Xsara VTS

Xsara VTS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Do kraja ove nedelje ako bude sve kako treba, stize prinova :D Svajcarac VTS isto 99.god u perfektnom stanju teget plavi. Plan je da se prodaju delovi limarije, enterijer, felne i te stvari koje mi ne trebaju, a motor menjac i trapovi da ostanu meni u rezervi. Pa ako me moj auto dobro posluzi to sve bi se u nekom narednom periodu pakovalo u neku manju karoseriju, najverovatnije 205icu i to bi bio samo vikend i SR auto sa dve kadice i nicim vise unutra... Ako nekome budu trebali delovi za xsaru 3v, neka se javi, od opreme ima sve i sve ce biti na prodaju.
 
Član
Stigao drugi VTS, auto je mehanicki perfektan tako da mi je mnogo zao da ga rasturam...Prodacu visak koji mi ne treba i od njega cu pravii auto za 402m , a moja xsara ide u penziju, tj penzionersku voznju :) Nemam bolje slike trenutno:


 
Član
Bordo one vracena na serijalu, usis i izduv fabrika, skinuta folija sa krova, on ide na farbanje. Nedostajace mi ovaj zvuk :(


http://www.youtube.com/watch?v=T38nygxr-Z0


Ali iskreno lepse mi sad izgleda, samo jos da se ofarba branik...Verovatno cu farbati i ove lajsne na oba branika u boju auta.

 
dobar auto,nema sta! ja imam isti motor u peugeotu 205. Imas li sta dijelova prodati? treba mi lambda sonda i plasticna rezonantna kutija sa usisne grane?
neka te dugo sluzi! pozdrav!
 
Član
Auto spreman za zimu, stavljene celicare sa novim eskimo s3 gumama koje su uzas po mokrom, jedva cekam sneg :)



Pored toga na autu je promenjeno sledece:
zadnji trap - torzija
svi nosaci motora
obe poluosovine
sva 4 diska
obe viljuske
solje amortizera...
Utisak u voznji je kao da vozim nov auto, posle duuugo vremena. Ovaj auto defitivno nece vise videti ulicne trke i street race, izlomio sam sve sto sam mogao :D
Jos malo rada na estetici mu nedostaje da bude kao nov, to je u planu za prolece.

Razmisljao sam o prodaji i eventualnoj kupovini neceg mladjeg, ali nista ne pruza taj osecaj, nema tu opremu, tu cenu odrzavanja, nema nista osim izgleda i imidza. Dizeli mi ne leze, a benzinci su slabi... A i svaki auto koji je malo mladji(2004-5.god) zahteva ista ova ulaganja samo po znatno vecim cenama, tako da ovaj ostaje do daljnjeg kod mene i nadam se da ga nikad necu morati da ga prodam.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top