VW Polo ***Angel Eyes***

VW Polo ***Angel Eyes***

Član
Ma puno meni znace vasi prijedlozi i kritike....Meni su se svidjele one sto je Ljuboje prodavao sa ono bijelog Lupa....
Ma treba jos malo novaca prikupiti i onda ce biti nesto.....
Hvala na prijedlozima ;)

Joj Enese jesi me sad zarazio ne mogu se nagledati ovog crnog....e jesu mu sjele.....:lol::lol:
 
melvin je napisao(la):
dbabic6676 je napisao(la):
Svidja mi se boja, prednji kraj :cool: , nikako nemoj da ti padne na pamet obaranje haube preko farova...pokvario bi mu smeck :icon_biggrin: , zadnji kraj mjenjaj , ovo kao da gledas dva razlicita auta...po meni stop lampe samo klasika sa diodama...felugice malo veće i to je to. Ali sve u svemu, ima dušu ;)

Sto se tice prednjeg kraja nista nisam ni planirao dirati, jedino sto cu uskoro kupiti originalne maglenke u branik.....
A kakve sam led stopke propustio to necu sebi nikada oprostiti, planirao sam jos krovni spojler i zadnji lonac al nista pretjerano, a kako ce to leci ne znam ni ja....
Felge su prioritet samo sto ne znam da li bi smio staviti 15" jer je kod njeg motor slab... mozda je bolja varijanta neke 14" jotarice..... ili ostaviti ove pa pokusati sa distancerima sta popraviti....sta mislite :icon_question:

nermin suljagic je napisao(la):
prelijepo komsija;)

Hvala komsija ;)



Imam ja felge sa Seata što sam skinuo..15", 6,5 jota ET 38 , idealne su za manji auto.
god.proizv. 2009


Uploaded with ImageShack.us

Možeš ih vidjeti i na mom autu kako su izgledale.
 
Član
dbabic6676 je napisao(la):
melvin je napisao(la):
dbabic6676 je napisao(la):
Svidja mi se boja, prednji kraj :cool: , nikako nemoj da ti padne na pamet obaranje haube preko farova...pokvario bi mu smeck :icon_biggrin: , zadnji kraj mjenjaj , ovo kao da gledas dva razlicita auta...po meni stop lampe samo klasika sa diodama...felugice malo veće i to je to. Ali sve u svemu, ima dušu ;)

Sto se tice prednjeg kraja nista nisam ni planirao dirati, jedino sto cu uskoro kupiti originalne maglenke u branik.....
A kakve sam led stopke propustio to necu sebi nikada oprostiti, planirao sam jos krovni spojler i zadnji lonac al nista pretjerano, a kako ce to leci ne znam ni ja....
Felge su prioritet samo sto ne znam da li bi smio staviti 15" jer je kod njeg motor slab... mozda je bolja varijanta neke 14" jotarice..... ili ostaviti ove pa pokusati sa distancerima sta popraviti....sta mislite :icon_question:

nermin suljagic je napisao(la):
prelijepo komsija;)

Hvala komsija ;)



Imam ja felge sa Seata što sam skinuo..15", 6,5 jota ET 38 , idealne su za manji auto.
god.proizv. 2009


Uploaded with ImageShack.us

Možeš ih vidjeti i na mom autu kako su izgledale.




Felge su odlicne samo sto je ovo 5 rupa mada se mogu naci neke slicne ovima sa 4 rupe ali prvo moram vidjeti sta cu dobiti sa distancerima ;) ako lose prodjem onda deff mijenjam ili jotarice ili neke 15 bolje...:icon_smile::icon_smile:
 
Član
ja sam ti rekao slobodno idi na 15'', neces imat problema, to je garantovano, mislio sam da je puno losiji trap, ali sam se pozitivno iznenadio, da me samo vidis gdje se sve verem sa svojim i odakle idem. Dokle god zivim ovakvim zivotom auto necu moc spustit, to je sigurno,a visina gume je 45, kugle se drze extra, iako su im one najveca boljka, ostalo nemoj da brines;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
ja sam ti rekao slobodno idi na 15'', neces imat problema, to je garantovano, mislio sam da je puno losiji trap, ali sam se pozitivno iznenadio, da me samo vidis gdje se sve verem sa svojim i odakle idem. Dokle god zivim ovakvim zivotom auto necu moc spustit, to je sigurno,a visina gume je 45, kugle se drze extra, iako su im one najveca boljka, ostalo nemoj da brines;)

Ma znam druze, nije ni kod mene put dobar ni ja svog ne bih mogao vise spustit al zato se felge mogu promijeniti :lol:
Kad dodje vrijeme samo posjetim Ljuboja i rijesio sam belaj :lol::lol:
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** ---stigli distanceri---

Evo stigli distanceri da se proba sa njima malo razguziti zadnji kraj...
Moram ih prvo malo ocistiti pa cemo onda vidjeti kako ce leci.....

70889081.jpg


18739110.jpg
 
Član
Da se malo i ja javim :lol::lol:
Nazalost distancera sam se rijesio jer mi nisu odgovarali jer su mi zakacali.... Fino su bili sjeli ali opet nije to to.... Bez drugih felgi ne mogu postici ono sto zelim, tako da nisam htio nista da petljam dok felge ne kupim druge....

U medjuvremenu stigle su nove stvarcice :cool::cool:
Originalne maglenke,nigdje nisu ostecene.... tako da ne moram nista sjeci ni rezati.... jedva cekam da ih postavim...
Danas sam ih stigao samo ocistiti i cim se nadje slobodnog vremena postavljanje....
Evo slike.....

16182159.jpg


40510005.jpg


Kad ih postavim bit ce nove slike......
 
Član
Sve je super sjelo, evo malo i slika.... samo sto moram uzeti one smd jer ovako odudara od xenona....





 
Top