VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Član
-adnan- je napisao(la):
nisam nikada komentarisao ovog golfa, al danas sam ga uzivo vidio ispred parkinga IUS-a na Ilidzi, i moram pohvaliti sve sto je napravljeno na autu ;) Brutalno je zakucan, pa vjerovatno zato nije mogao ni uci na parking preko onih niskih ivicnjaka. jedina dva auta kojima to nije 'poslo za rukom' je ovaj golf i mercedes sa pokvarenim airmatic-om:lol: jos jednom,svaka cast ;)



jel sivi sa crnim felgama?
 
Član
vjeruj da nisam obracao paznju na felge. srebreni mercedes (cini mi se e klasa), strane tablice, auto para pragovima po asfaltu ali oni i dalje kuliraju.
 
Član
Jedan od rijetkih golfova koji mi se baš ono sviđaju,i neka ga takvog,sa svim onim packama i sitnicama,meni je tako bolji 3 puta ;)
 
Član
wade_ je napisao(la):
Jedan od rijetkih golfova koji mi se baš ono sviđaju,i neka ga takvog,sa svim onim packama i sitnicama,meni je tako bolji 3 puta ;)

Ne uvlači se, biće pive i roštilja i bez toga.:D

Šta je ovaj svijet doživio, da se Opelovci i VW-ovci zavole i nalete na jednog "VW hejtera" da im se pridruži.:D
 
Član
Hahahhahaah.Bolan moram,nema mi druge.Kroz njihova auta ne puše vjetar,kod njih to nije šuplje i hrđavo k'o kod nas Opelaša. :D A ti da išta imaš u glavi bi vozao ili Opela i Vw-a,ne te neke poluproizvode :lol:
 
Član
wade_ je napisao(la):
Hahahhahaah.Bolan moram,nema mi druge.Kroz njihova auta ne puše vjetar,kod njih to nije šuplje i hrđavo k'o kod nas Opelaša. :D A ti da išta imaš u glavi bi vozao ili Opela i Vw-a,ne te neke poluproizvode :lol:

Kupiću i ja sebi nekad auto, do tad vozam kante i poluproizvode.
 
Legend
-adnan- je napisao(la):
nisam nikada komentarisao ovog golfa, al danas sam ga uzivo vidio ispred parkinga IUS-a na Ilidzi, i moram pohvaliti sve sto je napravljeno na autu ;) Brutalno je zakucan, pa vjerovatno zato nije mogao ni uci na parking preko onih niskih ivicnjaka. jedina dva auta kojima to nije 'poslo za rukom' je ovaj golf i mercedes sa pokvarenim airmatic-om:lol: jos jednom,svaka cast ;)

Hvala drug, tako je, nisu jos rijesili onaj ulaz u campus pa nisam mogao uci, parkiram ga tu dok to ne rijese, rekao sam onom cuvaru da mi pazi na auto da ga dusmani ne odnesu opet (pauk mi je prosle sedmice digao auto ispred importanne centra) pa sam jos u strahu od gmazova sa paukom :D

Opelovac i vw hejter bit ce pive i cevapa svakako :cool::cool:
 
Član
Pripazi se murije i pauka. ipak je ono pjesacka staza, da ti neko ne zovne pauka. A trenutni ulaz je zeznut, ja sa puno visocijim autom zaparam.
 
Top