VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slija str.14 ;)

VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slija str.14 ;)

Legend
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slija str.12 ;)

eto sa bebom i nafake , uzmi rotiform :cool: auto je prelijepo druze ;)
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slija str.12 ;)

ma *ebo auto, nek je sretno sa malisom/malenom :cool:
a auto je san, u bolje ruke nije mogao doci :icon_smile:
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slija str.12 ;)

ooo pa sretno a felge ima toga koliko hoces samo crno i crom kao sto sam ti uradio i bit ce bas tenk...strpis se par mjeseci dok ne naletis na prave felgice ne zuri nikud....;)
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slija str.12 ;)

tako je to kad ti žena promućka kolu :lol:
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slija str.12 ;)

najnoviji podatak :icon_smile:

sa 70L sam prešao 1320 km mješane vožnje dakle negdje 40% otvorenog puta a ostalo loko vožnja.

ja sam zadovoljan
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slija str.12 ;)

u j**ote stvarno odlican rezultat, ja sa 66l presao 950km, doduse sve po gradu, al to je bas malo kod tebe, ispada 5,3... odlican rezultat... ;)
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slija str.12 ;)

sve je to zaslužan ovaj bluemotion sustav mene bas zanimalo pa sam pratio

dado307 je napisao(la):
u j**ote stvarno odlican rezultat, ja sa 66l presao 950km, doduse sve po gradu, al to je bas malo kod tebe, ispada 5,3... odlican rezultat... ;)

da ti je blue vjerovatno bi bilo isto kao kod mene, malo se ispočetka teško naviknut na ovo gašenje motora al sad kad vidim da se isplati i fercera da se naviknut :lol:

Mjenjač je dosta tvrd ujutro kad je hladno, kad se auto ugrije sve je ok... al eto to mi smeta. u merca mi se to ne događa jedino kvacilo dok ne proradi al mu mjenjač klizi
 
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slija str.12 ;)

Ja sa svojim tankom prijedjem 1200km jest da je autoput 95%,vrlo zadovoljan a nije bluemotion
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slija str.12 ;)

Frenkie-3B je napisao(la):
Ja sa svojim tankom prijedjem 1200km jest da je autoput 95%,vrlo zadovoljan a nije bluemotion

super je to! ja svog nisam štedio ni malo čak što više... i pretežno međugradska vožnja nisam očekivao da će tako bit
 
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slija str.12 ;)

i ja svog ne stedim vjeruj mi,jer moram sad da izvucem maximum iz njega dok jos imam ovu garanciju pa ako bi sta riknulo nek gospoda iz vw plate :icon_smile:
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slija str.12 ;)

Fin passat , Zasto na skoro sve i jednom autu se upali "check engine" lampica primjetio sam na slikama da i kod tebe gori :icon_rolleyes:
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slija str.12 ;)

Dzoni3 je napisao(la):
Fin passat , Zasto na skoro sve i jednom autu se upali "check engine" lampica primjetio sam na slikama da i kod tebe gori :icon_rolleyes:

ma nije to je samo kad dadneš kontakt upale se sve lampice kasnije ništa ne gorim osim one za proklizavanje :123:
 
Član
RE: VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion... par slija str.12 ;)

Svi ganjaju felge prvo, auto kanta, ti imaš dobro auto, jebo felge :lol:
 
Top