Wanna be M5

Wanna be M5

Član
Little Dragon je napisao(la):
Moj Mesha hoces da ti ja kazem sto svi furaju kod nas OEM, zato sto je najeftiniji :lol: samo ti rokaj dalje radi kako si zamislio , felgice su fine samo ne mogu da vjerujem koliki je ovo brod kad mu je 10.5 jota opet ovako upalo , stavi mu kakve distancere da ovo izadje jos malo napolje :cool: bodykit mi se isto svidja mislim da ce fino biti a nece opet izgledati kao every day M :lol: , koje marke ti je ovaj bodykit ? nasao sam ga na piku jesil i ti odavde narucio?
http://www.pik.ba/artikal/804947/-novi-full-body-kit-bmw-5-e60-1-liga-m5/

10,5J upalo zato sto je Et neki sugav ne znam ni ja koliko, ali znam da su mi naprijed felge zakacale za amortizere bez distanci. Stavio sam distance, ali nemam adekvatne vijke da stavim sire distance.

Jeste to je taj body kit, radjen je od poliester-laminata, testiran i zadovoljava njemacke DIN 35 438 i VdTÜV standarde iako to kod nas ne vazi :D

@.noKe: istina je da ima uvijek ljepse od ljepseg, ali (univerzalno) najljepse ne postoji i kao takvo me iskreno i ne zanima. Svi furamo ''german style'', a sto ne bismo napravili nesto kao ''balkan style'' da germanci furaju nas :lol:
@ trizex: mojne se sekirati i nervirati, nije vrijedno :)
@anDel: mah, ima se tu jos sta pricati o pojmu i smislu tuninga :123:
@nesobrzi: kad iduci put vidis bimmera, osjecaj se slobodnim, pa, skreni na pice ;)
@menso: u pravu si, svako ima pravo na svoje misljenje (bez verbalnih uvreda) i kao takvo ne moze biti predmet rasprave :lol:
 
Član
Morao sam :D Ja svakakvih papaka na ovom forumu pa bjednici jedni nemate za haseta , a vi bi da nekoga savjetujete i dajete svoje usrane komentara .

Brate samo naprijed . Ja sam odustao od Tuninga jer su ovakvi papci utjecali na moje misljenje o svemu . Ne daj se i samo guraj svoje . Ja sam jedan od onih koji previse slusaju tudja misljenja ali ti nemoj i bit ces prezadovoljan. Sve najbolje ti zelim i samo furaj svoje.
 
Član
Dobra Benga, kad završiš biće još bolja i samo naprijed i obavještavaj nas o radovima :cool:

P.S. Ovaj put budi aktivniji, nije te bilo na forumu ne pamtim :D
 
Član
mesa hocetel u sarajevo 25-og, da se nalazimo usput, pa da idemo u koloni:icon_confused:
sta mislis
 
Član
@BlackPrince: aBd ce biti sve odradjeno uskoro.

@serialgf: nekada sam i ja slusao tudje komentare (nekada ih treba poslusati ako ne znas), ali sada me vise ne tangiraju takve stvari. Tacnije, od Golfa Mk1 i projekta vadjenje dizla i ubacivanje 16v, sve do i jedan ''mehanicar'' su mi rekli da je to nemoguca misija i od tada sam promjenuo misljenje o njima. Kad sebi zacrtam nesto, to i uradim, tako ce isto biti i sa ovim bimerom, pa, nek mi je Bog na pomoci :lol:

@schumi: hvala kume, sto je najgore, ni ja ne pamtim odkad nisam bio na forumu.. :D

@limpi: dodjes do Jelaha na kafu, upoznamo se, stagod popijemo, pojedemo i pogledas ;)

@ArminM: joj kume, ne pitaj mene, ako me ovaj serialgf bude do tada ostavio da camim cekajuci, nece mi biti druge, a ko da gledam da hoce :lol: onda cu ici na SR, u suprotnom, tesko da cu ici zbog obaveza. U svakom slucaju, javim ti se ako budem isao, odnosno ako budemo isli, javim ti se pa cemo se dogovoriti za sve ;)
 
Član
ajde pisi kad budes kupio to...posto si blizu volio bi baciti oko malo na taj amp... ;) ako nije problem naravno... :icon_biggrin:
 
Član
Ma, kakav problem, nema frke. Javim ti se svakako, a vala mozes vrnuti i bez pojacala, nemam nista protiv, za druzenje uvijek spreman. :D
 

IGY

Član
pusti se supljih prica i radi po svom, do sad si odlican posao uradio i samo tako nastavi ;)
 
Član
Thnx Igy, samo naprijed se ide, pa cemo vidjeti dokle. ;)

Izgleda nista od ovog body kita koji sam narucio i uplatio avans. Po***dio sam totalno. Cekam vec 17 dana, a on jos ni pripremio robu nije za posiljku. Kako samo sada psujem..:icon_mad: Morat' cu drugi setup raditi, zvani DIY, sto sam i trebao odmah, maniti se corava posla i poslovanja sa nepoznatim.
 
prelijep auto vidjam ga u jelahu cesto kod raskrsnice parkiran uzivo je bas bas dosta dosta ljepse a felne su perfektne
 
Član
ljudi sami sebe precijene i svoje mogucnosti tako da raditi samo s provjerenim ;)
mislim da se to moze naruciti u hrvatskoj, ima dosta firmi sto to rade...ili ti do it urself;)
 
Top