xenoni - sigurni ?

xenoni - sigurni ?

Član
Komsija kupio sebi na Zafiri led svjetla 70km, imaju na sebi hladnjak. Duplo jace od xenona svijetli a vec 2-3 mjeseca vozi bez ikakvih problema
 
Član
Aha samo skupe su ove sijalice a kako ce svijetliti hmmm.mada cim su skupe trebale bi valjati

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
 
Član
On je imao xenon al se zalio kako nema vidljivosti, valjda na zafiri nema onaj lim oko sijalice. I odkas je ovo uzeo kaze ne moze se porediti, progledalo auto
 
Član
Moguce je no kad je g5 u pitanju hoce li imati nus pojava.ako budes imao vremena napravi neku sliku kako.svijetle.hvala ti za info u svakom slucaju

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
 
Član
90KM :)
Jel isto kao kod onoga s pika?

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Nije isto. Na onom mozes podesiti snagu. Ali po meni je to bezveze. Npr na tom mozes staviti xenon sijalice i 35 i 55 wati...

Ali bitno je da ima ugladjivac napona za canbus...

Send via Gameboy Color
 
Član
ja sam na golfa v stavio eksterni canbus i obicne ollo balaste i nista nije crklo.

a za ive od 200KM. To je onaj CPC iz Srbije. Lik je stvarno drama jak. Mislim da je on prvi donio sociva kod nas. Ima def najjace xenon setove i ostalo. A cijene su pristojne.
 
Poslednja izmena od urednika:
Super Moderator
Jeste zlaja to je taj. Uvijek sve novitete prvi donese kod nas i roba mu je bas kvalitetna
 
Top