VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Legend
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

meni se iskreno vise svidja sa 4 fara,mada i ovo nije ispalo lose,kako bilo,dobro odradjen posao,i sretno u nastavku radova kolega;)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

hvala svima na komentarima, bio je dobar sa 4,ali et za promjenu sada ce ici 2 fara, dok se ne skonta sta orginalnije i bolje :D

2default : sry qme danas sam bio u frci citav dan,javim ti se

pozz
 
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

sve je to extra ali imaš jednu grešku ako već furaš neki fire and ice ili wolfsburg kod njih je crvena crta išla okolo čitave maske a ne samo u dnu dakle ovo ti je promašaj stavi punim krugom ili nikako ostalo je sve ok
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

dadao_style je napisao(la):
sve je to extra ali imaš jednu grešku ako već furaš neki fire and ice ili wolfsburg kod njih je crvena crta išla okolo čitave maske a ne samo u dnu dakle ovo ti je promašaj stavi punim krugom ili nikako ostalo je sve ok

bit ce plava ;)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

.nOKe je napisao(la):
hvala svima na komentarima, bio je dobar sa 4,ali et za promjenu sada ce ici 2 fara, dok se ne skonta sta orginalnije i bolje :D

2default : sry qme danas sam bio u frci citav dan,javim ti se

pozz

Dobar je i sa dva fara ;)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

ma s dva fara bolje...puuunoooooooo bolje... ;) i ove crvene trakice su sminkica.. ;)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

otisle BBSice za Zagreb
:icon_sad::icon_sad::icon_sad:

sad potraga za novim ..
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

Jeli ih to kupio onaj 'Fog' sa VWCC:icon_question:
 
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

ma noke ne se sekirat bit će felgi ipak je ona mala za golfa sad uzmi nešto veće bolje i masivnije da se to fino popuni kako treba sretno u kupovini i ako ja za nešto saznam javim ti
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

nek si prodo s hajrom :D naci cemo vec nesto, zaboravih na onaj PM od neki dan....
 
Top