Williams-RS Clio

Williams-RS Clio

Član
Eh raja, ovako da predstavim novi autic .. i pre sam imao Clio ( bordo,udes na Ciglanama) al et Hvala Bogu nista mi nije biloo ....
Pre par dana sam kupio auto pa et krenuo sam sa nekim radovima
Sugestije ,prijedlozi svi dobro dosli.
Fabrika grijanje sjedista,el.stakla,el.retorovizori,RS sjedista.. i jos mnogo toga,bice slike.20140601_133724.jpg20140608_135136.jpg
Eh sta sam uradio skinuo sam maglenke koje su bile pa cu ubacit sa Ligom majstorom neke led diode
Nasli farove u Cazinu(uz pomoc Lige spustili cijenu)
Eh ubacili po jos jedan projektor i po narudzbi firma nam napravila CCFL WHITE za ove farove..
Ubacena muzika 6 zvucnika i cd Sony Xplode
Mehanika......
Stavljeni novi diskovi,plocice nazad.. filter goriva novi..
Ovih dana aBd ide napred novi diskovi,plocice,kugle,krajnice,nosac.. ulje,filteri,g12
Eh sledece sto ide kupovina..Xenon h1; led diode za tablice i unutrasnjost, eh onda dva auspuha pozadi ispod tablice kao kod novog RS..
Spojler od novog RS
Onda potrebno poliranje auta
Zatamnit komplet (mada me zadnja bocna stakla nerviraju jer se otvaraju pa kontam zamenit sa obicnim)

Predlozi,pokloni sve moze ...
 

Prilozi

  • IMG-1401283220915-V.jpg
    IMG-1401283220915-V.jpg
    2,2 MB · Pregleda: 66
Poslednja izmena:
Williams je bio isključivo tamno plave boje sa zlatnim felgama. Ne vjerujem da je netko učinio smrtni grijeh i prefarbao ga u crvenu. :)
 
Legend
Ovo je kultni auto, dobro pazi sta i kako radis na njemu..
Malo fali da od ovakvog auta napravis kic, pa nemoj da ti se to desi :)
Moj savjet, dovedi ga na savrseno fabircko stanje i uzivaj u fabrickom williamsu, onaj stari clio je bio za sve, ovaj nek bude za uzivanje :)

pozdrav !
 
Član
Drug u svakom dobrom autu PROVJERENO dobro leži




































dobra na suvozačkom sjedištu, sve ostalo su nijanse ;)
 
Član
Sto mu nisi ostavio farove fabricke? :( Ostalo sve ekstra samo na takva kultna auta ne treba nista mjenjati, samo fabrika :D
 
Super Moderator
dobar dobar znaci pravi RS? samo sto kolega rece ofarban il je naknadno pravljen RS tj. kupljen donor RS i sve na njega prebaceno? jesi zadovoljan kako ide :) koliko ks ima sad? a ulje neko preporuceno drug, vjerovatno 10w40 zbog godina, vjerovatno bi 5 malo trosio
 
Član
Pravi RS , sto mogu sigurno reci da nije nije nista prebaceno il izmisljanoo naknadno neg je sve fabrika.. Ma prezadovoljan,ugl bitno mi je to sad ulje.
Castrol Magnatec 5w-40 cijena oko 80 km za 5l , eh sad mi je stvarno vazno za ulje i g12 da mi neko kaze ko se bas razumijee..
 
Super Moderator
pa ako je preporucen g12 onda sipaj g12, nije to toliko skupo, 5-7KM litar. a ulje ako ide to onda sipaj, samo ne znam hoce li ti puno trosit kad naspes 5. mozda se nadje i jeftinije to ulje, potrazi malo :)
 
Top