Williams-RS Clio

Williams-RS Clio

Moje misljenje je da ovo nije pravi Williams, mislim da je ovo ventiler 1.8 16V... Daj slike motora, unutrašnji tepih i podloge satova kod Willija su plavi...
 
Član
Moje misljenje je da ovo nije pravi Williams, mislim da je ovo ventiler 1.8 16V... Daj slike motora, unutrašnji tepih i podloge satova kod Willija su plavi...
Nema ni jedan detalj Williamsov , tako da je to ventiler sa konverzijom motora sa F7P na F7R (vjeovatno iz Megana) , ali bez obzira i ventiler pakleno dobro izgleda (još mi je slika u glavi komšijinog novog 1992. moć , pravi mamojebac) ali koliko vidim , bez ljutnje , ideš u pogrešnom pravcu , umjesto što bacaš pare u taj kičeraj (farovi , spojleri i druge gluposti) dotegni to da mehanički i limarijski bude u perfektnom stanju (većima ih je prilično umorena) i onda uživaj u legendi da dočeka starost sa stilom , a ne kao neki gipsy uradak na skladištu otkupa sekundarnih sirovina
NHF
Ovo je po meni sređen ventiler
 
Član
ja sam isto sa punto-m krenuo u tom pravcu sa postavljanjem tih aftermarket farova i skontao da ipak najbolje lezi fabricki far, sve drugo je kiceraj.
evo o cemu govorim

1
2hqtmb7.jpg


2
2q3d8pk.jpg
 
Član
da li je ovo Wiliams mozes znati po broju sasije pravljen je u 2 fabrike Španija/Francuska

a da rijesimo dileme uslikaj saobracajnu i motor i cao
al sve u svemu auto je (y):car4:
 
Legend
Auto je dobar... Relativno utegnut, Muki ce da se pobrine da bude do kraja, to mu je sad najbitnije...
A to jel ili nije... Svakako upravo sad u gradu ima najvise GTI, TDI (sve crveno), GSI, OPC, VTS
............................................................................................................................... naljepnica... ;)
Ne sprijecava ga da napise da jeste, svakako ako nije, malo mu fali... ;)

Sa srecom od mene... a sto se tice sredjivanja, svi to rade po svom ukusu, tako da to i ne komentarisem...
Meni je bitno samo da mu ovaj duze potraje... heheheh... haj sad... :p
 
Član
Auto je dobar... Relativno utegnut, Muki ce da se pobrine da bude do kraja, to mu je sad najbitnije...
A to jel ili nije... Svakako upravo sad u gradu ima najvise GTI, TDI (sve crveno), GSI, OPC, VTS
............................................................................................................................... naljepnica... ;)
Ne sprijecava ga da napise da jeste, svakako ako nije, malo mu fali... ;)

Sa srecom od mene... a sto se tice sredjivanja, svi to rade po svom ukusu, tako da to i ne komentarisem...
Meni je bitno samo da mu ovaj duze potraje... heheheh... haj sad... :p
Najpametniji na temi
 
Član
Auto je dobar... Relativno utegnut, Muki ce da se pobrine da bude do kraja, to mu je sad najbitnije...
A to jel ili nije... Svakako upravo sad u gradu ima najvise GTI, TDI (sve crveno), GSI, OPC, VTS
............................................................................................................................... naljepnica... ;)
Ne sprijecava ga da napise da jeste, svakako ako nije, malo mu fali... ;)

Sa srecom od mene... a sto se tice sredjivanja, svi to rade po svom ukusu, tako da to i ne komentarisem...
Meni je bitno samo da mu ovaj duze potraje... heheheh... haj sad... :p

Hvala ti druze Liga , svako ima svoje !
A ovi sto pricaju jest nije williams nek nastave pricat....... pozz za svee ;)
 
Super Moderator
drug nemoj pogresno shvatati, kao vecina forumasa kad ih se nesto pita il se nesto napise. niko ne misli nista lose, samo te pitaju :) ti odgovori, ljepse je nego da tako nastupas. i ja bi htio vidjeti jos slika naravno jer je ovo zanimljiv auto. kad si vozio onog clia vidjao sam te cesto na visnjiku gdje zivim, a ovog jos uvijek nisam vidio nazalost
 
Top