VW Polo 1.2 12V

VW Polo 1.2 12V

Član
Pike: Taj pridjev s kojim si me nazvao govori o tvom nivou i kulturi.Nema potrebe da ga komentiram. Valjda će moderatori to da riješe.Bolje nego da ja tebi dajem pridjeve.

Što se tiče tvog znanja i stručnosti,sve si rekao s time da si svoje novo auto gazio od prvog kilometra.Ne znaš da se prvih 5-6 tisuća kilometara auto nesmije tjerati u visoke obrtaje. No tebe nije briga za to.Zar ne? Kupit će tata drugo;)

Što se tiče izjave da je auto sa tri cilindra i sa nešto više od 60 konja poletno,uz masu veću od 1000kg.Lagano ću da se nasmijem:lol::lol::lol:
 
Član
Pike fino procitaj sta sam napisao, ne da motor ne valja, nego da nije najbolji izbor, ali i to zavisi za sta ce se sve auto koristiti, i gdje sam ja naveo da sam jednom "bio" u fabiji 1.2, probao sam i druge te "trocilindrase i to su auta uglavnom za grada posao-kuca, a ne za naganjanja i gasanja i duge voznje autoputem.... ;)

Ali dosta o motoru, uzeo i gotovo, nek je sa srecom pa imao on 50 ili 555konja, ;)
:icon_exclaim:

A sto se tice pola i izgleda, meni su extra, pogotovo naprijed. A novo je NOVO :cool:
 
ja nisam plaho pazio,ustvari sam slabo i dolazio na casove bosanskog jezika i kulture...al bi zamolio admine da ove postove izbrisu i neka se ova dva horoza jasu preko pm-a.....
a sto se tice ovog svega...nemojte sdzaba srati covjeku po temi,njemu odgovara ovaj motor,da ne uzeo bi sebi za 24 hiljade M3 bmw-a i jeo malu djecu snjim...zato nemojte dzaba kakiti cojku po garazi i ako ko hoce nek mu pozeli sve najbolje s novim autom a ako nece netreba se nikako javljeti ovdje....covjek vozi novo auto,a mnogi od ovih koji pljuju po motoru voze auta koje se kupuju za vrijednost rezervnih dijelova istog motora....stoga pssssst :icon_mad:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Pike: Taj pridjev s kojim si me nazvao govori o tvom nivou i kulturi.Nema potrebe da ga komentiram. Valjda će moderatori to da riješe.Bolje nego da ja tebi dajem pridjeve.

Što se tiče tvog znanja i stručnosti,sve si rekao s time da si svoje novo auto gazio od prvog kilometra.Ne znaš da se prvih 5-6 tisuća kilometara auto nesmije tjerati u visoke obrtaje. No tebe nije briga za to.Zar ne? Kupit će tata drugo;)

Što se tiče izjave da je auto sa tri cilindra i sa nešto više od 60 konja poletno,uz masu veću od 1000kg.Lagano ću da se nasmijem:lol::lol::lol:

Slazem se sa Zelom.:cool:
Inace, moje misljenje je isto da je motoric slabasan, ali daleko od toga da nije dovoljan za ovaj autic.;) Srecno sa njim, ali na gasanje zaboravi, nije pravljen za to.;)
 
Član
najbolji bi izbor bio 2.0 tfsi zar ne?? ccc momak uzme nov auto i svi mu se odma poseru na cejf a voze neke traktore to mene nervira al nije problem ni shto voze traktore nego shto sugerisu i seru na cinjenice koje se ne mogu promjenit... u autu je taj motor i zdravo ako imate neke prijedloge sugestije koje se mogu primjenit/izmjenit ok bujrum al sad srat o cinjenicama to nema smisla...



ps. evo ispravio sam "pridjev" jer se hvatate za zargonske rijeci za nepovjerovat ccc
 
Član
Hvala svima na lijepim zeljama a sto se tice ostalih koji komentarisu u prazno ne mora znacit da je neko zeljan brzine ako je na tuningu a moj je izbor i oprema i motor znaci niko mi nije pistolj na glavu stavio i rekao moras ovo a student sam pa mi je vaznija gradska voznja i potrosnja lagano a novo je NOVO uvijek bilo ;)
 
Član
MA JA POLO OD 1000KG SA 70 KS NEIDE A OKTAVIJA SA 1500KG I 90KS LETI..bas ono logika kod nekih, nije mi jasno samo sto ima toliko ljubomornih ljudi, auto GRMI al bas GRMI, da slucajno neko od vas vozi 1.2 govorio bi da je brzi od 2.0 16 ki i slicno. Jos jednom vidio auto vozio se u njemu auto predobro ne osjeti se da ide a ide fino bogami.
 
Top