VW Polo 1.2 12V

VW Polo 1.2 12V

Član
[attachment=34359] evo ga jedna slikica svjeze opran dosad presao nekih 500 km u ovih 6 dana
 
Član
dobar pravo... ljepsi mi je od crvenog... ipak crna boja mnogo znaci jbg elegancija...


skini okvire zaljepi tablice obostranom ljepljivom trakom za lajsne ima u svim autodjelovima i autolakirnicama te prodavnicama sa mjesalicama boja za auta itd...

detalj a veoma bitan...
 
Član
znaci skines okvir i tu traku izljepis u 4-5 redova po tablici i samo zaljepis na branik na mjesto gdje je sad nosac taj tablice veoma jednostavno a odlicno bi izgledalo kao i na svim autima... pravo su mi grdi ti drzaci... ja cu to ovih dana odradit cim vremena uhvatim pa cu slikat.... ta traka kosta oko 10 km :pP
 
Član
extra auto. Slobodno uradi ovo sa tablicom sto ti govore. Extra bude,nece spast sto posto. Ta ti traka kosta do 5km,ne vise. Izlijepis je u par redova i pritisni tablicu. Bit ce ti je tesko skinut i kad budes htio,kamoli da sama spadne:icon_biggrin:
 
Član
felge su na redu za sljedece ljeto a zatamnjivanje bi trebalo biti za par dana pa ce i tu biti koja slikica kako je ispalo, sto se tice spustanja ni sekunde jer ionako je nizak gdje moram sve prolazit :icon_rolleyes:
 
Top