Vw Polo Tuzla

Vw Polo Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pike_gti je napisao(la):
da malo osvijezim topic...

felge vise nisu na prodaju niti ce biti :) ostaju na polu samo ce se uzet sve 4 nove gume 215 40 i 225 40 17... ne prodaju se vise iz razloga sto su ljudi bezobrazni i sto neznaju cijenit tudje stvari... svi bi nesh dzaba ko da sam ih ja ukro a ne platio stoga nek stoje ipak su jedinstvene na ovim prostorima... ogroman koeficijent bezobraznosti kod kupaca koji nude "kifle, gedore, bosch pumpe i tepsije razljevaka" za njih a ja nisam na zutom da bi ih za dzaba dao :)

sto se tice pisma tuning djeda mrazu izgledalo je ovako nekako...
wish list:
gewinde
sve 4 nove gume 215 40 17 i 225 40 17
maska bez znaka (specificna)
pragovi (oem)
lumar
jos koji xenon kit
farbanje svih plasticnih dijelova u boju vozila
led stopke i smoked trece stop svijetlo

nakon toga ide presvlacenje u koza-alcantare kombinaciju te farbanje nekih sitnica iz enterijera u boju auta

pa onda na kraju double din player a u vrata i gepek dls ozvucenje...

ambicije su velike a finansiska kriza u spicu... vidjet cemo kako cu se dokotrljat na prvi sr ja se nadam sa 75% ovoga...

pored ovog svega postoji jos jedna dilema oko kupovine novog auta sto znaci da bi polo ostao gradski autic i ovako tuning zajebancija a uzeo bi sebi nesh novo u full opremi :) u igri je golf 6 highline 1.4 tsi bio ali uz malo istrazivanje udje u opciju i peugeot 308 2.0 hdi sa feline paketom opreme... peugeot je dosta dosta povoljniji i mogu rec atraktivniji od golfa al ipak srce vuce vw-u i njemcima... u igri je bio do skoro i neki audi a5 ali se od toga odustaje radi finansija...

pa eto vidjet cemo kakvu ce srecu donijeti 2009 godina ja se iskreno nadam najvecu pa da ostvarim sve svoje zelje i zavrsim godinu na faxu :)


pozz svima i sretna nova 2009

Samo naprijed,da sam na tvom mjestu ja ne bih nista uzimao,nego ulagao i dalje u Pola,i uradio ovo sto si napisao ;)
 
Član
Chuza je napisao(la):
Samo naprijed,da sam na tvom mjestu ja ne bih nista uzimao,nego ulagao i dalje u Pola,i uradio ovo sto si napisao ;)
poolo ostaje svakako a auto jos jedno mora doci :) takav je plan i program....



2bulex: posalji mi malo tih irackih para i odma sutra ljezu gewinde :)
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
Samo naprijed,da sam na tvom mjestu ja ne bih nista uzimao,nego ulagao i dalje u Pola,i uradio ovo sto si napisao ;)
poolo ostaje svakako a auto jos jedno mora doci :) takav je plan i program....



2bulex: posalji mi malo tih irackih para i odma sutra ljezu gewinde :)

Ima se moze se ;) :icon_smile:
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
bulex je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
2bulex: posalji mi malo tih irackih para i odma sutra ljezu gewinde :)

neka bolan... ovako je unikatan.... :cool:
heheheh samo prozivaj mozes sad dok si brzi al na ljeto kad ja uzmem nesh od ovog pa te zadimim nece te bit ni na navigaciji :D

ne budali kraljevicu marko... kod mene je dizel bolan bolan.. narodni motor... ne mogu ja dijete na biciklu da prestignem... kako treba... al kad stavim chiptuning mozda postanem.... iole zanimljiviji
 
Član
bulex je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
bulex je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
2bulex: posalji mi malo tih irackih para i odma sutra ljezu gewinde :)

neka bolan... ovako je unikatan.... :cool:
heheheh samo prozivaj mozes sad dok si brzi al na ljeto kad ja uzmem nesh od ovog pa te zadimim nece te bit ni na navigaciji :D

ne budali kraljevicu marko... kod mene je dizel bolan bolan.. narodni motor... ne mogu ja dijete na biciklu da prestignem... kako treba... al kad stavim chiptuning mozda postanem.... iole zanimljiviji

pa shta fali bash interesantna konkurencija :) il 1.4 tsi 170 ks il 2.0 hdi 140 ks :) na tvoj cip i kod mene ide cip :D
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
bulex je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
bulex je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
2bulex: posalji mi malo tih irackih para i odma sutra ljezu gewinde :)

neka bolan... ovako je unikatan.... :cool:
heheheh samo prozivaj mozes sad dok si brzi al na ljeto kad ja uzmem nesh od ovog pa te zadimim nece te bit ni na navigaciji :D

ne budali kraljevicu marko... kod mene je dizel bolan bolan.. narodni motor... ne mogu ja dijete na biciklu da prestignem... kako treba... al kad stavim chiptuning mozda postanem.... iole zanimljiviji

pa shta fali bash interesantna konkurencija :) il 1.4 tsi 170 ks il 2.0 hdi 140 ks :) na tvoj cip i kod mene ide cip :D

ja cu da stavim i pioneer naljepnicu i da zatamnim stakla... :lol: znas koliko je tu konja... i + kad mi bekir setuje auto na 300+ ks.... moram si krila da nabavim :D
 
Član
bulex je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
bulex je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
bulex je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
2bulex: posalji mi malo tih irackih para i odma sutra ljezu gewinde :)

neka bolan... ovako je unikatan.... :cool:
heheheh samo prozivaj mozes sad dok si brzi al na ljeto kad ja uzmem nesh od ovog pa te zadimim nece te bit ni na navigaciji :D

ne budali kraljevicu marko... kod mene je dizel bolan bolan.. narodni motor... ne mogu ja dijete na biciklu da prestignem... kako treba... al kad stavim chiptuning mozda postanem.... iole zanimljiviji

pa shta fali bash interesantna konkurencija :) il 1.4 tsi 170 ks il 2.0 hdi 140 ks :) na tvoj cip i kod mene ide cip :D

ja cu da stavim i pioneer naljepnicu i da zatamnim stakla... :lol: znas koliko je tu konja... i + kad mi bekir setuje auto na 300+ ks.... moram si krila da nabavim :D
bejzi ba nisi normalan s tobom se nemoze takmicitii ti odma vadis asa iz rukava naseg tehnickog savjetnika f1 tima :) show


ajde mojne vise spamanja zivi bili pa vidjeli kakvu ce srecu donijeti 2009 mozda propadnem pa i pola zamjenim za g2 gtd :D nikad se nezna al nadat se najboljem :) pozz
 
BHT Ovisnik
ev jos jedan projekt koji sam prelistao iz pocetka,vidim bilo je svasta tu i dobro i lose,auto je za pohvalu;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top