VW Polo ***Angel Eyes***

VW Polo ***Angel Eyes***

RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke i postavlljene)

odlicno momak. valja mi doci jedno u inspekciju uzivo. haj sad mijenjaj taj okvir za tablice sto šljOšti :) za moju dusu :)
 
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke i postavlljene)

dobro si stopke uradio, jesi farbao izvana ili si ih rastavljao.
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke i postavlljene)

extra izgleda... kolika je razlika crno i ono "kinesko" sivo:lol:
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke i postavlljene)

sada se fino vidi da su tamnije,na onim prethodnim slikama se nije moglo primjetit,ali sada kad si vratio na auto fino se primjeti da su tamne,,svaka cast,samo naprijed;);)
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke i postavlljene)

bolje nego prije ;) aj sad lagano uzmi dvostranu traku i zalijepi tablicu :D
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke i postavlljene)

Limpi je napisao(la):
bolje nego prije ;) aj sad lagano uzmi dvostranu traku i zalijepi tablicu :D

tesko limpi, kod njega imaju kao podloske,i kako god postavi tablicu onda krajevi ne dodiruju lim uopste. Glupo su to napravili,ja sam drugu pokusao zalijepit,ali su te rupe ujebale samo tako. Mora bi prvo njih brusilicom poderat,pa da mu onda bude ravna povrsina
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke i postavlljene)

Death_beat je napisao(la):
odlicno momak. valja mi doci jedno u inspekciju uzivo. haj sad mijenjaj taj okvir za tablice sto šljOšti :) za moju dusu :)

Hajde druze bujrum ;);)
 
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke i postavlljene)

dobro si stopke uradio, jesi farbao izvana ili si ih rastavljao.
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke i postavlljene)

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
dobro si stopke uradio, jesi farbao izvana ili si ih rastavljao.

Ma samo druze transparentnim crnim....nisam ih rastavljao...Nermin Suljagic mi je ovo predlozio i hvala mu, ja sam prezadovoljan...Uzivo je jos bolje;);)


edo_benz je napisao(la):
puuuno bolje neg sto je bilo

Hvala druze;);)

ArminM je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
bolje nego prije ;) aj sad lagano uzmi dvostranu traku i zalijepi tablicu :D

tesko limpi, kod njega imaju kao podloske,i kako god postavi tablicu onda krajevi ne dodiruju lim uopste. Glupo su to napravili,ja sam drugu pokusao zalijepit,ali su te rupe ujebale samo tako. Mora bi prvo njih brusilicom poderat,pa da mu onda bude ravna povrsina

Ne moze Limpi, Armin je u pravu, podloske zezaju pravo a i nesto ne vjerujem dvostranoj traci....Ako budem radio onda cu to rijesiti nitnama...


mario05 je napisao(la):
extra izgleda... kolika je razlika crno i ono "kinesko" sivo:lol:
Hvala:cool::cool::cool:


ArminM je napisao(la):
sada se fino vidi da su tamnije,na onim prethodnim slikama se nije moglo primjetit,ali sada kad si vratio na auto fino se primjeti da su tamne,,svaka cast,samo naprijed;);)

Ma na prvim slikama se nije bilo ni osusilo skroz...Ispalo je bas kako sam htio, ne bi valjalo da je skroz tamno...Moram jos rijesit tablice i sta mislis da ovaj znak ofarbam u crno :icon_confused::icon_confused:
 
Legend
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke i postavlljene)

1000x bolje izgleda druze,onako je bilo pre đinđavo,sad vec lici na nesto ;)
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke i postavlljene)

enesss je napisao(la):
1000x bolje izgleda druze,onako je bilo pre đinđavo,sad vec lici na nesto ;)

Hvala Enese puno na lijepim komentarima, bas mi je drago sto vam se svima svidja:icon_smile:
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke i postavlljene)

ja ne bih dirao znak,doduse to je samo moje misljenje,ali eto,ja ga svejedno ne bi dirao,ok je tako;)
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke i postavlljene)

ArminM je napisao(la):
ja ne bih dirao znak,doduse to je samo moje misljenje,ali eto,ja ga svejedno ne bi dirao,ok je tako;)

Ma ne znam ni ja sam da li da ga farbam....moram prvo ofarbat necim sto se moze lahko oprati, cisto iz razloga da vidim kako ce izgledati...
Hvala drug na odgovoru;)
 
Top