VW Golf mk2 r.i.p.

VW Golf mk2 r.i.p.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Golf mk2 još uvijek GTI

Oko maglenki ima posla. Instalacija je tu, ali treba isjecati novi vezni lim koji sam stavio prošli put kad sam radio gepek, i branik... a odužilo se ovo sve, pa sam majstoru zauzeo garažu 10 dana :D biće uglavnom

Glasanje za najboljeg je nezahvalno, pogotovo na forumima gdje svako ima svog favorita... najbolje nafatat 10ak slučajnih prolaznika i pitat za mišljenje :lol: šalu na stranu, svi su no.1 svojim vlasnicima i to je najvažnije, ostali trebamo samo da cijenimo tuđi trud rad i odricanje i sve 5... ;)

Tablicu sam naručio, USA format i pisaće ispod Bosnia&Herzegowina ;)
 
Administrator
RE: VW Golf mk2 još uvijek GTI

druze odlican gofl... gepek mi se posebno svidja... sve u svemu cista 10-ka;)
svaka cast;)
 
Legend
RE: VW Golf mk2 još uvijek GTI

jako ozbiljan pristup, bit ce napreto u gradisci :icon_smile::icon_smile:

sve pohvale za rad, jedva cekam da vidim auto uzivo

respect ;)
 
Legend
RE: VW Golf mk2 još uvijek GTI

srdjan014 je napisao(la):
Oko maglenki ima posla. Instalacija je tu, ali treba isjecati novi vezni lim koji sam stavio prošli put kad sam radio gepek, i branik... a odužilo se ovo sve, pa sam majstoru zauzeo garažu 10 dana :D biće uglavnom

donji prednji vezni lim ne ide na golfa sa dubokim karambolkama, to ti ne treba, jer fabricki i ne dodje... ;) skidas ga skroz... ;)
samo povezes blatobrane na krak fabrickim nosacima da ne vise, al mislim da ti to vec znas kako ide... ;)


p.s.
a auto je za svaku pohvalu... :cool::cool::cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 još uvijek GTI

@Liga
U suštini branik i taj vezni lim nemaju nikakve veze jedan sa drugim... vidjeću još šta ću uraditi...

Hvala na komentarima ;) trudim se :D
 
Legend
RE: VW Golf mk2 još uvijek GTI

srdjan014 je napisao(la):
@Liga
U suštini branik i taj vezni lim nemaju nikakve veze jedan sa drugim... vidjeću još šta ću uraditi...

Hvala na komentarima ;) trudim se :D

pa logicno da nemaju, jer je taj vezni lim predvidjen za tanke branike, da zatvori "rupu"

kod mene taj vezni lim nema nikako, bas kako ti je liga rekao..
 
Početnik
RE: VW Golf mk2 još uvijek GTI

Sto rece Mirza koju stranicu prije "Duja sa plakata" bas je :icon_eek: svaka ti cast....jos maglenjaci i kraj !! :cool:

Noke-tov i Srdjan-ov Golf su ubjedljivo najlepsi na forumu vjerovatno i u drzavi i tacno se izdvajaju iz mase ostalih ! ;)

GERMAN STYLE <3

OSTALI GERMAN STYLERI KOJI RADITE DUJE: OVO VAM JE ZADACA!!! ;)
 
RE: VW Golf mk2 još uvijek GTI

srdjo jarane proguglaj po drugim forumima,, ima iz bl dally dvicu,,
najjacu u drzavi, poslije nje srdjanova pa ostale
 
Član
RE: VW Golf mk2 još uvijek GTI

A jel ti nemas BBS cepove ili ih samo ne stavljas jer ih svi "VOLE"
 
Član
RE: VW Golf mk2 još uvijek GTI

Hehee, izbjegavam ih stavljat :D dva su mi digli srećnici... sad imam 7kom, sinoc lakirao u perlu kao feluge, pa polako...
Što se upoređivanja tiče, već sam rekao da je nezahvalo jako prema vlasnicima... svakako, Daliborov golf je perverzija kao i mnoga druga auta, njemu samo mu motor fali...

Danas sam išao na test vožnju do obližnjeg gradića i zakači mi se lik sa BMWom e46 330d... oprašio me na pravcu dok sam išao nekih 170kmh:D, a poslje 4 krivine mi je izbacio desni žmigavac i smakeo se sa puta :D golf je znači PRIKOVAN u zemlju. Kolega je išao samnom i vezao se i sa H pojasom i sa fabričkim :lol:
Ja sam prezadovoljan, sledeće na tapeti je definitivno turbak, jer sam sa izgledom 95% gotov... da nije ovaj motor u njemu, to bi vjerovatno bilo prvo odrađeno, ali polako...


Još jednom, iskreno hvala na podršci ;)
 
Početnik
RE: VW Golf mk2 još uvijek GTI

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
srdjo jarane proguglaj po drugim forumima,, ima iz bl dally dvicu,,
najjacu u drzavi, poslije nje srdjanova pa ostale

E fkt. cuo sam i za tog lika...nisam vidio auto nikad ako bi ko bio voljan da mi nadje slikice bio bih zahvalaN ! Al' ja govorim po dosad vidjenom da su te najace ! :) Pozz
 
Član
RE: VW Golf mk2 još uvijek GTI

Dalibor nije iz Banjaluke već iz Gradiške... to svi brkaju stalno, vjerovatno zbog BL foruma... :)

Pošto se već par puta spominje u temi, a niko ne zna o čemu se radi... neće se on ljutiti ako okačim par njegovih slika, nažalost nemamo zajedničkih, uvijek se mimoiđemo autima nikad obojica golfovima da se sretnemo...

c/p sa AKC

d@llygti je napisao(la):
Evo jos nekoliko slika sa photo shootinga koji je odradjen za ProTuning Magazin.
Oni su izabrali samo nekoliko za magazin ,a ja sam dobio sve naknadno.
Slika imao oko 200 , visoke rezolucije (nijedna nije ispod 6,5MB) pa sam tek
izabrao nekoliko jer dugo mi traje upload zbog navedenog razloga ...

IMG_6888.jpg


IMG_6894.jpg


IMG_6911.jpg


IMG_6920.jpg


IMG_6950.jpg


IMG_6979.jpg


IMG_6985.jpg


IMG_6987.jpg


IMG_6988.jpg


IMG_6940.jpg


IMG_6991.jpg


IMG_6989.jpg


IMG_6907.jpg


IMG_6962.jpg
 
Član
RE: VW Golf mk2 još uvijek GTI

ja sam pratio daliborov projekat na cranshaftu i mislim da je covjek perfekcionista, toliko mocnih detalja je odradio, puno ulozeno u auto, ali srdjane nisi ni ti nista u zaostatku za njim, i tvoj golf je po meni jedan od najboljih na nasim prostorima, pazis na sve detalje i stvarno je extra gledati tvoju temu;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top