Wanna be M5

Wanna be M5

Član
bmwscaner je napisao(la):
A to sta zelis keljiti neki body kit od neke VIN-ĐU ćuning firme.. nemoj bola to bit ce ti krivo nekad kasnije kad shvatis da je M paket plafon za to auto i po kvaliteti i po izgledu. Nije bimer za te ćuning fazone na koje svrsavaju klinci iz FAF generacije
Potpuno se slazem,ali nek covjek radi po svom ceifu,vjerovatno zeli savjete od ljubitelja "body kit izgleda".
 
Član
schnitzer i haman usporedjivati sa nekim american shit felgama.. iako doduse ni schnitzer ni haman nemaju vlastitu proizvodnju felgi vec za njih to rade renomirani proizvodjaci tipa OZ i slicno i usporedjivati schnitzer i haman tvornicke prerade sa nekim riegerima ii sta ja znam sta sve ne SMIJEH
 
Administrator
momak odlučio da uloži pare u auto, hoće da sredi po svom ćejfu a vi se par stranica raspisali o jednim felgama i body kitu kojeg pojedinci nazivaju "usran" i bezveze zatrpavate momku garazu...
šta je to za vas styling? samo spusti i zatamni ili?

forum jeste za pozitivne i negativne kritike, ali vi samo kritikujete negativno sto god odstupa od "bravo maca, samo spusti i zatamni" i doduse nabaci bbs...

:icon_exclaim:
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
schnitzer i haman usporedjivati sa nekim american shit felgama.. iako doduse ni schnitzer ni haman nemaju vlastitu proizvodnju felgi vec za njih to rade renomirani proizvodjaci tipa OZ i slicno i usporedjivati schnitzer i haman tvornicke prerade sa nekim riegerima ii sta ja znam sta sve ne SMIJEH

Pricao sam o body kitu, kad sam govorio o ACu i Hamann ne o fellama i tu sam te cekao da se sam navuces ;) nista vise necu da kazem, sam sebe si pobio. Aj zdra'o :lol:

GTI FAN je napisao(la):
Potpuno se slazem,ali nek covjek radi po svom ceifu,vjerovatno zeli savjete od ljubitelja "body kit izgleda".

Ovdje se ne trazi savjet, jer je tema garaza. I posto je javno postavljeno idu i javni komentari, bilo pozitivni ili negativni. Meni savjet ne treba, jer znam sta radim. Ocito zbog toga nije tema u ''SAVJETI''. Na ovom forumu koliko sam do sada procitao/pogledao predstavljenih radova, jos niko nije uradio da je zadovoljio ukus ''forumasa'', jedni bi ovako, drugi bi onako. Ali jedno je kada ja kazem ''ok, mada bi ja to uradio ovako'', a drugo je kada ja kazem ''to ti nista ne valja, ja bolje uradim, pogledaj moj rad''. Nigdje veze, ali ne smeta, jer balkanski mentalitet nema granica ni u cemu. Dok gledamo kako drugi po EU rade okupljanja u slozi, sa ljubavlju i divimo se tome, ne mozemo skontati u cemu je problem pa da i mi tako radimo. Bitno nam je da se ''nastavimo kao grah'' na jednu recenicu i drzimo se svojih idola, pa za njima ponavljamo kao papagaji, umjesto da damo svoje licno misljenje ili doprinos necemu/nekomu.
 
Legend
Mesa burazeru, ti si ga kupio, ti ga radi kako ti je cejf, sto se felgi tice, mozda bi moglo i bolje, ali opet tvoj ukus, tvoj izbor, na tom autu sta god da stavis, neces fulati.. i ja sam se prije stalno kacio za OEM look, tu nema greske kako god, ali sad kad vidim 20 golfova identicnih mom, kontam u sta sam pare bacio !

Radi sta ti je cejf, kao sto sam rekao, ti si ga kupio, taj bmw je sam od sebe lijep i atraktivan, tako da tesko da mozes nesto fulati na njemu, nije golf 2..

Sretno, i dobro pazi kad ti budu farbali auto da ti ne sfusere ;);)
 
Član
Replika ne znači kinez, već da je kopiran dizajn... meni su OK felge, naravno da ima boljih ali šta je tu je ;) Vidio sam na PiK ove spojlere, i nije mala cijena ako su to ti, oko 2500KM, za te pare bi trebao biti ako ništa, kvalitet, pa pazi na to :cool:
 
Član
MyX-Mesha je napisao(la):
Ovdje se ne trazi savjet, jer je tema garaza. I posto je javno postavljeno idu i javni komentari, bilo pozitivni ili negativni. Meni savjet ne treba, jer znam sta radim. Ocito zbog toga nije tema u ''SAVJETI''. Na ovom forumu koliko sam do sada procitao/pogledao predstavljenih radova, jos niko nije uradio da je zadovoljio ukus ''forumasa'', jedni bi ovako, drugi bi onako. Ali jedno je kada ja kazem ''ok, mada bi ja to uradio ovako'', a drugo je kada ja kazem ''to ti nista ne valja, ja bolje uradim, pogledaj moj rad''. Nigdje veze, ali ne smeta, jer balkanski mentalitet nema granica ni u cemu. Dok gledamo kako drugi po EU rade okupljanja u slozi, sa ljubavlju i divimo se tome, ne mozemo skontati u cemu je problem pa da i mi tako radimo. Bitno nam je da se ''nastavimo kao grah'' na jednu recenicu i drzimo se svojih idola, pa za njima ponavljamo kao papagaji, umjesto da damo svoje licno misljenje ili doprinos necemu/nekomu.
;) Ma potpuno si u pravu prijatelju.I radi auto po svom ceifu vec sam rekao.Inace tvoja bembura je meni vec tako lijepa da ja nebi nista nego popravio boju,ali cijenim tvoje misljenje i ukus.
 
Član
MyX-Mesha je napisao(la):
Ovdje se ne trazi savjet, jer je tema garaza. I posto je javno postavljeno idu i javni komentari, bilo pozitivni ili negativni. Meni savjet ne treba, jer znam sta radim. Ocito zbog toga nije tema u ''SAVJETI''. Na ovom forumu koliko sam do sada procitao/pogledao predstavljenih radova, jos niko nije uradio da je zadovoljio ukus ''forumasa'', jedni bi ovako, drugi bi onako. Ali jedno je kada ja kazem ''ok, mada bi ja to uradio ovako'', a drugo je kada ja kazem ''to ti nista ne valja, ja bolje uradim, pogledaj moj rad''. Nigdje veze, ali ne smeta, jer balkanski mentalitet nema granica ni u cemu. Dok gledamo kako drugi po EU rade okupljanja u slozi, sa ljubavlju i divimo se tome, ne mozemo skontati u cemu je problem pa da i mi tako radimo. Bitno nam je da se ''nastavimo kao grah'' na jednu recenicu i drzimo se svojih idola, pa za njima ponavljamo kao papagaji, umjesto da damo svoje licno misljenje ili doprinos necemu/nekomu.

:cool:
 
Član
Bembara je sasvim okej. Felge su šminka.

Malo pogledaj godine tih članova koji žugaju. Sve će ti biti jasno. Sretno dalje.
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Bembara je sasvim okej. Felge su šminka.

Malo pogledaj godine tih članova koji žugaju. Sve će ti biti jasno. Sretno dalje.

upravo tako

@mesha, alal ti vera za post, to je bas ono radi cega sam se ja raspizdio par stranica prije
 
Član
extra auto vidjam ga u jelahu stalno, auto predobro izgleda uzivo a vidim milion komentara bezveze sto se pisu,i felige su dosta ljepse uzivo nego na slikama.pozz
 
Član
ne kontam ove pojedince al et hajd pusti ljude svako ima misljenje bez obzira kakvo je ono i jos jednom da dodam meni licno se svidja auto...
 
Moj Mesha hoces da ti ja kazem sto svi furaju kod nas OEM, zato sto je najeftiniji :lol: samo ti rokaj dalje radi kako si zamislio , felgice su fine samo ne mogu da vjerujem koliki je ovo brod kad mu je 10.5 jota opet ovako upalo , stavi mu kakve distancere da ovo izadje jos malo napolje :cool: bodykit mi se isto svidja mislim da ce fino biti a nece opet izgledati kao every day M :lol: , koje marke ti je ovaj bodykit ? nasao sam ga na piku jesil i ti odavde narucio?
http://www.pik.ba/artikal/804947/-novi-full-body-kit-bmw-5-e60-1-liga-m5/
 
Top