Vw Polo Tuzla

Vw Polo Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

nisposto,ja bi radije one OZ Superturismo WRC,uh one su meni TOP.
moram bas pitati ameri koliko bi one dosle,al 15ke,ja ganjam performance (koliko je to moguce sa 1.4) :D

inace,jesi neki sto nes da velis koliko su :p
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

cijena nije bitna ukoliko sam zadovoljan s rezultatom... o kakvim tim performansama pricas damije znati :D kad vec neide onda ga zatuci sa 17kama da neide nikako :D
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

I mozda te primimo u BSW onda :D
A ako te bas interesuje cijena, posalji mu PM, vidis da se covjek ne zeli hvaliti/kurciti cijenom
 
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

neka hvala,bolje se ikako rejsat nego nikako,ma koliko god to nekom zvucali glupo i furacki,ja majke mi ne mogu da ne gasam,znam da mozda zvuci glupo al jbg,da mogu vozio bi cupru,ali ne mogu stoga moras se snaci.:lol.

nego,ajd da zavrsimo s tom temom,cetitam na felugama,zaista su lijepe i zanimljive;)
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

erol_brcak je napisao(la):
neka hvala,bolje se ikako rejsat nego nikako,ma koliko god to nekom zvucali glupo i furacki,ja majke mi ne mogu da ne gasam,znam da mozda zvuci glupo al jbg,da mogu vozio bi cupru,ali ne mogu stoga moras se snaci.:lol.

nego,ajd da zavrsimo s tom temom,cetitam na felugama,zaista su lijepe i zanimljive;)

i ja bih ferrarija.... al neda otac pare... ociju mi..... sramota da ga bude :D
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

sad kad vratim na 14ke dajem ti priliku da vidis kako ide polo naspram seata :) mislim da sa 17kama bi imo poteskoca a bez nemas nikakve sanse nemas :)
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

trizex nisam zujao u pogresnom smjeru al jesam u pravom :D:D pedja i ja malo budili stupine :)

erol_brcak,felge nisu toliko mnogo novaca koliko izgledaju al te sto ti ganjas performanse u ovoj velicini i u bilo kojoj drugoj su 2x skuplje od bilo kojih drugi,et tak :)
a za performanse oz ultraleggera mislim da su najbolje jesu ruzne al et,mislim da imaju crvene
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

hehehhe ma kakvi ja se ne ganjam ja kuliram :) samo se shalim malo :)
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

bulex je napisao(la):
joj ovih 1.4 momaka shto su se nabrijali.... :D :lol:

jah
i kod mene je 1.4...
170920081156ro7.jpg
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

ma sa takvim felgicama samo laganini.... ne dozvoli da te ono zlo lov2xlr8 navede na belay
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

bulex je napisao(la):
ma sa takvim felgicama samo laganini.... ne dozvoli da te ono zlo lov2xlr8 navede na belay

ma jock sace i on back to 19 pa cemo skupa kulirat lagano :)
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

Maloprije te cviki i ja cupali, govorili da to nisi bio ti sinoc, niposto :) da si ti fin momak, rega, mozda da si dao auto nekom :D
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

a jel to kamber sinoc mislio da pedja i ja slazemo gasove u suprotnom smjeru?
slozili mi gas od omv gore i nazad u normalnim smjerovima,i kamber reko pedji ako te jos jednom vidim da se sa onim majmunom ganjas nesto ce on ko uradit ahahhaha,
trebo je gospodin rotaciju i za nama,et mi se ko ganjail,bezze normalno vozili
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

Ma kamber, jasta, oko sokolovo nase :D al smo ga cviki i ja ubijedili u suprotno :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top