VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: passat,ugradjeni(napravljeni)farovi sa socivima

Auuu drug, pravo ti ovo jebački ispalo, još samo lagano zatamnuti zmigavce transparentnim, i to je to. ALi tvoj car tvoj choise, kako hoš, al mislim da bi bilo premoćno;)
Na ovo mislim:

[attachment=38468]
 

Prilozi

  • 110119145921.jpg
    110119145921.jpg
    36,8 KB · Pregleda: 108
Član
RE: passat,ugradjeni(napravljeni)farovi sa socivima

pravo je ovo dobro ispalo,smrko se passonja dobro naprijed,da mi je neko rekao da ce ovako fino ispast ne bi vjerovao,a ova sociva od punta su cuda,kad se kod mene vidjelo onako dobro na onom krsastom faru,vjerujem da ce kod tebe jos vise,jos s xenonima,ima da gori,sad ti ne trebaju nikakvi dodatni farovi,samo clear glass i ima da gori,mada ni ovako nije lose,svidja mi se sto se slabo vidi sta je u faru. Ovi nasi domaci seljaci kad budu gledali auto iz daljine kontat ce kako on vidi s onim farovima,vidi jesu crni,nista ono ne valja;);)
samo me zanima kad ce ti past na pamet da pravis jos dayline u njima,pa da ovo sve ponovo rasklopis:cool::cool::cool:
 
RE: passat,ugradjeni(napravljeni)farovi sa socivima

vidjeno uzivo prosao ja kraj passata :D nedaju farovi gledat u sebe

Usminkani crni elegantni :icon_biggrin:

Svidja mi se predobro je ;)
 
Administrator
RE: passat,ugradjeni(napravljeni)farovi sa socivima

mogao si i jedan DIY napravit kao se to radi ;) mene sad interesuje kako se podesava snop svjetlosti na njima???
 
Član
RE: passat,ugradjeni(napravljeni)farovi sa socivima

pioneer_09 je napisao(la):
mogao si i jedan DIY napravit kao se to radi ;) mene sad interesuje kako se podesava snop svjetlosti na njima???

tesko da moze dodatno podesavati snop svjetlosti, bar ja tako mislim,jer sam imao ista sociva,i kako ih stavis tako i stoje,nema pomjeranja
jedino ako on nije sta iskonstruiso dodatno:cool::cool:
 
Administrator
RE: passat,ugradjeni(napravljeni)farovi sa socivima

@armin: pa zato pitam...sta sad prilikom montaze postavis sociva kad sve sklopis ono obasjava nebo... eh to mi nije jasno... volioo bih procitati kakav diy o ovome... jer estetika igra manju ulogu koliko igra funkcionalnost ;);)
 
Početnik
RE: passat,ugradjeni(napravljeni)farovi sa socivima

ma to se otprilike potrefi,nisi lud da nemozes ocjeniti da stoji krivo ili slicno..i ja kad sam to radio,bilo je tako i dobro je sluzilo..znaci jednom nastimas i nema pomjeranja,zato se malo potrudis i da bude kako spada :)
 
Početnik
RE: passat,ugradjeni(napravljeni)farovi sa socivima

hvala svima a ima slika na prezentaciji kako sam ja to odradio,znaci mogu podesavat snop u svim smjerovima,a danas cu napraviti detaljan DIY,ima slika detaljno prikazuje 3 sarafa na kojima stimam i visinu i smijer ali sve ce biti obajsnjeno u DIY..thx svimaa

@zakky svidje mi se pravo ono sa zmigavcem,sutra trcim po jedan transparentni sprej,hvala na ideji

http://img25.imageshack.us/i/p1001111528.jpg/

evo ga znaci ona 2 sarafa su za stelanje lijevo desno a ovaj sam je za visinu stim da sam izmedju nosaca i sociva ubacio jednu malu orpugicu da drzi kontru znaci da nema vibracija niti slicno,,,detaljne slike danas u toku dana...
 
Član
RE: passat,ugradjeni(napravljeni)farovi sa socivima

meni je ovo fkt puno bolje nego da si kupio kakve farove,iskreno puno je bolje,i draze kad nesto sam napravis,nego sve na gotovo. Zamrceni farovi,zatamni i ove zmige kako ti je zaaky odradio i bit ce top, dobio si extra prednji kraj,nemoj vise nista dirat po tom pitanju.
Kad budes isao trazit crni transparentni pogledaj mi imal crveni slucajno,treba meni crveni da stope preletim u par slojeva:cool::cool:
I jos jednom svaka cast za farove,nisam mislio da ce ispast ovako dobro.
Jel moglo sve stat u far,hocu reci koliko ti sad viri napolje,tamo iza fara,jel te smetalo sta,jbg mozda se i ja zaletim da uradim nesto po tom pitanju,mogao bih dobit ovakva sociva za male pare,samo je pitanje koliko ce ostat u faru a koliko ce me smetat tamo oko akumulatora i tih zajebancija;)
 
Početnik
RE: passat,ugradjeni(napravljeni)farovi sa socivima

ma znao sam ja da si ti konj po tom pitanju..i da volis te jebade od posla radit...ja da sam ti pomagao ja bi to sve u Bosnu bacio..hehe znas me kakav sam...nista svaka tebi cast bgm,na volji i svemu..sad znam ko ce meni u corsu ubacit sociva ;)
 
Početnik
RE: passat,ugradjeni(napravljeni)farovi sa socivima

ArminM je napisao(la):
meni je ovo fkt puno bolje nego da si kupio kakve farove,iskreno puno je bolje,i draze kad nesto sam napravis,nego sve na gotovo. Zamrceni farovi,zatamni i ove zmige kako ti je zaaky odradio i bit ce top, dobio si extra prednji kraj,nemoj vise nista dirat po tom pitanju.
Kad budes isao trazit crni transparentni pogledaj mi imal crveni slucajno,treba meni crveni da stope preletim u par slojeva:cool::cool:
I jos jednom svaka cast za farove,nisam mislio da ce ispast ovako dobro.
Jel moglo sve stat u far,hocu reci koliko ti sad viri napolje,tamo iza fara,jel te smetalo sta,jbg mozda se i ja zaletim da uradim nesto po tom pitanju,mogao bih dobit ovakva sociva za male pare,samo je pitanje koliko ce ostat u faru a koliko ce me smetat tamo oko akumulatora i tih zajebancija;)
ono sto je zaky urado stvarno je super,sutra cu kupit transparentni i provjerim ti za crveni,p ati javim ali ako nebude sutra doce u roku od par dana,a meni i jest draz da sam nesto uradim posto volim caprkat oko tih stvari znas i sam,a nije mi bio problem za duzinu i to jer sam prekrajo fabricke nosace i smijestio sam ih taman nit vire nazad niti su naprijed puno istureni,postavit cu detaljne slike,a nezz to za tebe prvo premjeri pa ugradjuj jer i ja sam jedno 4-5 dana mjerio konto i sve to jer nisam htio da upropastim far a da neuradim nista...


Lija je napisao(la):
ma znao sam ja da si ti konj po tom pitanju..i da volis te jebade od posla radit...ja da sam ti pomagao ja bi to sve u Bosnu bacio..hehe znas me kakav sam...nista svaka tebi cast bgm,na volji i svemu..sad znam ko ce meni u corsu ubacit sociva ;)

ma vjeruj da je i meni par puta doslo da sve pobacam i posutam al reko nece me obicno socivo zeznut:lol::lol:,a poneses 2 stelle i sociva i gotovo i korsa ima da bude mrka naprijed..:icon_smile:
 
Član
RE: passat,ugradjeni(napravljeni)farovi sa socivima

znam znam,trebam prvo dubinu fara premjerit,pa da vidim koliko sociva moze ostat u faru,tek onda mogu da razmisljam o necemu drugom. Onda kad sam ubacivao u keca napatio sam se pravo,jer je poprilicno ovalan far,pa je nemoguce pricvrstit socivo. Pogledat cu ja kod tebe kako je to ispalo,pa se mozda i odlucim na taj potez. Naci cu jedan far,da ne skidam svoje s auta,i pokusat napravit na njemu,ako uspijem onda skinut i napravit da valja. Ja bi mozda stavio socivo samo u kratko svjetlo,ali o tom po tom opet. Zovi jedan dan na kafu,da se malo pohvalis,i da ja to fino pregledam,pa cemo vidjet jbg, mozda napravim i ja. Imam ja sad jedno socivo,ono vece,sto u njega ide h7,znaci jos jedno i eto ga:cool::cool:
 
Početnik
RE: passat,ugradjeni(napravljeni)farovi sa socivima

ArminM je napisao(la):
znam znam,trebam prvo dubinu fara premjerit,pa da vidim koliko sociva moze ostat u faru,tek onda mogu da razmisljam o necemu drugom. Onda kad sam ubacivao u keca napatio sam se pravo,jer je poprilicno ovalan far,pa je nemoguce pricvrstit socivo. Pogledat cu ja kod tebe kako je to ispalo,pa se mozda i odlucim na taj potez. Naci cu jedan far,da ne skidam svoje s auta,i pokusat napravit na njemu,ako uspijem onda skinut i napravit da valja. Ja bi mozda stavio socivo samo u kratko svjetlo,ali o tom po tom opet. Zovi jedan dan na kafu,da se malo pohvalis,i da ja to fino pregledam,pa cemo vidjet jbg, mozda napravim i ja. Imam ja sad jedno socivo,ono vece,sto u njega ide h7,znaci jos jedno i eto ga:cool::cool:

i ja sam prvo od emira uzeo onaj jedan far sto mu je osto kad je razbio auto i na njemu sve skonto i nastimo tako da kad sam ove radio nije bilo problema,a to za socivo ajd vidjecu ja sa emom ima on jos ovih pa cemo skontat nesto jeftino...a kafa moze uvijek ha ya;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top