Wanna be M5

Wanna be M5

Početnik
18ke su dobre za zimski setup :)

treba taj auto staviti na KW gewinde , i barem 19 colne felge a 20 su taman...

OEM M paket vanjski i unutarnji , SM chiptuning , KN filter ,

barem za pocetak ..
 
Član
16ke su meni za zimski setup :)

Gewinde ce jos malo da pricekaju, a u planu sam ih..

Chiptuning uradjen, doduse ne SM :(

Kad si kod K&N filtera, imas li u ponudi sta za mene?? 3.0 dizlo, 160kw..
 
Član
na ovim slikama auto izgleda 10x bolje i felge su sasvim ok :cool:
s ovim body kit-om bice pravi, onda se mogu naci neke felge naspram toga ;)
 
Član
Brate moj pusti suplju bimmer ti je vrh
A ovi zavidni ovdje jedino sto mogu jest srat po tudjim autima i felgama
A vecina nas (tu ubrajam i sebe) ne moze ni pomisit da iznajmi ovo auto u rent-a-car-u a ne da ga kupi

Sretno u daljnim radovima!;)
 
Početnik
kn za tvoj auto 220km na lageru naravno..

a da izgleda tako treba mu barem 10k eur-a :)
 
Član
fino si ga spustio,legao je solidno, nego Mesa kako ti vozis s ovim po Jelahu dole, doduse bolje su vam ceste nego kod mene ovdje, ali brate i dole ima rupa koliko hoces
divim ti se kako uspijevas ovolike fele da vozas, svaka cast
BMW je do bola, zavidim ti
nema veze sto je dizlo, meni nikad ne bi smetalo;)
 
Član
KingP je napisao(la):
ne moze ni pomisit da iznajmi ovo auto u rent-a-car-u a ne da ga kupi

Sretno u daljnim radovima!;)

Thnx! ;) Ni ja ga ne bi vozio da nije bilo nekakvih kompenzacija..

@Frenkie-3B: ja cu nastojati da izgleda bolje :p
@ Muha: Javim ti se jos za taj KN, nadam se da saljes brzom postom...
@ ArminM: Trenutno su nam poprilicno dobro ceste sredjene, ne kazem da ne bi moglo bolje, ali solidne su kakvih ima po ostatku BiH. Rupa nema nikako, jedino sto su kamioni malo upropastili cestu pa su napravili ''kolotrage''. :lol: Meni dizlo ne smeta, ali ne volim dizlo, iako su common rail za skidanje kape.
 
Član
ma chip je danas cudo, SM i letis brate:cool::cool::cool:
ne znam kako si se usudio da chipujes auto negdje drugdje:icon_confused:
imal ko dobar za VW u tvom kraju, Jelah,Šije il tako nesto
 
Član
Za VW ima AC skoljic, ovlasteni VW servis ;) udaljen oko 1km od Jelaha prema Tesnju. (ne znam da li je reklama zabranjena, ako jest neka admini brisu post)
 
Član
U cemu je onda fazon kad bi svi na onakav nacin ''modificirali'' auta? Lako je raditi po vec isprobanoj semi, ajmo nesto sto se ne vidja stalno. Ja licno na onakav ''kalup'' sam vidio na stotine bimmera, sa svega 3 razlicite boje. I kada bi se svi pojavili na jednom mjestu, to bi izgledalo kao BMWov auto salon Mova. Zar nije bit napraviti lijepo, pomalo neobicno, naravno ne odstupati/dzidzati puno i na neki nacin imati ''unikatno''.

Zar nije ljepse kad se malo odstupi od uhodane sheme poput slijedece:
Auto: Golf II (ne nastojim nikoga uvrijediti, nego samo uzimam za primjer posto je to auto najcesce)
Felge: 14-16 BBS falcare
Zatamnjena stakla
zakucano na pod
duboki branici (od G2)
Boja: Crna, bijela, crvena, plava i narandzasta (ne d'o Bog druge jer to je anti tuning)
Retrovizori: M look
i sl. propratni detalji.
Evo i slika na sto mislim: http://www.autoholic.de/images/resized/T3Q0XHARRY2_JPG.JPG

Ili je mozda ljepse ovo (naravno u drugoj boji):
http://imageshack.us/photo/my-images/169/dsc01447h.jpg/


Sve je stvar ukusa, nekome se svidja prvi primjer, nekome drugi, ali licno kod nas je manje ovih drugih primjera nego prvih. Zar nije ljepse uraditi nesto sto vec nema niko, a da se naravno ne bjezi sa tematike ''modificiranje G2''??


PS: sjecam se kada su mnogi pljuvali plavu G Mk3 iz Dervente, a lik je dosao, pokupio prva mjesta za styling i caos.. (licno ni meni se nije svidjala, ali zasto je onda nakupio onoliko pehara koliko ih je nakupio)
 
Ma bit je napraviti auto po svom ukusu i cejfu za sebe, a ne za druge da drugi pricaju, tako je bar meni, ali naravno uvijek treba savjet iskusnijih poslusati, ali ne i nekih kvazi poznavalaca automobila i tuninga. A tebi neka je sa srecom BMW, da te dobro slusa;)
 
Član
eh mesa konacno jedan koji pravo govori,upravu si potpuno,ali danas ako na autu nije sve serijala odmah si cuner;)
 
Top