VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Legend
RE: da se i ja parkiram :)

jaha je napisao(la):
Preljep golfic,,,,,,,,,,,,,,samo dobro cuvaj.

hvala prijatelju :)

golfic se trenutno, MORA zajedno samnom, presao je nekih 280km bez problema za neka 3.5h, Sarajevo-Brod-Tjentiste-Gacko-Bileca-Trebinje-Dubrovnik

ja sam prezadovoljan performansama,potrosnjom, ma super sve :)

pozz iz dubrovnika:icon_exclaim:
 
Član
RE: da se i ja parkiram :)

.nOKe je napisao(la):
sinisa je napisao(la):
kad se onaj renol clio moze takmicit na kojem ama bas nista nije radjeno osim sto je stavio druge felge i lasjne na vratima ofarbo u boju auta onda moze i tvoj golf jer je puno bolji
da te pitam koje su to zelene spirale na tvom golfu koje marke i to i ja imam bilstajn amortizere pa da stavim te opruge dobre su mi pozz

kako jd rece,clio je druga tema,drugi stil tuninga,ma svasta tako da se to ne moze ni porediti :)
dosta stvari je uradjeno i na mom i na onom autu,ali opet ne mogu se ocjenjivati istim kriterijima nikako,a realno gledajuci opet.. moje auto nije ni blizu takmicenja, bar ja tako mislim,jer sve je to na staklenim nogicama, kad se srede neke stvari (boja, body kit, unutrasnjost, motor) onda ce ici na styling, kada budu klase npr clean style, german, jap itd itd.. a dok bude ovo velika mala auta nikad se ja na style necu prijavit :)

pozz

Tako je noke, treba biti realan!
Po meni jedina prava GS dvica u BiH je dadina!(dado_style)....
 
Legend
RE: da se i ja parkiram :)

vw_damir je napisao(la):
Tko je noke, treba biti realan!
Po meni jedina prava GS dvica u BiH je dadina!(dado_style)....

dado je opravdao svoje.. bio je 3ci, to je vise nego dobro za rani pocetak projekta ..
meni je iskreno drago da su sudije prepoznale ljepotu njegovog auta i ulozeni trud (to se nazalsot najmanje gleda)..
odes u a3m bilo koji tuning shop,sredi auto dodjes na style i budes prvi..

ovo sto mi radimo (ja i dado . nece se on ljutiti sto ga prozivam :)) je nesto sasvim drugo, sve sami.. to je nesto sasvim drug.. borimo se za german style klasu heheh :D
 
Član
RE: da se i ja parkiram :)

Dobro, ne borite se jos ( to tek dolazi) jer je ona za klasu ispred tebe :) ;) . pozzz!
 
Član
RE: da se i ja parkiram :)

JD. je napisao(la):
sinisa je napisao(la):
kad se onaj renol clio moze takmicit na kojem ama bas nista nije radjeno osim sto je stavio druge felge i lasjne na vratima ofarbo u boju auta onda moze i tvoj golf jer je puno bolji


clio je vec prozvakana tema zakasnio si


ali jos nije kasno da posjetis ocnog ljekara ili psihologa, ocito imas problema, ili sa kompleksima ili sa vidom, a boga mi izgleda da je oboje :lol:

i nema potrebe da nista odgovaras na ovo, jasno mi je skroz koliko se razumijes u sredjivanje auta cim imas onaj KIP SLOBODE na haubi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nego onaj dodji i ti na styling, imas vise prerada od clia hahaha

bolje i to nego da vozim opela pozz
 
Legend
RE: da se i ja parkiram :)

sinisa je napisao(la):
bolje i to nego da vozim opela pozz

zamolio bih vas :
:icon_exclaim::icon_exclaim:

ima smece da moze tamo diskusija opel vs all i tako to

hvala
 
Član
RE: da se i ja parkiram :)

golf je predobar,u dobrom smjeru si krenuo,bice strooooj,ak vec i nije,nisam vidio uzivo,pa nisam bas kompetentan da dajem izjave,al je na slikama predobar
samo nastavi
 
Početnik
RE: da se i ja parkiram :)

Vidio sam ti golfa kad sam krenuo sa SR-a, ti dodje na ulaz i okrenu se pored mene stade, konto da ti pokucam, al nisam opet kontam mozda je zajeban taj keno...
 
Legend
RE: da se i ja parkiram :)

Oggy je napisao(la):
Vidio sam ti golfa kad sam krenuo sa SR-a, ti dodje na ulaz i okrenu se pored mene  stade, konto da ti pokucam, al nisam opet kontam mozda je zajeban taj keno...
braca trebo si se pozz, hbt fkt bi te volio upoznati, g2 chuneri haha :p

steta sto si ti "odustao" :(..
 
Top