VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: passat,ugradjeni(napravljeni)farovi sa socivima,,str 9

Svaka cast,ovako nesto mi se uvijek svidjalo... :) a i nekako je ljepse kada sam to uradis na svoj nacin nego kupis nove vec "namudane farove" hehe..... jos jednom Svaka cast
 
Početnik
RE: passat,ugradjeni(napravljeni)farovi sa socivima,,str 9

renault_fan je napisao(la):
Svaka cast,ovako nesto mi se uvijek svidjalo... :) a i nekako je ljepse kada sam to uradis na svoj nacin nego kupis nove vec "namudane farove" hehe..... jos jednom Svaka cast

hvala velika,a i meni je cilj da sto vise uradim sam jer nekako draze bude,ima dosta boljih stvari za kupit ali kada ti to uradis lijep je osjecaj,a naravno i usteda,,,thx jos jednom;)
 
Član
RE: passat,ugradjeni(napravljeni)farovi sa socivima,,str 9

daj sliku da to fino vidimo kao fercera..pozzzz
 
Početnik
RE: passat,ugradjeni(napravljeni)farovi sa socivima,,str 9

bad_look je napisao(la):
daj sliku da to fino vidimo kao fercera..pozzzz

ma kakve crne slike:lol:,bice bice sutra ali nakon sto najavim jos jedan baxuzni update ali tek sutra jer cu sve potkrijepiti slikama....:icon_cry::icon_cry:
 
RE: passat,ugradjeni(napravljeni)farovi sa socivima,,str 9

super farovi,samo me zanima kako ih podesavas ili ti pucaju na sve strane??
 
Administrator
RE: passat,ugradjeni(napravljeni)farovi sa socivima,,str 9

nisi ih valjda odmah razbio nedaj Boze????
 
Član
RE: passat,ugradjeni(napravljeni)farovi sa socivima,,str 9

mozel se znati koliko su kostala sociva :D
 
Član
RE: passat,ugradjeni(napravljeni)farovi sa socivima,,str 9

sta je sad bilo,kakav baksuzni update:icon_sad:
 
Početnik
RE: passat,ugradjeni(napravljeni)farovi sa socivima,,str 9



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

evo sta se desi kad osbe iza mene nedrze rastojanje,vozio i ja i on 30 km/h i ja fino izbaim zmigavac i sve da skrenem a on hop pa u mene i to sa T-2 a maprijed mu onaj limeni branik,u totalu oko 200 d0 250km stete,ode auto sutra majstoru pa da se to rijesi a cijena i nacin stimanja sociva u farovima ima par stranica prije pa pogledajte,uglavnom sve je odradjeno tako da se mogu stelat u svim smjeroovima...pozz
 
Početnik
RE: passat drugi baxuzni update,mini udes sa slikama...baxuzluk str 12

pih sto ti je rec slab sofer :D sala naravno jbga sta god da kazem suvisno je,zali boze,bolje da se nije desilo al et,nek nisi ti kriv,dat ce Mujo pare za popravku nesikiram se ja..al brate krenulo te nizbrdo pravo..nedaj se ba,okupaj se malo i to ;) hehe..sad cu ja dole curi,pa da svojim ocima pogledam ;)
 
RE: passat drugi baxuzni update,mini udes sa slikama...baxuzluk str 12

e jbg pa u tebe nikad dva dobra sastavit nessto na autu sredit malo malo pa belaj

cuvaj se nedo bog gore

sjedi u kuci spamaj cuvaj kola preko zime :icon_biggrin: kako ja :D

sretno pa da to brzo rijesis
 
Član
RE: passat drugi baxuzni update,mini udes sa slikama...baxuzluk str 12

Da se poraviti ništa strašno eto sad imaš razlog da uzmeš druge stope neke led recimo ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top