Vw Polo Tuzla

Vw Polo Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

sminkeraj teski:D ,al posto ti tezis tome,onda je gotivno brate pravo,ne stvarno,lijepo izgleda,nema niko ovakve fele ni u tz,ja garantujem ni u brckom,a sigurno ne ni u srebreniku,dakle faca si :lol:
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

Joooj jebancije druze ovo je bolesno...ti si bolestan...auto ti je bolesno i sad sam aj bolestan jer bolujem za ovim bolesnim felgama vec godinu dana !


Pike, ili cuvaj guzicu, ili felne, nesto od toga ce stradat koliko sam se uzmucio !!! :lol:
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

to to to je to hajmo svi da igramo to to to je to hajde da se volimO :D:D:D:D:D
 
Legend
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

ohohohoho
kako su bolesneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
samo ga zakucaj brate
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

Jedino sto je ovdje lose su slike.... Nesto mi mutne...ili je od nespavanja....Uglavnom feluge su stravaaa... Odlican izbor...
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

ma odlicne su one :) mobitelom slikano :):)


u svakom slucaju hvala svima na podrsci i na lijepim komentarima...
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

Sina je napisao(la):
Jedino sto je ovdje lose su slike.... Nesto mi mutne...ili je od nespavanja....Uglavnom feluge su stravaaa... Odlican izbor...

ma krš kod mene tel,neka nokija nesto 8gb neam pojma :p dobio od majstora dok mi se 3310i popravi...
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

lov2xlr8 je napisao(la):
Sina je napisao(la):
Jedino sto je ovdje lose su slike.... Nesto mi mutne...ili je od nespavanja....Uglavnom feluge su stravaaa... Odlican izbor...

ma krš kod mene tel,neka nokija nesto 8gb neam pojma :p dobio od majstora dok mi se 3310i popravi...

hahahahahhahah
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

He was the best. Swordsman, strategist, tactician, ninja. Even now, 400 years after his death, he is more famous than ever. Hattori Hanzo was born 1541 in Japan and his remarkable life made him a legendary figure entwined in myth.
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

huhuhuhhu a bile su puno... daleko skuplje od obicnih 17ki... ukoliko si zainteresovan za kupovinu javi se ameru :)
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

Amer iz d men ;) uh Zuhdo, sad se sjeti, jesi slucajno sinoc zujao magistralom, i to u pogresnom smjeru?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top