VW Polo ***Angel Eyes***

VW Polo ***Angel Eyes***

Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke i postavlljene)

cuj ne moze, sastrugat malo te podloske pa ce moci :D a drzi traka, eto nedavno sam nesto radio i skidao kod sebe prednju i opet je privremeno zalijepio sa samo 10-tak cm trake... a evo maloprije dosao iz sa po ovoj "neplanskoj" mecavi i vjetru, prvo sto sam gledao imal tablice, mislio otpala, sastrugao led a ona stoji i dalje :cool: naravno sutra ce se pojacat i zalijepit pravo, uzeo sam neku ultra strong u obiju :lol:
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke i postavlljene)

Ma ne znam vala...iskreno nisam je nikad koristio tako da je necu ni komentarisati, ako svi kazete da drzi onda je OK...
Sredit ce se podloske nekako, samo da se nadje malo vremena...
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke i postavlljene)

bio sam i sam skeptican za traku, ali rekose mi nema sanse da otpadne, uzet kvalitetniju fino zalijepit i drzat ce... eno kod tibora na bolidu je mislim i spojler tako "zakacen"
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke i postavlljene)

ja sam na golfu lijepio dvoslojnom,kad sam prodao auto i htio skinut tablicu imao sam problema,samo sam sranje napravio. Svu sam tablicu sjebao dok sam skinuo,posto me to zadesilo u gradu,nisam imao nikakvog alata,jos sam popizdio sto sam se isprljao,e onda sam je svu isavijao,i onakvu odnio u MUP:lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke i postavlljene)

Ma nista mi onda ne preostaje nego da kupim dvoslojnu i odradim to kako treba....
U svakom slucaju hvala....
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke i postavlljene)

Bravo majstore, sve pohvale za rad. Polo izgleda odlično, sve na svom mestu :cool:
Šta uradi za tablicu, baš me zanima?
Veliki pozdraVW ;)
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke i postavlljene)

rabbit82 je napisao(la):
Bravo majstore, sve pohvale za rad. Polo izgleda odlično, sve na svom mestu :cool:
Šta uradi za tablicu, baš me zanima?
Veliki pozdraVW ;)

Hvala...;)
Tablicu nisam jos nista radio...ispiti mi neki navalili, pa cim zavrsim moram je odraditi dvoslojnom...;);)
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke i postavlljene)

mochan mochan....sretno u daljem radu...
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke i postavlljene)

ArminM je napisao(la):
ja ne bih dirao znak,doduse to je samo moje misljenje,ali eto,ja ga svejedno ne bi dirao,ok je tako;)

Djelimo isto misljenje, nebi nikako fino ispalo kada bi ga ofarbao, il da ga skroz ukloniš, il d aništa ne diraš, to je moje mišljenje, a ti kako hoćeš
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke i postavlljene)

odlican polo jos jednom, mozes s njim na fax svaki dan..dodje te malo skuplje :D
boja je vrh :)
i ja mislim da znak ne trebas bojiti bolje 'vako...
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke i postavlljene)

Hvala jos jednom....
Ma znak ce ostati, jedino moram ukloniti ove okvire od tablica....uskoro
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke i postavlljene)

melvin je napisao(la):
Hvala jos jednom....
Ma znak ce ostati, jedino moram ukloniti ove okvire od tablica....uskoro

jesil gledao nacin na koji ces to uradit, moras one podloske nekako uklonit,samo pazi da ne sjebes boju,jebes tablicu ako ces ogulit boje;)
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke i postavlljene)

polo je super pogotovo prednji dio vade ga farove i maska bez znaka,samo si trebo onu kutiju presvuci ili drugacije odraditi,jedan sa jedne strane zvucnik a drugi s druge,znaci manje kutije napravis za coskove bice preglednije................
 
Top