Za "dlaku" situacije

Za "dlaku" situacije

Član
evo jos jedna od mene.. prosle godine... u sitne sate vracamo se rodjak i ja sa Plaze- Modrac... on dijaspora, dobro auto al to nije bitno... normalno lik vozi kad ide passat 3 prema nama i pretice... rodjak blica, lik udje u kolonu svoju, prodje par sekundi on opet izadje da pretice, rodjak nije imao vremena ni da reaguje.. lik opali u rodjakovu prednju lijevu gumu, odbi se od amortizer i prevrnu se na krov... ko u filmovima... steta na rodjakovom autu totalka (pukla sasija)... mi izasli iz auta, drhtimo i jedan i drugi kad izlazi i onaj iz passata... pijan ko letva... prilazi nama i govori "de momci pomozite mi da ovo auto okrenem na gume, zurim kuci" ... :lol::lol::lol:

edit: to se desilo dole kod onog pruznog prelaza kod termoelektrane... :)
 
Član
1.iduci iz jajca stanem s jaranima piskit, zavrsili mi predlozi mi ovaj jedan da on vozi malo i ja mu dam, 10km prije kuce uletimo malo brze u krivinu i bumm,udarimo u tuarega i zahvaljujem bogu pa sam zivu glavu izvukao i govorio sam sebi od tad pamet u glavu ALI

2.krenem po sestru i njene prijateljica, malo gluposti i brze voznje, prestizanje na punoj i udarim far u far u golfa II, covjeka teze ozlijedim nazalost, zbog tog cu na sud i jos nemogu da dodjem sebi koliku sam glupost napravio, nisam bio vezan razbio sajbu glavom, povrijedio ruku i nogu i nadam se da nece bit potrebe da me bog sacuva i treci put jer neizazivam sudbinu vise NIKAD!

prva slika za 1. a druga za 2.



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
mi izasli iz auta, drhtimo i jedan i drugi kad izlazi i onaj iz passata... pijan ko letva... prilazi nama i govori "de momci pomozite mi da ovo auto okrenem na gume, zurim kuci" ... :lol::lol::lol:
:lol::lol:

btw dva puta sam letio na krov plus jos 5 udesa od kojih sam u 2 glavom razbijao sajbu.Suma svega, samo iscasena ruka i par ogrebotina.....bog cuvao
 
ja prije neke 3 godine put iz teslica prema doboju za moj 19 rodjendan cini mi se da mi je tek taj dan stigo poklon od roditelja auto nov i ja idem sa djevojkom i 3 druga da se provozemo i celo vrijeme cekam da prestignem i tacno napravcu gdje je nekad bilo stara diskoteka LANE ja cekam da neko naidje u suprot da pocnem da prestizem i tako sam uradijo poceo da prestizem celu kolonu a kamijon ide u kontra strani i danas dan se pitam kako sam uspjeo to da izvedem da nikod ne zakacim i d aniko ne zakoci ili da se sklone da prodjem izmedju samo znam da je vriske i placi bilo u autu i nakon 3-4 km meni polako dolazi u glavu sta sam ja uradijo i pitam sam sebe dal sam normalan, na taj isti dan sam u matuzicima ogranicenje 50 kao sto mnogi znaju ja prolazim sa mojim starim puntom GT 160 i policija me skida sa radarom i ja im ne stajem sam produzim u povratku me zaustavili al sam bijo sa golfom al ***** prepoznali me :D tad su me drazli vise od sat vremena nisu imali dokaza da sam ja to bijo i uradili mi sve moguce testove alkohola kontrola auta i sve te pizdarije i ja nakraju jos dobacim da mi necete mozda jos vaditi krv kad ce jedan pandur pa nisi daleko od toga malo ne zezaj se ti sa nama nismo mi sa tobom cuvali ovce,na srecu ima boga pa nas sve na neku stranu cuva
 
Član
prije mozda 6-7 godina ja i ekipa bili u jednoj diskoteci kraj medjugorja i klasicno litar i kusur pelinkovca u svakom a meni volan dali jer ja sam se kao i pivom popravljao u mjedjuvremenu pa ja mogu da vozim kuci.. i tako ful gas sa kecom dizelom 100 kapak nece vise da ga miniras. Prije pravca na cernu prelazi nas skoda octavia karavan i 2 krivine dalje samo vidim farove u zraku lik pada na krov mozda 50 metara ispred mene. Kocio sam ko nikad u zivotu srecom dedo drzao do golfa sve novo bilo na autu ali svejedno sam i ja zavrsio kraj puta. Srecom nikome nista u toj skodi a lik je doslovno 20 metara u zrak odletio i pao na krov. Izvukao se samo sa prolivenom bocom jack danielsa pod sicom vracao se iz iste diskoteke odakle i mi :D

A osobno sam se u podne zabio u brdo na cca 180 nista posebno za pricati klasicna gonjava magistralom , problem sa zadnjim kocnicama i puf ode 1500 kmica limaru :D
 
Član
Meni najgore situacije :

1. CIm sam polozio prvu godinu samo smo se trkali autom , po magistralnom putu , i tako sve dok mi kolega nije vozio se s curom ,digla mu se ona stvar , ja ispred njega brzina negdje 160 khm ... i gledam ga na retrovizoru ostao iza mene nekih 100 m i on prelazi u drugu traku kao da me prestigne ...

I ima blaga krivina , gdje dolazi raskrsnica a tu cesto bude policija, i ja samo pustam gas , on me vec stize dok se nismo poravnali, medjutim iza krivine u susret nam dolazi jos 2 auta od kojih jedan pretice ... ja sam i blicao , i zmigavce palio, i kocnicu do kraja ...i kolega se nekako ubaci ,tako i ovaj sto je isao u susret nama ... jebote

Kad smo izasli iz auta umalo da ga nisam ubio ... i eno ga i dan danas jos po gradu prica kak me prestize ulazeci u makazice na krivini ...



2. Isto tako s istim kolegom, kupio on seb reno 5 krenemo za PD ,i pretice nas citroen saxo vts ... nas 5 u renolki ... reko druze ovaj ce nas preskociti , kaze sad cu ja njega ... i on po gasu i na veoma jakoj krivini , digne nam se zadnji tocak i umalo nismo na krov ...sreca neka




3. ovo nije za dlaku , jutros krenuo na posao i udarim u od strike vectru ..... nisam se naspavao jbg
 
Član
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=akHC-BzI5gI&feature=related[/video]

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dHOA_JtzSD0&feature=related[/video]
 
Član
ovo je ekipa iz capljine znam ih vecinu :D ovaj sta vozi i snima to je doktor za motore a tko je ikad prosao makarskom rivijerom nek zamisli sta je voziti do 300kmh na nekim relacijama od ploca do makarske :cool:
 
_Iskustvo broj -1_Idem autom ujutro sa pijace,ja i stara...cesta mokra nakon prve kise.Idem 50na sat.Odjednom kadet karavan izlazi ispred mene sa parkinga,presjece mi put stim da sam onda udario prvo u njegov prednji desni kraj pa onda u banderu koja je bila samo 4-5 metara udaljena od tog.
Rezultat: stara u bolnici,ja dobar renola
bild0324.jpg


-2_ Ja i kolega idemo Lagunom,zapricali se ne gledam na sat,nailazim na krivinu...Cuo sam samo da je rekao ovo je prebrzo i hoop...sta se desi!? zanijelo mi komplet zadnji kraj u jedno stranu,popravim ga i nadajuci se da je sve ok ponese u drugu a neposredno ispred nas je bio Kamioncic elektrane na kojem je stajao covjek i pravio rasvjetu :lol::lol: zakocio sam JAAKOO blizu njega
Bila je to bas prava greska u koracima hahaha
 
Član
a ova situacija kad se zamal 2 motorista sudare... to se neku vecer desilo u ljubuskom kolegu krivina iznijela na velikoj brzini i far u far opalio u drigu motor iz suprotnog smjera :(
 
bmwscaner je napisao(la):
a ova situacija kad se zamal 2 motorista sudare... to se neku vecer desilo u ljubuskom kolegu krivina iznijela na velikoj brzini i far u far opalio u drigu motor iz suprotnog smjera :(

stanje poslije tog??? jesu barem ok ili je bilo gori posljedica?
 
Član
Koji qurac je ovim bajkerima. Izlaze 190 km/h iz krivine i onda su vozači auta krivi što ih nisu vidili:icon_eek:
 
Član
renault_fan je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
a ova situacija kad se zamal 2 motorista sudare... to se neku vecer desilo u ljubuskom kolegu krivina iznijela na velikoj brzini i far u far opalio u drigu motor iz suprotnog smjera :(

stanje poslije tog??? jesu barem ok ili je bilo gori posljedica?

momak sta je skrivio udes ima vanjske lomove svih ekstremiteta i oteklinu na mozgu trenutno je u komi , a drugi je prosao sa par manjih lomova.
 
Top