VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slija str.14 ;)

VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slija str.14 ;)

HAHAHA, ti čistio :p
Lako ti je očistit 'očišćeno' auto. Dođi kod mog Golfa II, pa cu te ja pitat onda jesi li ti očistio, hahaha :D
Bez zajebancije, auto je jako dobro. 20-ke bi dobro "legle" na njega, a stabilnost, uhh...
 
Član
Tek sam sada vidio temu passata je masina Cestitam da se navozas abd pa da o5 novijeg kupis inace stroj .... :) samo ljepse felge nista vise ne diraj :)
 
Član
MuMa je napisao(la):
Tek sam sada vidio temu passata je masina Cestitam da se navozas abd pa da o5 novijeg kupis inace stroj .... :) samo ljepse felge nista vise ne diraj :)

hehe biće fele možda iduće ljeto, sad je beba na putu pa su prioritet kakva meclaren kolica :lol: ;)
 
Član
George nek je sretno sa vozilicom i da je se navozas bez kvarova... a za malisana i njegov potpuni ugodjaj i naravno bezbjednost u passaratiju nista drugo nego recaro beby sjedalica :D
 
Član
buki_pit je napisao(la):
George nek je sretno sa vozilicom i da je se navozas bez kvarova... a za malisana i njegov potpuni ugodjaj i naravno bezbjednost u passaratiju nista drugo nego recaro beby sjedalica :D

Spiša je na putu al svejedno ce dobit recaro... Hvala jarane :icon_smile:
 
Član
Uradjen prvi servis na 7500 km i vraćene i izbalansirane ljetne gume :icon_smile:
sve skupa 305 konvertibilnih maraka :icon_smile: sad sam miran 15000 tako su mi rekli dakle idući servis na 22500 ili godinu dana...
 
Član
vladica85 je napisao(la):
Na 7500 uradjen servis:icon_question:

je prvi servis je tad ulje i filter ulja i onda drugi za 15000, šta ću brajo 4 godine garancije briga me kako got kažu moram slušat :icon_smile:
 
Član
Jeftinije sam prosao nego ti:icon_smile:
Koliko ulja ide u njega??:icon_question:
5 lit:icon_question:
 
Top