Xsara VTS

Xsara VTS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BUBiRDAgJpc

Ma samo polako ima jos do osijeka, nemoj baksuzirati :lol: Mora ici, ako je cackano na njemu nesto onda probija u 14 hladno;)
 
Član
Jedan mali jubilej :)




Pred jubilej je dobila malo odrzavanja, novo ulje total quartz, nove plocice valeo, termostat, stabilizatore, remenicu i pk kais i sredjivanje klime(nije jos zavrseno) abd valjale bi mu i neke gume za sezonu, novo ulje u menjacu i farbanje haube. A da dobila je i busan hladnjak koji sam slicajno probusio dok sam sve to montirao :lol:



Malo da se razvrti, blokada puca na 7500 :D

http://www.youtube.com/watch?v=trrvIDx1_RE&list=UU3rhJn-7AWvd4RpncVX9LDQ&index=1
 
Član
Dve novine, dobra i losa. Dobra da su kupljena originalna kozna sedista sa grejacima, montaza najverovatnije za vikend.






A losa, malopre me opali neki lik sa 206icom i razbi mi zadnju stranicu :icon_sad:



 
Član
mooamer je napisao(la):
Start je napisao(la):
ma sredice se lim ;)
kul su sjedala iako sam kontao da ce makar vozacevo biti sportiva ;)

halooo saxija oces dolazit u sa na race,da probamo ove picilice kako idu? :D :lol:

woow brate,saxo nije u stanju izici dalje iz grada hahahah
doslovno se raspada,mjenjam samo ovo nuzno za voznju,kocnice da mogu stati itd...
-pukla sajba zadnja(skupa kao vrag) al ima trake
-otisao set kvacila,moram krecati s 3 hiljade,hoce motor da ispane
-otisle i gume...
Jedina dobra stvar je sto sam napukon sredio belaj s remenom zupcastim pa se sad polako okrecem ovim stvarima sto su se nakupile ;)
a sto se tice rejsa,imaju ovdje u bihacu jos 2 vts-a,izazivaju me dok sam ranjiv al i to ce se srediti :lol:
Zao mi je,sarajevo(ili neki drugi grad) neki drugi put....uglavnom brate sretno i uspjesno branite boje citroena ;)
 
Član
Start je napisao(la):
mooamer je napisao(la):
Start je napisao(la):
ma sredice se lim ;)
kul su sjedala iako sam kontao da ce makar vozacevo biti sportiva ;)

halooo saxija oces dolazit u sa na race,da probamo ove picilice kako idu? :D :lol:

woow brate,saxo nije u stanju izici dalje iz grada hahahah
doslovno se raspada,mjenjam samo ovo nuzno za voznju,kocnice da mogu stati itd...
-pukla sajba zadnja(skupa kao vrag) al ima trake
-otisao set kvacila,moram krecati s 3 hiljade,hoce motor da ispane
-otisle i gume...
Jedina dobra stvar je sto sam napukon sredio belaj s remenom zupcastim pa se sad polako okrecem ovim stvarima sto su se nakupile ;)
a sto se tice rejsa,imaju ovdje u bihacu jos 2 vts-a,izazivaju me dok sam ranjiv al i to ce se srediti :lol:
Zao mi je,sarajevo(ili neki drugi grad) neki drugi put....uglavnom brate sretno i uspjesno branite boje citroena ;)

puuuu hebem ti belaj i ja imam pun klinac poslova,lezajevi mjenjaca prolupali,dihtunzi svi otisli i semerinzi,nosaci me zezaju i to pravu,al ja se ipak nedam bgm :lol: :lol: ja pomalo mlatim po sarajevu,pa nekad i mene mlate i tako :D a sto se tice guma toga se nemoze nakupovat bgm,neznam sta je ovo...
 
Član
Sve nas muce iste muke, gume, setovi kvacila ... takav nam je horoskop valjda :D

Danas su legla sedista, jako sam zadovoljan udobnoscu i lezanjem;)






p.s. Stara su na prodaju povoljno ;)
http://www.bhtuning.com/p-sedista-od-xsare-vts-t-87202.html
 
Član
Auto je kod limara, izvukao je stranicu koja je udarena i sad ide na farbanje. Kad vec radim to farbace se i hauba koja je u matu, a razmisljam da ofarbam i branik ako budem mogao. Zadnji lonac sam skinuo i prodao, ici ce neki mnogo tisi, jedva sam se rastao od ovog ali nije mi vise to to da palim ljudima alarme po gradu :) Lonac ce takodje imati 2 cevi ali cu verovatno napraviti klapnu koja zatvara jednu cev i tada ce biti fabricki tih a kada se otvori bice protocan, videcemo jos uglavnom ce izgledati ovako nekako:






Sve ce biti zavrseno do OSRS X kao sto je i planirano, ali je sad veliko pitanje da li cu moci ici zbog nekih drugih obaveza :icon_sad:
 
Član
Ok to sve al kako se cuje skroz bez lonca zadnjeg ? :D
Iskreno,nikad mi se nije svidjao taj fazon s 2 cijevi,nekako mi jap style vazda bio ljepsi al svako ima svoj ukus,postujem ;)
Samo gas :123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top