VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

RE: da se i ja parkiram :)

super,ova prva slika spada u ono sto bi i ja uradio mk2,samoi bi jos nasao nastavak na zadnji branik kao na onoj mojoj slici,jer je orginalni nastavak,kao onaj crni dio na prednjem
 
Legend
RE: da se i ja parkiram :)

Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
super,ova prva slika spada u ono sto bi  i ja uradio mk2,samoi bi jos nasao nastavak na zadnji branik kao na onoj mojoj slici,jer je orginalni nastavak,kao onaj crni dio na prednjem

daleko da je orginalni.. (okrece se u golfov dizajner :D)
to je aftermarket dio..
dok je onaj na prednjoj karambolci, origigi GTI ;)
 
RE: da se i ja parkiram :)

Ova prva duja od Sinise Selimovica r32 je ajme boli glava,samo treba imat sve origigi na autu i to je auto
 
RE: da se i ja parkiram :)

dobro te vrste prodaje bas i nerazumijem,al znam sta zelis reci,sad znam sto ti neodgovara,niki problem
 
Član
RE: da se i ja parkiram :)

Samo naprijed... ide ti od ruke do sada ;) ne mijenjaj pravac...

pozz.
 
Legend
RE: da se i ja parkiram :)

eo danas sam zvao otpad, nasao sam pragove i obrve od GTIa, tako da idem to pogledati...

..wish me luck... :D
 
Legend
RE: da se i ja parkiram :)

Nista ti njemu druze ne trebas vise radit,stavi mu te pragove kad si vec narucio i obrve naravno,nikakve dodatke nikakva sranja,nemoj ga previse u plastiku oblacit,onaj spojler nikako ne stoji na golfu,sto se mene tice sad ne znam,golf je lijep sam od sebe njemu nista puno ne treba radit,duboke karambolkice,felgice,spustit ga i to je to,sretno druze sa golfacom.
 
Legend
RE: da se i ja parkiram :)

hvala hvala
na to sam mislio
eo javise mi sa otpada da su prodali set :(
 

Eko

Član
RE: da se i ja parkiram :)

prelijep golfic kume :) a i dobar za voziti hehe :D dabogda uradio sve sto si planirao! LP
 
Top