VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

hvala na komentarima, trudim se i jbg.. drago mi je da se to i na autu vidi..

sto se felgi tice, planiram preko zime aBd profesionalno ih odradit, pjeskarenje, nanovo poliranje i obradu,elektrostatsko farbanje i zastita (srce) i onda da se ponovo sklope.. vjerovatno cu i prednje gume mjenjat, za sljedecu sezonu da naprijed stavim 195 40, al otom potom, moram to jos provjeriti gdje,sta,kako..

planiram i ovu unutrasnjost zavrsit, al sam u velikoj dilemi,pa ako moze neki prijedlog, svakako da bi dobro dosao.. omisljam se da idem na komplez bez unutranjost, ili da pak radim nesto na fazon GTI (karirani detalji i crna koza)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

nije lose ako uradis bez unutrasnjost, ali isto tako dobro bi izgedalo da uradis crnu kozu prosivenu crvenim koncem, pa kozica oko mjenjaca crna koza prosivena crvenim koncem i tako ta kombinacija znas na sta mislim. ;)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

znam naravno.. to sam nesto i planirao, samo sto bih onad uradio karirani sredisnji dio sjedista, i mozda nebo.. a ostalo bi islo sve u crnu kozu, samo mi nekako tapaciri izgledaju mutavno kad su skroz crni, ne znam fakat :D
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

imam negdje jednu sliku sa crnom kozom i crvenim detaljima bas extra izgleda ako je nadjem postavicu ;)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Golf je stvarno extra, imas ukusa pokazao si vise puta;) Koja je masina unutra?
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Ja vidim pise ti ispod nicka tdi pd 150....jos da je tako bio bi stvarno perverzan. Ovako styling za 10;)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

ArminM je napisao(la):
predobar je ovo golf,,,svaka cast;);)

hvala druze, moramo i tog pola pogledati u zivinicama ;)

nokke je napisao(la):
ma samo ga zatamni jedno 30% sto bi belma rekla hahahaahah
ma ja, sad za svako auto kaze da je dobro zatamljen cim se vidi neko unutra :D
dellas je napisao(la):
Ja vidim pise ti ispod nicka tdi pd 150....jos da je tako bio bi stvarno perverzan. Ovako styling za 10;)

to su neki daljni planovi, vidjet cemo ;)
admir jahic je napisao(la):
jos da ga Maca spusti i zatamni bio bi ekstra ;;;;;;))))
mace zatamnjivacice su tu :icon_biggrin:
 
Početnik
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

na parkingu u hrasnom, blizu robota, ima parkiran narandzasti kec, dugooo vec tu stoji, propada, u njemu imaju 3 cukice koje ti trazis, ja danas virio, raspitaj se ciji je kec....
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

budem to pogledao :D
ma vidjet cu da to ubodem zajedno sa votex konzolom, al neda mi se nikako u pm :mad:

zraknut cu tog keca svakako :)
 
Top