Xsara VTS

Xsara VTS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
auu al si našao sjedišta moćna , respect :cool:

sad dosta ozbiljnije auto izgleda u unutrašnjosti pogotovu kad je već ova mašian pod haubom uparilo se ;)
 
Član
dellas je napisao(la):
Sve nas muce iste muke, gume, setovi kvacila ... takav nam je horoskop valjda :D

Danas su legla sedista, jako sam zadovoljan udobnoscu i lezanjem;)

p.s. Stara su na prodaju povoljno ;)
http://www.bhtuning.com/p-sedista-od-xsare-vts-t-87202.html

Da te pitam, jesi li morao "sprovoditi" ikakve mjere predostrožnosti prilikom vađenja prednjih sjedišta, radi airbag-ova i slično?
 
Član
Ne znam na kakve mere mislis? Samo se raskace dzekovi od air bagova , skinu se 4 srafa i sedista idu napolje.
 
Član
Dok cekam da se auto završi, danas neplanirano uzeh jednu sitnicu, taman da predjem na letnje patosnice. U pitanju su originalne patosnice od 407ice, sivkasta boja ce se taman uklopiti uz kožu, bitno je samo da je PSA :)


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
dellas je napisao(la):
Ne znam na kakve mere mislis? Samo se raskace dzekovi od air bagova , skinu se 4 srafa i sedista idu napolje.

Mislio sam na odspajanje akumulatora i sl.
Mada, mozda je to samo preporucljivo kod 2. generacije Xsare sa BSI jem
 
Član
Auto je pripremljen, ceka se da komora bude slobodna pa ce biti ofarban. Danas sam nabacio novi izduv, bar duplo tisi od predhodnog, a zvuk je jos bolesniji jer se sada cuje motor(K&N) koliko i izduv pa je to idealan spoj, a izduv ima malo šištav zvuk pa se auto čuje kao turbo :D




 
Član
Sto, sta fali ovim? :D:lol:

Svakako je to u planu ali tesko da cu uspeti ove sezone, verovatno za sledece prolece tek. Ici ce 16-ice oz supertourismo bele ili nesto tome slicno, sta bude u ponudi...
 
Član
dellas je napisao(la):
Sto, sta fali ovim? :D:lol:

Svakako je to u planu ali tesko da cu uspeti ove sezone, verovatno za sledece prolece tek. Ici ce 16-ice oz supertourismo bele ili nesto tome slicno, sta bude u ponudi...

Felga bez falca ko zena bez sisa :D


extra autic brate, svidja mi se kako ga sredjujes lagano :cool:
 
Član
@trizex: Hvala brat, samo lagano ;)

Dosao je sa farbanja, boja nije 100% pogodjena jer je bas nezgodna ali je sve u svemu ok. Nisu neke slike...





I malo zvuka sa novim izduvom:
http://www.youtube.com/watch?v=A-zHpIIes0s
 
Član
Stigla nova obuca, jos samo montaza i balansiranje... TOYO T1R 195-55-15



Evo i nekoliko slika sa trke NS 201m:


 
Član
Nisam bio bas nesto prezadovoljan, jer nisam imao ove gume u NS , pa sam bio medju onima koji prave najvecu skripu i proklizavanje na startu, sto odrazilo i na vreme 10.9 bez enterijeta u odnosu na 10.5 u Osijeku sa enterijerom. Tome je doprinelo i blago blokiranje zadnjih tockova zbog potrosenosti plocica, sledi sredjivanje toga i montaza toyo guma pa cemo videti ima li poboljsanje ;) A sto se tice same trke imao sam jako dobro vreme za klasu 11, auto je isao 10.9-11.0, ali napravim RL sa reakcijom 0.495s i dobijem diskvalifikaciju. Evo jedan kratki video sa manifestacije: http://www.youtube.com/watch?v=a6k_lKO3EcU
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top