VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Član
RE: vw golf mk2 gtd >SPUSTEN I ZATAMNJEN

ponekad se zapitam jesmo li normalni? :lol::lol::lol::lol::lol:
 
RE: vw golf mk2 gtd >SPUSTEN I ZATAMNJEN

golf je prelijep, slike premocne...
samo mnogo ti nizak, ja se od kad nakanjujem da ga zakucam u zemlju, al sve me nesto strah da ne ostanem bez GTI lippe...
odlican je golf, samo nastavi tako ;)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd >SPUSTEN I ZATAMNJEN

.nOKe je napisao(la):
eo koja slikica od danas :D

Jesi ovo nesto podigao Golfa??? :lol::lol::lol:

p.s.
Bio si svjedok... vidio Golfa... eto Vam zadaca... :icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd >SPUSTEN I ZATAMNJEN

Iskreno ne znam sta vise da napisem, auto je stvarno lijepo.
Mozda je to zato sto nam se ukus manje-vise poklapa ali u svakom slucaju ovo auto zasluzuje mnogo pohvala i divljenja
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd >SPUSTEN I ZATAMNJEN

Ja_i_Moj_GTI je napisao(la):
golf je prelijep, slike premocne...
samo mnogo ti nizak, ja se od kad nakanjujem da ga zakucam u zemlju, al sve me nesto strah da ne ostanem bez GTI lippe...
odlican je golf, samo nastavi tako ;)

ako ti lip nije orignalan, nemoj ga kucati previse, jer ces ga slomit odmah, ja sam svoj lomio nekoliko puta, doduse sve dok nisam navikao, al boze moj.. ako pazis sve se moze vozit :)

Liga je napisao(la):
Jesi ovo nesto podigao Golfa??? :lol::lol::lol:

p.s.
Bio si svjedok... vidio Golfa... eto Vam zadaca... :icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:

ono je fakat nisko, massive respect :)

Davor_ je napisao(la):
Iskreno ne znam sta vise da napisem, auto je stvarno lijepo.
Mozda je to zato sto nam se ukus manje-vise poklapa ali u svakom slucaju ovo auto zasluzuje mnogo pohvala i divljenja
hvala drug, trudim se :icon_smile:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd >SPUSTEN I ZATAMNJEN

extra slike,fin golfash,zao mi sto te nisam vidio kad si bio u zenici,vidjelo te moje citavo drustvo,pricaju neki dobar golf na celicarama zujao:lol:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd >SPUSTEN I ZATAMNJEN

GocaS6 je napisao(la):
Ma meni Golf nije nešto ;):lol::lol:
a kad ga spustim i zatamnim :icon_question: :icon_confused:

edoze je napisao(la):
extra slike,fin golfash,zao mi sto te nisam vidio kad si bio u zenici,vidjelo te moje citavo drustvo,pricaju neki dobar golf na celicarama zujao:lol:
ja sam bas bio sa drugom srebrom, a ostavi mi broj na pm, pa da ti se javim uskoro cu opet dolaziti
pozz ;)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd >SPUSTEN I ZATAMNJEN

ja nemam rjeci za golfa stvarno svaka cast na ulozenom trudu!!!! ;) :smajli12: :smajli12: :smajli12:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd >SPUSTEN I ZATAMNJEN

e jebi ga noke, dje je drugi dio slike ? :lol:

Nemoj se ljutiti ako ti je cura, zezam se samo, a nemoj ni mojoj curi reci z aovaj post :D
 
Top