VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slija str.14 ;)

VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slija str.14 ;)

Član
4,5 l jarane nego su mi 95 maraka naplatili sto su skinuli zimski namonirali i balansirali ljetne pfff strahota
 
Član
Je longlife al su mi rekli da za 15000 dodjem ili godnu dana. Provjerio sam tako je svakom kod nas
 
Ne znam sta da kazem druze sve pohvale najprije ....inace sam VW fanatic nije mi bilo mrsko pregledat od prve strane do zadnje ...sve tip top nema se sta reci nevalja ovo ono ...felge ce doc kad tad sad ti pripremi recaro sjedalo da ti nebi mali piso po sjedistu ...haha ...sala na stranu sve najbolje kako za auto tako i za bebu ....sve naj naj :cool:
 
Član
passat2003 je napisao(la):
Ne znam sta da kazem druze sve pohvale najprije ....inace sam VW fanatic nije mi bilo mrsko pregledat od prve strane do zadnje ...sve tip top nema se sta reci nevalja ovo ono ...felge ce doc kad tad sad ti pripremi recaro sjedalo da ti nebi mali piso po sjedistu ...haha ...sala na stranu sve najbolje kako za auto tako i za bebu ....sve naj naj :cool:

Hvala jaro od srca ;) i zensko je bio sam njezan hehe
 
George je napisao(la):
Je longlife al su mi rekli da za 15000 dodjem ili godnu dana. Provjerio sam tako je svakom kod nas

Ovdje u svici je 24 mjeseca ili 30'000km longlife,sta ti pise na boardcomp.za kiliko je sledeci service?
 
Član
Standardna priča, njemački standard nevalja, mi smo rigorozni svake godine se mora doći na istovar para :)

I kaže skupe ruke u njemačkoj :) kod nas 2x po skoro 300km = 600km za 2 godine što sigurno dođe isto kao u njemačkoj 1x u 2 godine nije više od od ove gore cijene

I onda se čude što ljudi ne servisiraju auta u neovlaštenim radnjama...

Evo gledam isto akcija 5+, imaš orginal pločice koštaju oko 100km a imaš isto orginal zamjena al za vozila u toj akciji 5 godina 60km, koja razlika kaže nema razlik isto orginal samo napravljene da pariraju cijenom dijelova ostalih marki....de reko donesi obje..kita isto ove od 60 tanje za cca +/- 5mm....
 
Član
ma sve ja to znam al šta ćeš dok je got njihova garancija briga me ja cu vozit na servis kad kažu i platit koliko kažu, al poslije ću ja isto orginal samo ne kod njih ;) a mislim da ce nakon 4 godine ici staro za novo ko ce znat
 
Član
Frenkie-3B je napisao(la):
George je napisao(la):
Je longlife al su mi rekli da za 15000 dodjem ili godnu dana. Provjerio sam tako je svakom kod nas

Ovdje u svici je 24 mjeseca ili 30'000km longlife,sta ti pise na boardcomp.za kiliko je sledeci service?

nama prosipaju foru kao zbog loseg goriva moramo cesce mijenjat ulje i filtere...
@George ti si jos dobro prosao ja sam na golfu morao radit svakih 7500 da bi mi vrijedila garancija :lol:
inace sad na cc-u planiram mijenjat svakih 10 000, posto mi je godisnji prosjek kilometraze cca. 15-20 000...
 
Član
dado307 je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
George je napisao(la):
Je longlife al su mi rekli da za 15000 dodjem ili godnu dana. Provjerio sam tako je svakom kod nas

Ovdje u svici je 24 mjeseca ili 30'000km longlife,sta ti pise na boardcomp.za kiliko je sledeci service?

nama prosipaju foru kao zbog loseg goriva moramo cesce mijenjat ulje i filtere...
@George ti si jos dobro prosao ja sam na golfu morao radit svakih 7500 da bi mi vrijedila garancija :lol:
inace sad na cc-u planiram mijenjat svakih 10 000, posto mi je godisnji prosjek kilometraze cca. 15-20 000...

neću ja brate idem kad mi kažu šta me briga em garancija em full kasko
 
George je napisao(la):
passat2003 je napisao(la):
Ne znam sta da kazem druze sve pohvale najprije ....inace sam VW fanatic nije mi bilo mrsko pregledat od prve strane do zadnje ...sve tip top nema se sta reci nevalja ovo ono ...felge ce doc kad tad sad ti pripremi recaro sjedalo da ti nebi mali piso po sjedistu ...haha ...sala na stranu sve najbolje kako za auto tako i za bebu ....sve naj naj :cool:

Hvala jaro od srca ;) i zensko je bio sam njezan hehe

Cestitamo za njeznost onda ujedno :lol:
 
Top