VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slija str.14 ;)

VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slija str.14 ;)

Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion

Neka je sa srecom drug i da se navozas i promjenis na bolje! ;)
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion

George je napisao(la):
trebale bi ici malo vece fele na ljeto a ove cu ostaviti za zimskih guma, al moram neke origigi jer svaki točak ima senzore za pritisak sta ti ja znam, bice jos slika u guzvi sam nestignem ih prebacit

Imam i ja senzore u tockovima za pritisak i stavio sam felge koje nisu orginal i nema greske :)
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion

:icon_eek::icon_eek: kako je mocan to je cudo jedno , svakako da je pojava na cesti pa predobar je ;)
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion

ma ne moze se reci da ne valja

nego george gasil ti se? jebo majku ja se neki dan vozio u nekom, cim stanes ugasi se, koji mu je:D:D:icon_biggrin:
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion

ArminM je napisao(la):
ma ne moze se reci da ne valja

nego george gasil ti se? jebo majku ja se neki dan vozio u nekom, cim stanes ugasi se, koji mu je:D:D:icon_biggrin:

moze se ta opcija i izgasiti ja mislim. sve u svemu, odlican autic, vozio se u njemu kad je tek izasao i nemam nekih zamjerki :lol:

nek je sa srecom i da se jos dugo druzite bez problema :cool:
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion

reci ti meni sjedas li ti kad u njega ili samo zena voza :icon_question:

:D
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion

:lol::lol::lol: ipak nisam jedini kome je zaplijenjeno auto .....
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion

Hahahaha sjednem i ja u njeg sjednem ;)



Uploaded with ImageShack.us

Nisam ga jos registrovao u garazi je tako da ga nevozam puno, a start stop sustav se može isključit, kod mene je uključen i mogu vam reć da je dobra stvar samo što me nervira nisam se još navikao :lol:i ima taj hill control nemože otić nizastranu sam koči i neda da se ugasi ima dobrih stvari tako je jednostavan za vozit ma novo je novo ;)

ArminM je napisao(la):
ma ne moze se reci da ne valja

nego george gasil ti se? jebo majku ja se neki dan vozio u nekom, cim stanes ugasi se, koji mu je:D:D:icon_biggrin:

jesi vidio sto je jednostavno samo stisneš kvačilo i upali se :icon_smile: ja se još navikavam iskreno malo me iznenadi ja sve kontam crko :lol: svaki put kažem nu mamicu mu hehee
 
Top