VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: passat drugi baxuzni update,mini udes sa slikama...baxuzluk str 12

taman sto sam ja hvalio stopke kako ne trebas nista dirat razbi je ti,sreca nije nista vise,sredit ce se to.,nista strasno;);)
 
Početnik
RE: passat drugi baxuzni update,mini udes sa slikama...baxuzluk str 12

ma kakvo mijenjanje samo ove zatamnit fabricke su mi najljepse,a jbg sta cu,sreca pa je covjek posten odma mi dao pare i auto sutra ide na popravku,nismo zvali policiju zato sto je odma pare dao,sreca u nesreci,,hehe,,ali barem jedna pozitivnost zato sto ce auto mozda cak i sutra nevece bit gotovo...
 
Član
RE: passat drugi baxuzni update,mini udes sa slikama...baxuzluk str 12

ma nema ovdje puno posla,pokrpaj ti to malo,da se ne vidi,svakako ces ga na proljece farbat
vidi za onu foliju,zivog me zanima kako ce to ispast,,pa mozda i kakav biznis da razvijemo;);)
 
Početnik
RE: passat drugi baxuzni update,mini udes sa slikama...baxuzluk str 12

ArminM je napisao(la):
ma nema ovdje puno posla,pokrpaj ti to malo,da se ne vidi,svakako ces ga na proljece farbat
vidi za onu foliju,zivog me zanima kako ce to ispast,,pa mozda i kakav biznis da razvijemo;);)

vidjecemo,foliju u postavljat aBd u nedjelju pa ako bude fino sto ti kazes moglo bi se u poso uc i to pravo...vidjecemo sve u nedjelju taman ces bit tu da vidis....ha ya
 
Član
RE: passat drugi baxuzni update,mini udes sa slikama...baxuzluk str 12

Sarajlic je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ma nema ovdje puno posla,pokrpaj ti to malo,da se ne vidi,svakako ces ga na proljece farbat
vidi za onu foliju,zivog me zanima kako ce to ispast,,pa mozda i kakav biznis da razvijemo;);)

vidjecemo,foliju u postavljat aBd u nedjelju pa ako bude fino sto ti kazes moglo bi se u poso uc i to pravo...vidjecemo sve u nedjelju taman ces bit tu da vidis....ha ya

ok,nije frka,skontat cemo se,samo dobavi foliju,ako bude dobra,i ako se mogne radit ima sema da je nabavljamo u komadima kakvim nam treba,izganjat cemo nesto:cool::cool:
 
Početnik
RE: passat drugi baxuzni update,mini udes sa slikama...baxuzluk str 12

ArminM je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ma nema ovdje puno posla,pokrpaj ti to malo,da se ne vidi,svakako ces ga na proljece farbat
vidi za onu foliju,zivog me zanima kako ce to ispast,,pa mozda i kakav biznis da razvijemo;);)

vidjecemo,foliju u postavljat aBd u nedjelju pa ako bude fino sto ti kazes moglo bi se u poso uc i to pravo...vidjecemo sve u nedjelju taman ces bit tu da vidis....ha ya

ok,nije frka,skontat cemo se,samo dobavi foliju,ako bude dobra,i ako se mogne radit ima sema da je nabavljamo u komadima kakvim nam treba,izganjat cemo nesto:cool::cool:
ma sve ce se vidjet aBd u nedjelju a danas sam pricao sa odredjenim osobama koje nam mogu nabavljat istu foliju u kojim dimenzijama hocemo,tako da ce nam to bit super,,,a u nedjelju ces mi pokazat znas li lijepit ili ne..:lol:...da hoce uspjet bilo bi dobre zarade tu;)
 
Član
RE: passat drugi baxuzni update,mini udes sa slikama...baxuzluk str 12

eee jesi pehhhh haj nije nesto puno napravit ce se a lece su legle;) boli glava svidja mi se i kao sto su ti rekli ovaj zmigavce zatamni da se fino uklopi sa farovima... :cool:
 
Početnik
RE: passat drugi baxuzni update,mini udes sa slikama...baxuzluk str 12

AmmaR84 je napisao(la):
eee jesi pehhhh haj nije nesto puno napravit ce se a lece su legle;) boli glava svidja mi se i kao sto su ti rekli ovaj zmigavce zatamni da se fino uklopi sa farovima... :cool:

thx drug,a zatamnio bi ja danas i zmigavce a i stope malo al sta cu jbg kad mogu samo desni zatamnit:lol::lol:,al aBda u nedjelju ce sve bit ok
 
Član
RE: passat drugi baxuzni update,mini udes sa slikama...baxuzluk str 12

Sarajlic je napisao(la):
AmmaR84 je napisao(la):
eee jesi pehhhh haj nije nesto puno napravit ce se a lece su legle;) boli glava svidja mi se i kao sto su ti rekli ovaj zmigavce zatamni da se fino uklopi sa farovima... :cool:

thx drug,a zatamnio bi ja danas i zmigavce a i stope malo al sta cu jbg kad mogu samo desni zatamnit:lol::lol:,al aBda u nedjelju ce sve bit ok

samo lagano, vjerujem da ce ispasti super :cool: sretno u radovima ;)
 
Početnik
RE: passat drugi baxuzni update,mini udes sa slikama...baxuzluk str 12

AmmaR84 je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
AmmaR84 je napisao(la):
eee jesi pehhhh haj nije nesto puno napravit ce se a lece su legle;) boli glava svidja mi se i kao sto su ti rekli ovaj zmigavce zatamni da se fino uklopi sa farovima... :cool:

thx drug,a zatamnio bi ja danas i zmigavce a i stope malo al sta cu jbg kad mogu samo desni zatamnit:lol::lol:,al aBda u nedjelju ce sve bit ok

samo lagano, vjerujem da ce ispasti super :cool: sretno u radovima ;)

hvala drug
 
Član
RE: passat drugi baxuzni update,mini udes sa slikama...baxuzluk str 12

Odlično izgledaju farovi,bitno da tebi nije ništa bilo nije velika šteta na autu moglo je gore proći,
neznam gdje ljudi žure po ovom snijegu više nije sigurno ići ni svojom stranom
 
Početnik
RE: passat drugi baxuzni update,mini udes sa slikama...baxuzluk str 12

Trozic je napisao(la):
Odlično izgledaju farovi,bitno da tebi nije ništa bilo nije velika šteta na autu moglo je gore proći,
neznam gdje ljudi žure po ovom snijegu više nije sigurno ići ni svojom stranom

hvala,ma dobro je kako je moglo,a nismo zurili max smo vozili 30km/h ali jbg kad nije covjek pazio i bum,a nisam neki iskusan vozac niti ista ali upravu si to sto kazes nije vise nista sigurno jer mozda si ti vozac po ps-u ali naletis na budalu i onda pisi propalo..
 
RE: passat drugi baxuzni update,mini udes sa slikama...baxuzluk str 12

jbg drug krenulo te nesta nizbrdo,ali opet nije nista strasno i dobio si eto lovu pa ces popravit,posle pazi malo kuda vozis jbg,ah ja sociva su extra legla
 
Početnik
RE: passat drugi baxuzni update,mini udes sa slikama...baxuzluk str 12

Frenkie-3B je napisao(la):
jbg drug krenulo te nesta nizbrdo,ali opet nije nista strasno i dobio si eto lovu pa ces popravit,posle pazi malo kuda vozis jbg,ah ja sociva su extra legla

ma bitno je da je kesh u dzepu:lol::lol:,ma niej to nista kako je moglo biti da je nedaj Boze brze vozio,a dobro se ti drzi ja i radim sve na autu da bi jedno za 10 godina te stigo,zato drzi se dobro:lol::lol::lol::lol:,,sala naravno...pozz drug
 
RE: passat drugi baxuzni update,mini udes sa slikama...baxuzluk str 12

ja sam stao druze sa svojim sada nemam vise nista veliko u planu mozda jos neka sitnica
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top