VW Polo ***Angel Eyes***

VW Polo ***Angel Eyes***

Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke i postavlljene)

ArminM je napisao(la):
melvin je napisao(la):
Hvala jos jednom....
Ma znak ce ostati, jedino moram ukloniti ove okvire od tablica....uskoro

jesil gledao nacin na koji ces to uradit, moras one podloske nekako uklonit,samo pazi da ne sjebes boju,jebes tablicu ako ces ogulit boje;)

Ma nisam druze nista gledao....nema se vremena...naci ce se neko rjesenje, znam samo da boju ne smijem oguliti....pa vidjet cu nekako da to odradim...:icon_smile:

aldintdi je napisao(la):
polo je super pogotovo prednji dio vade ga farove i maska bez znaka,samo si trebo onu kutiju presvuci ili drugacije odraditi,jedan sa jedne strane zvucnik a drugi s druge,znaci manje kutije napravis za coskove bice preglednije................

Ma bilo je kutija razlicitih oblika....al mi vise dosadilo praviti kutije...:lol::lol::lol:
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes***( kupljeni sistemci)

Malo da obnovim garazu....:lol::lol::lol:
Kupljeni sistemci u mobilmedi magnat edition 162


magnat2.jpg


magnat1.jpg
 
Član
ArminM je napisao(la):
taman sam mislio da vise nista ne radis, drago mi je sto sam pogrijesio:cool:

Ma bilo je nekog posla ali sve je to sitno ( promijenio sam amortizere, uradio spuru, farbao dobose):lol::lol::lol:
Da mi bi da kupim jos distancere ili ako naletim gdje povoljno felge da zamijenim, ove moje mi vec dosadile :lol::lol:
 
Član
polo mjera :) samo ako kad budes iamo viska para, zamjeni ovu rucicu mjenjaca bas odudara
i bode u oci :D
trazi ovako nesto od mk4 golfa po otpadima :)
http://www.pik.ba/artikal/1150934/rucica-mjenjaca-kozna-za-vw-golf-jetta-mk4-bora/
 
Član
forsa je napisao(la):
polo mjera :) samo ako kad budes iamo viska para, zamjeni ovu rucicu mjenjaca bas odudara
i bode u oci :D
trazi ovako nesto od mk4 golfa po otpadima :)
http://www.pik.ba/artikal/1150934/rucica-mjenjaca-kozna-za-vw-golf-jetta-mk4-bora/

Ma znam sve mi je jasno....Ovu sam privremeno stavio jer je moja orginalna pukla :icon_mad:

Ova sa linka mi se pravo svidja...hvala;)
 
Član
melvin je napisao(la):
forsa je napisao(la):
polo mjera :) samo ako kad budes iamo viska para, zamjeni ovu rucicu mjenjaca bas odudara
i bode u oci :D
trazi ovako nesto od mk4 golfa po otpadima :)
http://www.pik.ba/artikal/1150934/rucica-mjenjaca-kozna-za-vw-golf-jetta-mk4-bora/

Ma znam sve mi je jasno....Ovu sam privremeno stavio jer je moja orginalna pukla :icon_mad:

Ova sa linka mi se pravo svidja...hvala;)

ma na otpad i trazi samo rucicu :D naces pojeftino :)
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** Update

Evo napokon se pronaslo ono sto se trazilo dugo dugo vremena.....
Originalni elektricni podizaci sa prekidacima, novi tapacirunzi sa panelima za zvucnike...
Sutra postavljanje, pa ce biti jos slika.....:cool::cool::cool::cool:

64569988.jpg


69935192.jpg


77837144.jpg


84224681.jpg
 
Eto komsija,mozes opet izvornjake slusati:D
sala mala,sutra nam slikice postavi,da vidimo kako je leglo...usput da te upitam gdje si uzeo panele i koliko te izaslo?
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Eto komsija,mozes opet izvornjake slusati:D
sala mala,sutra nam slikice postavi,da vidimo kako je leglo...usput da te upitam gdje si uzeo panele i koliko te izaslo?

Sve sam kupio na otpadu kod termoelektrane....podizaci su me izasli 180KM, a posto nisu htjeli da prodaju samo panele morao sam uzeti i tapacirunge i zvucnike i dobio sam to malo jeftinije 50KM....
 
Član
da sam znao da trazis el podizace mogao sam ti to ja i jeftinije rijesit ( da ne bude da pricam bezveze clan babn_babn i guster su uzeli od mene el podizace) al gotovo je sad, bitno je da budes zadovoljan kad to sve montiras. Odmah da ti kazem da ti zvucnici nisu nesto, ako ti je iole bolji player poderat ce ih, ako si njih mislio ostaviti,nadam se da nisi, ja sam svoje u dva dana poderao, isti su takvi,stavio sam zamjenske i rahat sam sad:cool::cool:
 
Legend
super druze,nista sladje nema od ovih saraf na saraf poslova.... samo instalaciju fino poslozi i rahat si ;)
 
Top