VW Golf mk2 r.i.p.

VW Golf mk2 r.i.p.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Golf mk2 još uvijek GTI

Ne zaboravite Dadinu dvojku. (danijel)
Takodjer Davor iz Mostara sa svojom G60 dujom.

Dally takodjer vrh, kao i ova Srdjanova.
Odlicnih duja i VW.a opcenito imamo u Bosni, fali nam jedan jak VW klub koji je u pripremi:cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 još uvijek GTI

Naravno, sve pratim na raznoraznim foruima (koje se mogu pratiti) i u kontaktu sam sa mnogima. Jako često valjamo jedni drugima, tako da nema rivalstva među nama. Svako auto je priča za sebe ;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 još uvijek GTI

Hvala Srdjane za slike i za prostor koji si ustupio u svojoj temi.

Mislim da svako od ovih auta o kojima polemisemo ima svoju "dušu" i da ne treba
praviti neka poredjenja kao sto vec Srdjan rece. Svako auto je prica za sebe i ja ih sve posebno dozivljavam , i svoje i Srdjanovo i Dadino iz Mostara i Davorog Edition One itd.
Sve je stvar individualizma i licnog zapazanja i evo zahvalio bi se od srca clanu bucky_mb@yahoo koji mi je uputio lijepe komplimente i jednostavno takav komentar tjera da ides dalje do savrsenog projekta.

Srdjane sve pohvale za odradjeni update ovog proljeca, bogami si dobro odrijesio kesu. Moje je misljenje da si ti na kraju price sto se tice enterijera i eksterijera.
Mozda jos neke sitnice koje ce tebi licno ciniti zadovoljstvo da ubacis , a u globalu ovo je jedan pravi projekt doveden do savrsenstva. Samo dobro odrzavanje od sad (garaza i sto manje voznje :icon_biggrin:)
 
RE: VW Golf mk2 još uvijek GTI

pa dokad srdjane :lol: svaki put kad pomislim da je
golfers blizu kraja ti me iznenadis novim planovima,,
i to kakvim:cool: respect po ko zna koji put
 
Član
RE: VW Golf mk2 još uvijek GTI

@ d@llygti
Sve znaš, ne trebam ti ništa pričati... nemaš pooojma... :D
Fire&Ice projekat je bio zadnja kap koja je prevalila da se upustim u projekat (ponovo) počev od RMica drugih, pa nadalje... ;)
Po ko zna koji put, VELIKO HVALA na svoj nesebičnoj pomoći oko svega što mi je trebalo... ;)


@bucky

Ha sad je pri kraju jbg... valjda :D
Hvala drug
 
Početnik
RE: VW Golf mk2 još uvijek GTI

To "valjda" pri kraju nas brine :icon_biggrin:

Dally-ev GTI je :icon_eek: , ali ne zaostajes ni ti Srle...;)

I naravno sto kazu netreba stvarati nikakvo rivalstvo, naprotiv to je jos vece prijateljstvo zbog istih interesa i ukusa ! :cool:

Svaka vam cast ! :cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 još uvijek GTI

Kad pogledam ovako ljepe dvice sve mi je više žao moje ali sta cu, tvoja i dally su sigurno dvije najbolje u državi pa i šire, košto reće Damir stvarno bi nam trebao kakav VW Club jer se ima materijala
 
RE: VW Golf mk2 još uvijek GTI

samo naprijed momci :cool: tu smo da se druzimo i hvalimo jedni druge a drago mi je da me se neki jos sjecaju iako sam ispo iz ovakvih voda al cuvam golfa za svoj gust srđane sretno dalje :cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 još uvijek GTI

Naravno Dado... :cool:

Želja mi je da se družimo ko ljudi na meet-ovima, razmjenjujemo iskustva, jer to nam je (bar meni) izgovor da pustim mozak na ispašu... a ne da se ganjamo flašama i prijetimo jedni drugima, k'o neki :123:

Usput, *ebu me malo nosači za siceve, ipak ima puno više prepravki nego što sam planirao... moj problem je što pored funkcionalnosti hoću da to izgleda kao da je fabrika ubacila, ako se neko podviri da ima šta da vidi :D majstor me nagovarao da to uradimo jednostavno, ali sam ostao pri svome, polako ali kvalitetno ;)

Nadam se da ću završiti sutra i konačno gotovo, bar zasad :D

Do kuckanja ;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 još uvijek GTI

Završio sam sve planirano zasad... sicevi su sjeli kako treba, sve funkcije rade kao kod fabričkih siceva :D



Nisam imao snage ući u kuću po fotoaparat, biće boljih slika ovih dana... zasad samo ova... me LIKE IT :icon_twisted:


Do kuckanja ;)
 
RE: VW Golf mk2 GTI

sjedista su mozes komotno da se bacis u komu kad sjednes :icon_biggrin: svaka cast sve je cista perverzija ;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Joj ja sjedišta, spav'o bih u njima bgte.
Dođel kakva deka s njima, nebih izlazio iz auta
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Sjedišta su prvoklasna... iznenadio sam se pravo... :D drže super, tvrda, a ne bole leđa poslje dužeg sjedenja... prezadovoljan sam....

Evo par slika... unutrašnjost je skoro gotova... ;)

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top