VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
RE: Golf MKIII by enesss....... 18.01.2011 update

kavaz je napisao(la):
jedan iz porodice :icon_biggrin:

DSC08916h.jpg


Ovaj me golf na slici podsjeca na sasu matica nemoj se ljutiti...
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... 18.01.2011 update

ma ti svaki dan nesto radis, samo naprijed ;)
ovaj bijeli od kavaza je perverzione :)
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... 18.01.2011 update

haha edinko nije moj da se ljutim :D samo ne znam kako to poveza, al hajd :lol:

enese, samo nek se radi .. bice to dobro kao i sve do sad iz tvoje garaze ;)
a zasto ne ovaj unutrasnji rub felge u boju auta ? falice neki bijeli detalj na tim felgama :icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... 18.01.2011 update

ovaj look sto radis bolje na crnoj boji stoji neg na bijeloj kad vec kontas farbati bolje promjeniti :)
Mada nije lose ni na bijeloj samo karambolku zatvoriti...

cini mi se da si ovu sliku vec stavljao negdje ako nisi jedna od mene :)

 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... 18.01.2011 update

MeBeSad, taj mu vodilja kroz projekat :icon_biggrin:
a bogme dobro stoji i na bijelom
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... 18.01.2011 update

kavaz je napisao(la):
MeBeSad, taj mu vodilja kroz projekat :icon_biggrin:
a bogme dobro stoji i na bijelom

Znam da sam vidio al nisam bio siguran 100% , ma ja vise volim full black varijantu zato se meni vise svidja crno...al eto nije ni onaj bijeli los samo sto bi ja napravio clean karambolku nekako ljepse izgleda :D
 
RE: Golf MKIII by enesss....... 18.01.2011 update

BIt ce to od enesa super nije mu cijela karambolka bijela nego je lajsna crna sto nije slucaj na ovoj trici a i kod enesa su smoked maglenke i zmigavci a ovde tvornicki i jos narandzasti, i nosaci branika u srednjm otvoru bijeli a nije bas lijepo
 
Legend
RE: Golf MKIII by enesss....... 18.01.2011 update

@kavaz....vec su krakovi felgi bili u bijeloj boji,al mi to nekako pre kinđurasto izgledalo s obzirom na to sta ganjam , odnosno koji izgled na autu ganjam.......a polirani alu , ili krom definitivno stoji na ovakvom projektu

@mebesad........ razmisljao sam o promjeni boje druze....o crnoj medju prve,pa ovoj onoj.... milion kombinacija i svasta nesto,al opet,meni se svidja ovako kakav je do sad bio,eto uz neke promjene,nema dvojbe na crnoj ovo puno bolje izgleda,al mislim da nece ovo kod mene puno odudarati

sto se tice zatvaranja svega na braniku,....opet se vracamo na boju,u svakoj ,ama bas svakoj boji to extra dodje,al na bijelom meni bas i nije nesto....s obzirom da cu pored lakiranja limarije,....i plastike (lajsne na branicima/vratim i na obrvama) obnoviti u crnu mat....bice dovoljno crnih detalja da se slaze prednji kraj uz ostalo na autu
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... 18.01.2011 update

a znam da su bili krakovi, al eto mozda bi sada sa unutrasnjim rubom bilo manje tako nakindjureno
al opet ti znas najbolje ;)

mozda da neko uradi u ps-u felgu cisto da vidimo kako bi to izgledalo :D mene bas vuce ta kombinacija ovako dok zamisljam, u stvarnosti je vjerovatno drugacije
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... 18.01.2011 update

NE QUOTAJTE SLIKE!!!!!!!!!

edo_benz je napisao(la):
hahahahah dje nadje sasu matica i golfa,sta im je zajednicko,sa cvikama jel :)
Ma ja cvike nego sta, molim vas nisam htio da vas naljutim. Sa tablicom ce da bude mjera (lijepo izgleda). i na karambolci kada dodju crne maskice na rebrima.


enesss je napisao(la):
@kavaz....vec su krakovi felgi bili u bijeloj boji,al mi to nekako pre kinđurasto izgledalo s obzirom na to sta ganjam , odnosno koji izgled na autu ganjam.......a polirani alu , ili krom definitivno stoji na ovakvom projektu

@mebesad........ razmisljao sam o promjeni boje druze....o crnoj medju prve,pa ovoj onoj.... milion kombinacija i svasta nesto,al opet,meni se svidja ovako kakav je do sad bio,eto uz neke promjene,nema dvojbe na crnoj ovo puno bolje izgleda,al mislim da nece ovo kod mene puno odudarati

sto se tice zatvaranja svega na braniku,....opet se vracamo na boju,u svakoj ,ama bas svakoj boji to extra dodje,al na bijelom meni bas i nije nesto....s obzirom da cu pored lakiranja limarije,....i plastike (lajsne na branicima/vratim i na obrvama) obnoviti u crnu mat....bice dovoljno crnih detalja da se slaze prednji kraj uz ostalo na autu

Ovom golfu stoji eXtra tornado crvena! sorry za matica jos jednom :icon_exclaim:
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... 18.01.2011 update

to komšo , nema predaha , ima da ojačaš podlaktice polirajući , he he , svaka čast ...
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... 18.01.2011 update

Ovo kad se zavrsi bit ce vrh, svaka cast svakim upadateom nesto novo i zanimljivo se desava, samo naprijed :)
 
Super Moderator
RE: Golf MKIII by enesss....... 18.01.2011 update

fini sicevi
ja inace nisam za poliranje komplet felgi kada imaju falc al eto nadam se da ce biti fino ;)
sretno u nastavku, i dalje ti je najbolji golf :D
 
Top