VW Golf mk2 r.i.p.

VW Golf mk2 r.i.p.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

srdjan014 je napisao(la):
Hvala drugari... :cool:
Jako mi je drago da vam se sviđa ;)

Fele će aBd sutra biti montirane na auto... samim tim, moglo bi biti neko GEWINDANJE U POOOD :D :D :D

Ima još nekih "iznenađenja" u pripravnosti, ali otom potom... ;)
Rijetko lijep golf.Ne diraj nista mozes ga samo u..rat jer je savrsen.:icon_biggrin: ,jedino taj turbo nebi bio los potez :)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Morao sam skinuti srednji lonac, udarao mi u pod... dok ne izmislim nešto novo da uglavim, moraću se navići... :lol:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Vb4U39RLGDc[/video]
 
RE: VW Golf mk2 GTI

:lol::lol::lol::lol: od ranijih postova znam da si pomenuo da ne volis da bruji ali ovo grmi :icon_biggrin: morat ces se nekako naviknit ili ostavi auto nek se odmori :icon_smile: dok ne dodje rijesenje za to ;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Evo par zanimljivih sličica od danas... nešto se čačkalo... :D



Bogami, vozajući se sa kolegom (crveni golf) skontao sam da se moj i nečuje pretjerano jako, tako da postoji mogućnost i da ga ostavim ovako...no uspio sam mu dohakat...donekle... :icon_twisted:




A evo i jedan uporedni... :lol:



I sa koleginom dujom... 2.0 9a blok, a u bloku miks KR-a i ABF-a... lud auto :D
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Dobre fotke samo čim ovako usjaji ove rore,imam iste al se ne sijaju ovoliko??pozzz:cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

kako mu dobro stoje ova americka peta vrata uf, po mom misljenju jos origi maska s 4 fara s crvenom chizom, gti amblemom i zadnje stope original i perfekcija ;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Bile su i prije sjajne, ali ne ovoliko... prvo ih očistio dobro, pa sa 800,1500,2000 vodobrusnim, redom... pa purolom, pa 3M-ovom svijetlo plavom pastom za inox... oko 5 sati posla... prste ne osjećam :D *ebo sam mu sve živo i mrtvo :D
 
Legend
RE: VW Golf mk2 GTI

brate stvarno uzivancija gledati slike, nisam upratio update sa koznim tapacirunzima extra legli;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

EE i ja sam isti proces al bez te plave krede, to nisam jbg, jel skupo to i koliko mi treba da odradim tako??pozzz
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Hvala...
Danas montirao zadnji lijevi, bio na ljepljenju... ufatile ga godine :D ostale sam stavio kad sam sklapao auto... prije 15ak dana...

Evo još jedna sličica...



Nije kreda već baš pasta... namjenski za inox...
Čini mi se da je oko 80KM kilogram, ja uzeo 150gr i ostalo mi vrlo malo...
 
RE: VW Golf mk2 GTI

:cool: joj opet si me pocastio bas ti hvala na slikama :cool:

uporedne slike su smijesne :D nema potrebe to radit daleko je tvoj golf od ostalih ;)
svidja mi se crvena linija po tabli i tapacirunzima vrata:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top