VW Polo 1.2 12V

VW Polo 1.2 12V

Član
Svaka cast na kupovini, neki momci bi uzeli neki drugi auto za te pare, mozda bih i ja , ali mi je drago kad neko kupi nov auto i zelim ti puno srece sa njim....:cool: p.s. auto izgleda prelepo!
 
Član
[attachment=34124] [attachment=34122]
evo ga znaci dan kad je izasao iz ase :D naravno citav dan proveden u vozanju auto ide predobro i zaboravi reci doslo mu je namjesteno da kad se drzi zakljucavanje duze zatvaraju se prozori :D
 
Član
druze prelijep je polo,svaka cast,,samo ti njega odrzavaj,cuvaj,sta te briga sta ljubomorne duse pricaju,,tebi je dobar,sto je najvaznije,ti ga vozas,ne neko drugi,,ti ga i sipas,sto ti je u ovom momentu ja mislim od velike vaznosti,tesko je bit student i odrzavat auto,jos pogotovo novije auto,sretno tebi,sto ono kazu upamet:lol:;);)
 
Član
To ono daljinksi da mozes spustiti/zatvoriti prozore?

Furka je to, ostavis na suncu, ugrije se, pa lagano spustis prozore da se prozraci,... ali to raditi samo ako si u kafani sa pogledom na auto :lol:

Pravo fin, samo neke fele, a te ostavis za zimski set, nisu lose ;)
 
Član
vidio sam na nekoj ibizi ovde da se mogu otvarati prozori sto je custom uradjeno ne znam dal tvoj polo moze otvarati prozore?? al znam da kod novijih auta je to normala
 
Član
dobar dobar samo bi ja odma skinuo ovo polo i oznaku ovu motora jer ljepse izgleda bez toga a najbolje je kad se odma skine jer ne ostaje razlika ne mora se polirat itd...

jel i na tvom polu ima izbacen onaj metalni auspuh onako poruzno to bude na novijim policima... ako ima moj predlog da neki ukrasni nastavak bubnes to je makar jeftino a lijepo izgleda....


"a da nema ljudi koji kupuju nova auta nebi bilo ni onih sto voze polovnjake :))"
 
Član
mah sto se tice skidanja malo raju furam da je 1.4 :D a recu kad mi dosadi onim u asi da mi to poskidaju svakako je do njih ta greska samo kazem drotovi me peglaju a ja to nezz skinut i onda usput skidaj i polo :D a sto se tice auspuha ni ne vidi se :D i evo ga nakon 2 dana voznje 200 km potrosio cca 5l gradske onak vise otvorena bez stajanja
 
Član
c0d14c je napisao(la):
mah sto se tice skidanja malo raju furam da je 1.4 :D a recu kad mi dosadi onim u asi da mi to poskidaju svakako je do njih ta greska samo kazem drotovi me peglaju a ja to nezz skinut i onda usput skidaj i polo :D a sto se tice auspuha ni ne vidi se :D i evo ga nakon 2 dana voznje 200 km potrosio cca 5l gradske onak vise otvorena bez stajanja

extra extra,samo uzivaj;);)
 
Član
mislio sam ako viri auspuh da mu ovako napravis kultura :)

polo3_001.jpg




i kasnije nekad ubaci naprijed one maske od highline sa kromiranim rubovima to ce mu sjest ko ludo na crnu boju...
 
Top