Williams-RS Clio

Williams-RS Clio

Član
Što se tiće farova ,LIGA radio , Cob prstenovi,bixenoni..
Jojj crnu nikako ne volim,morao sam nesto da ubijem monotoniju..malo za promenu lako je prefarbat
 
Član
ovoo je previse druze nasarano,haj inekako ostaviti tu ispod haube masku crvenu ostalo vracaj u crno aa ako imas kakve dobre felgice to mozes u neku boju,mada ja tog cirkusa ne volim...:D
S5030174.jpg
 
Član
maa nije stvar ko ga gleda nego mu navadimo primjer kako moze ljepse da izgleda i kada nije pretjerano ofarban tim bojama,jeste stvar ukusa po meni i da je full crn bio bi super jer je to RS a njemu ne treba puno,a mislim da bi se 90% forumasa slozilo da je ovo sareno na jednom mjestu toliko crvene boje...a ako hoce vec neki fazon moze se naci sa novije generacije clia lijepo slozene boje i oni logo od RS i one trakice felge i sta vec ide.
 
Član
E hvala .. vraćam u crno al moram neke detalje dodati ,preporuka dobrodošla
A slika felgi 16' kakav je bio (tu su flege 16 ljetnje al bi uradio neke detalje po njima), ispod dole crveni detalji i 15' crne felge.FB_IMG_1447880860887.jpg 20160201_145527.jpg
 
Nemoj se sta ljutit ko radi taj i gresi al ti si svojim radom malo sjebao auto. Ako je bilo kao sa prve slike auto je bilo prejebeno i nista nisi trebao dirati po meni si ga sjebao sa ovim farbanjem a sad svako ima svoj ukus. :)
 
Član
druze jel ti posjedujes ove prve felge,ako posjedujes stavi ih i uzivaj,ili plasti dip kupi pa ih odradi nekom bojom i to ce ubiti malo crnilo...:D
 
Član
Ma ne ljutim se.. svaka mišljenje pišite ,zato je jeste forum.
Soffa posjedujem ,al su gume ljetnje tako da čekam da dođe sezona
Ma moraću neku boju neštoo ,hvala
 
Član
U crnoj varijanti mi je top....sto kazu nemoj da se ljutis al si upropastio auto...al nista strasno sto se ne moze ispravit....;)
 
Član
u crnoj je dobar, ali mozda ne bi bilo lose ofarbat u tu drecavu boju, ali samo par detalja, sada je malo previse nabacano naprijed, mozda da ostavis lip i jos neki detalj kao sto su retrovizori, samo moje misljenje ;)
 
Član
jebiga, to kad se krene farbat, iz dosade, daj još, daj još i zanese se čovjek :D meni je ovako ok :D

 
Ma pusti ti farbanje u crvenu, crnu, žutu, šarenu...20 komentara o farbanju branika. Mene zanima kako ide i kako leži u krivinama ovo čudo. Valjda mu je to svrha ?! :D
 
Top