Vw Polo Tuzla

Vw Polo Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

Gledam u Austriji daju džaba ovakve felge uz nove modele Peugeota ne bi li navukli raju :D
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

bice bice sve i spustanje i nove gume i obrve i zatamnjivanje samo polako jer mi je burzet jako jako mali pa se valja uklopit u sve... recimo da sam 5 mjeseci stedio da bi felge mogo uzet i jos uvijek se oporavljam al neka bice sve polako samo do porljeca ce biti kompletiran... :)


btw hvala svima na lijepim rijecima... specialno adnanu_1.8t...
 
Putovanja.ba
Administrator
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

predobro izgledaju felge, svaka cast pike ;)
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

Skidaj braca felge jer vec sljedece sedmice dolaze jos jedne medju raju hahahah daj da nabacimo onaj Shuriken.. pa bar da budes valjak heheh
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

Amer-GTC je napisao(la):
Skidaj braca felge jer vec sljedece sedmice dolaze jos jedne medju raju hahahah  daj da nabacimo onaj Shuriken.. pa bar da budes valjak heheh

Nagovori ga da meni proda ove hahahahahahah :)

Pike vec sam ti rekao na MSNu , po meni nema jacih felgi !
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

jaroo odlican polo:cool: ee felge su mu ne za 5 vec za 50;);)prvi put vidim neki takav fazon felgi i bas mu extra stoji..sve pohvale od mene samo naprijed:cool::cool:
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

Evo ga, dogovorio samprodaju felne za 1100 marki...jeeeeeej :D jso sad samo piketa natjerat na ovaj dogovor hahahaha :D
 
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

Amer-GTC je napisao(la):
Skidaj braca felge jer vec sljedece sedmice dolaze jos jedne medju raju hahahah  daj da nabacimo onaj Shuriken.. pa bar da budes valjak heheh
Amere koje su te "onaj shuriken" heheheh :icon_rolleyes: :icon_smile:
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

Veko Skoda je napisao(la):
Amer-GTC je napisao(la):
Skidaj braca felge jer vec sljedece sedmice dolaze jos jedne medju raju hahahah  daj da nabacimo onaj Shuriken.. pa bar da budes valjak heheh
Amere koje su te "onaj shuriken"  heheheh  :icon_rolleyes: :icon_smile:

dotz shuriken 19ke :) veko ajde prodam ti svoje 17ke :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top