Xsara VTS

Xsara VTS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
99.god, oprema full (klima, el.siber itd....)
Tonirana stakla, spusten, sportski izduv, skracen menjac.

2.0 163ks

Vise slika uskoro...
 
Član
Sta ce ti francuz, nije tebi dobro :D

Provjeri odmah zadnju torziju gdjegod ako vec nisi, da ne bi kasnije ak nevalja to platio 5-6 puta vise :icon_biggrin:
 
Član
Ni ne stigneš promjeniti avatar a novo auto stigne :D I sam sam svojevremeno bacio oko na jednu, dobra zuca a nije skupa.. Samo nekako mi u praksi nije brza kao na papiru, ali eto nadam se da tvoja dere guzove
 
Član
Vlado206rc je napisao(la):
Izgleda lijepo, samo neke ljepse felge stavi :lol:
Motorizacija na nivou ;)

Hvala drug, za sada ostaju ove, a nekada u buducnosti su u planu mozda neke oz racing bele ili slicno;)
OggyBoy je napisao(la):
:cool:

To, lutko, da te dobro posluži, dobar je to autić.;)
Hvala druze, Francuz je to jbg :D

VR6Boki je napisao(la):
Sta ce ti francuz, nije tebi dobro :D

Provjeri odmah zadnju torziju gdjegod ako vec nisi, da ne bi kasnije ak nevalja to platio 5-6 puta vise :icon_biggrin:

Torzija je spustena malo ali je sve u extra stanju, nista da lupne na autu i nisu krivi tockovi, vodicu racuna o tome ;)
Belmin1 je napisao(la):
Fin autic neka je sa srecom ;)
Hvala;)
adi187 je napisao(la):
Neka je sa srecom da posluzi dok ne kupis alfu :D:cool:
Hahaha, Italijane najvise volim jos uvek naravno, ali su mi i Francuzi uvek bili bliski tako da cu malo gustirati ovo;)
ZELA GTI je napisao(la):
Ti sa krša na krš:D
Jbg druze, dok ne uzmem nekog svabu dizela, moracu ove krsine da furam :D

haso je napisao(la):
samo covjek brije voza:cool::cool:---*ebi joj znanje:cool:
Hvala drug, i tvoj auto je opasna zuja u to sam se uverio vec:cool:

Schumi je napisao(la):
Ni ne stigneš promjeniti avatar a novo auto stigne :D I sam sam svojevremeno bacio oko na jednu, dobra zuca a nije skupa.. Samo nekako mi u praksi nije brza kao na papiru, ali eto nadam se da tvoja dere guzove

Sta da ti kazem, ovo je prva koju sam probao, prezadovoljan sam kako ide, e sad da li moze to i bolje uvek moze...
s1ck je napisao(la):
svidja mi se ;)
nek je sa srecom
Hvala;)
nedim98 je napisao(la):
Dobar autic, sretno ;)
Hvala;)
shurda je napisao(la):
dobra motorizacija;) sretno druze,nadam se da ce ovaj ostati duze vrijeme:icon_biggrin:

I ja se nadam :lol: Hvala;)

Provozao sam ga nekih 200km i utisci su jako dobri. Lezi odlicno, prima gas kad god se stisne, sve je na svom mestu. Imam samo da zamenim dihtung dekla jer bas pusta dosta ulja na njemu. I brutalno je bucan, previse za moj ukus, zvoni mi u glavi vec 2 dana :D


Evo jos neka slika ostao sam duzan...







 
Član
U planu je lepljenje metalik folije na krov, da se uklopi sa siberom. E sad, na haubi se izgulio lak i malo je promenila boju, razmisljam da li nju da zalepim u karbon ili metalik ili da je ne lepim uopste da ga ne ciganisem...Kakvo je vase misljenje?
 
Član
Fin auto pravo i motor je plah :D Sto se tice mene i nekog mog misljenja ja ne bi radio nista sa folijama, bolje se stisnuti malo ili usparati lovu pa lakirati haubu i mozda lajsne u boju auta, neke felgice fine staviti i auto ima da prica 6 stranih jezika :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top