VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slija str.14 ;)

VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slija str.14 ;)

Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion pale rege str.8 :)

:cool:

Novo je novo, pa makar bio i VW.:D

Stvarno je dobar auto, bez daljnjeg, istog ovakvog viđam svaki dan i mogu ti reći da izgleda fino, još su na ovom sva stakla skroz crna. Baš perverzno izgleda. Bez 19" ili 20" nisi napravio ništa, a ove za zime. Ovo ionako nije auto za trkanja, već za finu vožnju.;)
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion pale rege str.8 :)

a neznam ti bas za 19 :icon_smile: veliko je to ipak je ato novo
a i ko će napripravit guma skupo je to a loše ceste... ide na ljeto 17 razmislit cu o 18

Do sad sam vozio benzice, al što me je iznenadio ovaj 2.0tdi :icon_eek: ide ko blesav, jednostavno prima gas bilo brdo ili ne! mrčem sve živo mada su mi rekli da ga malo pazim sad u početku bez velikih obrtaja al 4 godine garancije briga me :icon_smile: navikavam se na start/stop stvarno funkcionira bez greške.
pre lagan je za vozit i malo je mekši nego b6 naravno provozao sam ga da bi mogao usporediti mada je meni i ovo malo kruto za ovoliku limuzinu, al zato krivine upija bez ikakvih problema nema nakrivljivanja ovjes je sad za sad odličan.
farove vam nemogu opisat to trebam jednom snimiti hehe nema više pali duga pali kratka pa ti onda blicaju sviraju jer si pod dugim svijetlima :lol: sad passaner sam to regulira nemam pojma kako al valjda ima neke senzore sam pojačava i smanjuje snop ovisno po potrebi, vrijede svaki dinar!
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion pale rege str.8 :)

19+ opruge kakve sportske, naravno ako u opste jos imaju na trzistu, a pogotovo na nasem...i onda ce biti kako treba, ostalo nista ne dirati ;) ;)
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion pale rege str.8 :)

nama se tu sta dirat dobar je tvornički a boja ga diže pravo puno je bolja uživo, jedino flenge
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion pale rege str.8 :)

eto ti senzora na sajbi kod unutrasnjeg retrovizora (za snop) :icon_smile:

nista bez 18" ... 17" su male za njega.. :icon_smile:;)
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion pale rege str.8 :)

GOLF TZ je napisao(la):
eto ti senzora na sajbi kod unutrasnjeg retrovizora (za snop) :icon_smile:

vidis nisam skontao :icon_smile: još ga studiram
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion pale rege str.8 :)

17 je premalo za ovakav auto, ja sam vozio sa 17 ovaj auto, 2.0 tdi 170 ks sa dsg, i meni nije nesto bajno stabilan, ja bi stavljao 18, 235 gumu, i opruge -3..
 
BHT Ovisnik
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion pale rege str.8 :)

prelijep pasandzer,nek je sa srecom i da ga zamjenis jos novijim:cool::cool:
sad ti znam tablice da mogu svirat mahat ako te sretnem gdjegod:D
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion pale rege str.8 :)

CoL3 je napisao(la):
prelijep pasandzer,nek je sa srecom i da ga zamjenis jos novijim:cool::cool:
sad ti znam tablice da mogu svirat mahat ako te sretnem gdjegod:D
Ko koga kasnije primjeti zove pivu :icon_smile:
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion pale rege str.8 :)

Vozih danas ovakvog Passata, ista boja, isti motor samo 4Motion. Jako fin autic, vozi se kao mnogo laksi auto, ne osjecas mnogo tu njegovu tezinu. Nije Saxo, al opet je okretan sasvim zadovoljavajuce. Motor super vuce od dna, nisam ga puno gazio, do 4000 o/min, jer auto nema jos ni 150 km na satu. Snaga mu je iznad 4000, al rek'o da ipak suosjecam sa novim autom. Start-stop sistem super radi, fakat je brz, 2 stvari mi se bas nisu svidjele na autu. Prva mjenjac, malo je bucniji, kod brzog saltanja uradi ono TUP kad prebacis brzinu - kao kod nove Skode Fabie-Octavie. Sam od sebe je jako brz, super precizan. Druga stvar, zbog cega nikako ne volim nove VW-e, pa ni sportske, onaj neiskljucivi ESP. Mozes samo ASR iskljuciti, ESP neda (drzao sam ja dugme i duze, nece). To mi se ne svidja, probao uletiti u krivinu, kad ga vozis po nekoj idealnoj putanji ok ide, al kad malo brze priletis krivini pa ga pokusas trznuti da ga malo zabacis (sto sam htio zbog 4Motiona da se ispucam iz krivine) to neda, jednostavno cim sam trznuo volanom, iako sam pritisnuo full gas, on mi je oduzeo snagu motora. Sve u svemu, generalno jako fin auto, dobar ovjes ima, al ko je auto fan i uziva u brzoj voznji krivinama i to, ovdje nece biti bas sasvim zadovoljan, mada ni potpuno razocaran. Mnogo bolje bi bilo da su dopustili da ugasis ESP i dozvoliti time vise slobode vozacu. I iako je 4Motion Haldex, ovaj je 4-e generacije, pa radi drama dobro...
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion pale rege str.8 :)

Boki ne dopustaju da se izgasi esp na golfu r i drugim jacim autima a da dopusti na limuzini srednje klase,na pogrjesnom mjestu to trazis i ne znam otkud ti da mu je snaga iznad 4000rpm kad su mu max obtaji do 4200 a max obrtni moment vec na 1750,o cemu govoris,nit je ovo visokoturazna masina nit neki benzinac,vec dizelcina za normalne voznje.
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion pale rege str.8 :)

Znam da ne dopustaju, a ne trazim ja nista na pogresnom mjestu, samo pisem sta mi se ne svidja i zasto ja ovaj auto ne bi ni kupio, bar dok drugi omogucavaju gasenje ESP-a. Dobar auto, ali ne po mom ukusu. A ovaj Passat po papirima maksimalnu SNAGU od 140 KS ostvaruje na 4200 obr/min, o tome pricam...

Bitno je da je autor teme zadovoljan svojim autom, a mora dobro slusati kad je nov :icon_biggrin: Usput, svjetla su mu drama, svijetli u 16 :cool:
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion pale rege str.8 :)

auto je drama nevozam ga baš puno jer mi je to za puta imam auto za loko vožnju, al danas sam prevalio nekih 100 km i uživao sam bila je jedna brdska dioncia sa dosta okuka i pasaner ih upija sa takvom lakoćom da vam to nemogu opisat treba probat (naravno treba bit i vozač dobar :p ) čupa izvlači iz svake krivine kako agresivno tako i lagano i to što pišete da mu je maksimalna snaga na 4000 to su priče za malu dijecu s tim pasatom nešto nije u redu!!! moj ide ko zmaj danas je zamnom se zaljepio novi x5 nigdje me nije mogao preći al baš sam vidio da se jadan trudio :lol: ono misli vidi novo auto odo mu pokazat da sam brž,i al kad ja vozim ja od auta izvlačim maksimum i ovaj passat stvarno može puno dati, ovih 140 ks izgleda kao dosta više jako dobro vuče a druga je posebna sviđa mi se :icon_smile: i skrenem ja desno on produži i mislim da je bio 3.0 diesel koliko sam ja vidio... mislim da je ovaj novi passat dosta dobro upakiran auto sa otklonjenim manama od predhodnog modela, dobar uložen novac što se mene tiče auto leti, udobno je, unutrašnjost je baš elegantna, ovijes fenomenalan sad za sad i naravno da ne zaboravim jako malo troši :icon_smile:
 
Top