VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: passat syncro malo se radilo kupovalo i sl

elmir je napisao(la):
ovo moji balasti jel tako ;) zao mi gledat, al sreca pa sam ih prodao inace bi bili u komadima nakon udesa.. aBd kad se auto sastavi ice novi xenoni na ove farove s lecom od maree..
dobar pasanjari kod tebe bgm, cuvaj i samo lagano

da da to su oni tvoji bivsi balasti uzeo jos sijalice i to je to...a nadam se da ces brzo auto zavrsit i da ce bit sve ok...thx..pozz i cuvaj se
 
RE: passat syncro malo se radilo kupovalo i sl

farove u crno mat kad budu sociva za ugradnju i nekako zmigavce potamni i vozi :icon_biggrin:
 
Početnik
RE: passat syncro malo se radilo kupovalo i sl

GolFanatiCars je napisao(la):
farove u crno mat kad budu sociva za ugradnju i nekako zmigavce potamni i vozi :icon_biggrin:

ma uzecu ja kristal i zmigavce kad saberem jos para i onda kao sto sam i one prosle odradit u crno i to je to..a farovi ce 75444586969% u crno..:icon_smile:
 
Početnik
RE: passat syncro malo se radilo kupovalo i sl

evo jedan bxuzni update
da se "pohvalim" imao sam veceras udes..jbg snijeg na cesti + majmun iz suprotnog smjera koji klizi prema tebi=steta..sve u svemu nije nesto puno ali ni malo....lijeva strana komlet na farbanje mora lai sve su prilike da ce ici komplet jer za proljece je ionako planirano komplet farbanje....hvala bogu pa sva steta na ovom ostala
slike sutra ujutro...
 
Član
RE: baxuzni update tj udes

zao mi je drug, ako nije nesto bas ozbiljno dobro ti je, mogla ti je naletiti neka budala kao ovaj moj prijatelj pa ti unistit skroz auto i tvoje ni krivom ni duznom i svoje.. nek je glava citava, lim ce se lahko rijesiti, kad sam ja skoro rijesio svoju totalku rijesit ces i ti ovo..
 
Početnik
RE: baxuzni update tj udes

elmir je napisao(la):
zao mi je drug, ako nije nesto bas ozbiljno dobro ti je, mogla ti je naletiti neka budala kao ovaj moj prijatelj pa ti unistit skroz auto i tvoje ni krivom ni duznom i svoje.. nek je glava citava, lim ce se lahko rijesiti, kad sam ja skoro rijesio svoju totalku rijesit ces i ti ovo..

hvala druga,ma bitno je da meni nije nista hebo auto..nadam se da ces i ti svoje rijesit brzo ako vec nisi
 
RE: baxuzni update tj udes

cekaj, nemas vozacku a vozis, steta za tebe jer si ostao
donji u sudaru jer ces morati sam snositi troskove popravke:(
 
Početnik
RE: baxuzni update tj udes

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
cekaj, nemas vozacku a vozis, steta za tebe jer si ostao
donji u sudaru jer ces morati sam snositi troskove popravke:(

ma imam ja "vozacku" msm potvrdu nisam jos izvadio pravu a nije bio klasican sudar vec lika iznijelo i kreno klizit prema meni i ja da ga izbjegnem zanaese me i u ogradu...al hebo pare bitno je da je sve ok samnom..zao mi jest ali sta cu moram ga popravljat...cim se malo vrijeme smiri radit cu ga...jbg..
 
Početnik
RE: baxuzni update tj udes

da nebi puno duzio i to evo sta se radilo i kako je ispalo, http://img522.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=110119174201.jpg
a sto se tice udesa malo je se popravilo parnice ispolirale i prikrilo se koliko toliko dok se nesteknu usluvi za farbanja sto bi trebalo da bude za nekih mjesec do mjesec ipo...uglavnom u pitanju su home made farovi sa socivima znaci i dugo i kratko svjetlo imaju po jedno socivo,krajem sljedece sedmice bi trebala doci clear glass stakla tako da ce sve bit dosta bolje,link je prezentacija a sociva su od punta mk2
 
Član
RE: passat farovi sa socivima

odlicno odradjen posao ;)

i mene zanima cijena sociva ako ti nije problem, moze i na PM ;)
 
Početnik
RE: passat farovi sa socivima

pioneer_09 je napisao(la):
ih fino je ovo ispalo ;) koliko su te izasla sociva?

thx,sveukupno me izaslo i sociva i materijal i sve 80km..ruke nisam placo jer sam ja radio i to je to

kavaz je napisao(la):
odlicno odradjen posao ;)

i mene zanima cijena sociva ako ti nije problem, moze i na PM ;)

hvala,80km sve iu sa materijalom ali sociva sam kupio od frenda tako da sam dobio frend cijenu

i da nezaboravim uputiti enesss-u izvinjenje jer sam ideju ukrao od njega..:lol::lol::cool:
 
Član
RE: passat,ugradjeni(napravljeni)farovi sa socivima

Super je ovo ispalo, a nije ni skupo :Icon_cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top