VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slija str.14 ;)

VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slija str.14 ;)

Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion

Doceka ga i ti:lol: Nek je sa srecom druze ;) Spavas li u njemu?:lol:
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion

Fin autek danas sam vidio jedan u tz, neznam al ja lično nisam zadovoljan sa ovom 7 serijom, vjerovatno bi išao na audia ili bmw i vjerovatno dobio manje ganjao neku akciju šta ja znam...jel ipak su to pare to mora biti pojava od auta :D al to je moje mišljenje, al što bi rekli moje mišljenje moje pare pa bujrum...

Da se navozaš...
 
Početnik
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion

Neka je sa srecom pa da se navozas bez ijednog problema.Stvarno si ga extra opremio.Svidja mi se do bola :cool::cool::cool:
 
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion

Svaka cast druze,puno predjenih kilometara bez ikakvih problema..
Komsija mi ima ovakvog Bluemotion,strava auto,jebe kevu :cool:
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion

Neka je sa srećom,sto kazes sa Bixenon opremon skroooz drugaciji Passat....:D
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion

ko misli da ovaj passat nije pojava na cesti kao audi ili bmw, kao sto je neko naveo gore iznad grdno se vara a za ove pare nemožeš dobit bmw-a da bude pojava nego obični bmw :icon_smile: al sak ima svoje ja to poštujem ;)

eto nadopunio sam malo opreme na prvoj stranici
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion

Smijesno cu poredit passata s BMW om il Audijem nidje veze . . . pogotovo sto se tice cijene :)

btw Passonja je superrr prelijepo izgleda i pojava je na cesti pa nek prica ko sta hoce . . . lijep je sav
vozio sam nedavno mozda istog iz ASE i stvarnoo ne mogu vjerovat kako je dobar sve pohvale za auto
jos da na ljeto nabacis neke dobre fele i bio bi extra

Slikaj jos slika snimi koji klipic sta si se stisnoo

nek ti je sa srecom
pozz
 
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion

druze passati su i te kako pojave na cesti znam iz iskustva,a za tvog ovog da ne pricam,ko misli drugacije ,govori samo to jer bi volio posjedovati nesto slicnim a nemoze ;)
 
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion

Passat ne moze parirati Audi-u niti BMW-u ali je itekako pojava na cesti ;) Vjeruj mi druze,nisi se prevario u odabiru ni malo..Uzivaj u voznji,svakim danom ces biti sve zadovoljniji :icon_smile:
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion

trebale bi ici malo vece fele na ljeto a ove cu ostaviti za zimskih guma, al moram neke origigi jer svaki točak ima senzore za pritisak sta ti ja znam, bice jos slika u guzvi sam nestignem ih prebacit
 
Top