VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Član
RE: da se i ja parkiram :)

noke vidio sam ti golfa u ned u mostaru i bas je dobar nije nadjindjan mogo si se prijavit za style sigurno bi dobio nesto pozz
 
Legend
RE: da se i ja parkiram :)

sinisa je napisao(la):
noke vidio sam ti golfa u ned u mostaru i bas je dobar nije nadjindjan mogo si se prijavit za style sigurno bi dobio nesto pozz

hvala prijatelju
ma rano mi je jos za style, auto se prije svega treba dotjerati u neko ajmo reci perfektno stanje pa cemo onda (bar sto se tice vanjskog izgleda)..

s obzirom na konkurenciju,ako se uvede pod klasa "german style" onda cu vjerovatno ici , ako nista da imam koji pehar hehhe :)
 
Član
RE: da se i ja parkiram :)

.nOKe je napisao(la):
sinisa je napisao(la):
noke vidio sam ti golfa u ned u mostaru i bas je dobar nije nadjindjan mogo si se prijavit za style sigurno bi dobio nesto pozz

hvala prijatelju
ma rano mi je jos za style, auto se prije svega treba dotjerati u neko ajmo reci perfektno stanje pa cemo onda (bar sto se tice vanjskog izgleda)..

s obzirom na konkurenciju,ako se uvede pod klasa "german style" onda cu vjerovatno ici , ako nista da imam koji pehar hehhe :)

kad se onaj renol clio moze takmicit na kojem ama bas nista nije radjeno osim sto je stavio druge felge i lasjne na vratima ofarbo u boju auta onda moze i tvoj golf jer je puno bolji
da te pitam koje su to zelene spirale na tvom golfu koje marke i to i ja imam bilstajn amortizere pa da stavim te opruge dobre su mi pozz
 

JD.

Član
RE: da se i ja parkiram :)

sinisa je napisao(la):
kad se onaj renol clio moze takmicit na kojem ama bas nista nije radjeno osim sto je stavio druge felge i lasjne na vratima ofarbo u boju auta onda moze i tvoj golf jer je puno bolji


clio je vec prozvakana tema zakasnio si


ali jos nije kasno da posjetis ocnog ljekara ili psihologa, ocito imas problema, ili sa kompleksima ili sa vidom, a boga mi izgleda da je oboje :lol:

i nema potrebe da nista odgovaras na ovo, jasno mi je skroz koliko se razumijes u sredjivanje auta cim imas onaj KIP SLOBODE na haubi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nego onaj dodji i ti na styling, imas vise prerada od clia hahaha
 
Legend
RE: da se i ja parkiram :)

admir jahic je napisao(la):
Dora duja samo se bojim da i ti ne stavis R32 pozzz

ahhahaha
gdje me nadje :)
mah polako, da mi je sredit ove neke stvari, pa ce onda i motor aBd

valja trapove,kocnice,ojacanja :p
 
Legend
RE: da se i ja parkiram :)

sinisa je napisao(la):
kad se onaj renol clio moze takmicit na kojem ama bas nista nije radjeno osim sto je stavio druge felge i lasjne na vratima ofarbo u boju auta onda moze i tvoj golf jer je puno bolji
da te pitam koje su to zelene spirale na tvom golfu koje marke i to i ja imam bilstajn amortizere pa da stavim te opruge dobre su mi pozz

kako jd rece,clio je druga tema,drugi stil tuninga,ma svasta tako da se to ne moze ni porediti :)
dosta stvari je uradjeno i na mom i na onom autu,ali opet ne mogu se ocjenjivati istim kriterijima nikako,a realno gledajuci opet.. moje auto nije ni blizu takmicenja, bar ja tako mislim,jer sve je to na staklenim nogicama, kad se srede neke stvari (boja, body kit, unutrasnjost, motor) onda ce ici na styling, kada budu klase npr clean style, german, jap itd itd.. a dok bude ovo velika mala auta nikad se ja na style necu prijavit :)

pozz
 
Top