samo zaokrenuo i vratio kuci,jebes izlazak kad sam gaće obiljezio :D
 
Član
mogu zamisliti, jbt zivot, isto kao u filmovima, odjednom voz, desilo se meni to u ilijasu, protutnjam ja preko pruge nisam ni obracao paznju, kontam neide voz, jbm li ga odjednom se stvori kad nisam umro.... sreca bio je nekih 10tak metara od mene...
 
Član
mokeBass je napisao(la):
mogu zamisliti, jbt zivot, isto kao u filmovima, odjednom voz, desilo se meni to u ilijasu, protutnjam ja preko pruge nisam ni obracao paznju, kontam neide voz, jbm li ga odjednom se stvori kad nisam umro.... sreca bio je nekih 10tak metara od mene...


:lol::lol:
znaci i ti si bjezao od voza.... ma navikli smo mi na takve, malo-malo nekoga poljubi voz :D
 
Član
hahhahahahhahaha joj al me nasmija, poljubio bi on mene bas lijepo.... bio bi bas snazan poljubac, od ljepote bi se golf raspao :lol::lol::lol:
 
Član
sorry na off... ali kad smo kod tih vozova.. sad kad sam bio u holandiji bas mi rodjak pokazao mjesto koje je postalo popularno gdje se ljudi bacaju... kaze svakog mjeseca se baci jedno ili dvoje pod voz... :icon_eek: :lol::lol:
 
Top