VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Član
Noke gdje si radio spuru? :icon_smile: cijena?:icon_smile:

A za boju- najbolja ona tamnoplava, medjutim posto i sam imam je na trici za odrzavanje je 0 tako da je bolje ganjat metalik neku svjetliju ;)
 
Legend
superman je napisao(la):
Noke gdje si radio spuru? :icon_smile: cijena?:icon_smile:

A za boju- najbolja ona tamnoplava, medjutim posto i sam imam je na trici za odrzavanje je 0 tako da je bolje ganjat metalik neku svjetliju ;)



radio u delti, 40km..
ma jasta, prlja se bas.. a i moram prema unutrsanjosti uklopit , ;)
 
Član
Drug, izvini, mrzilo me da iscitavam sve stranice, pa da priupitam ukratko: Jesi li narucio s neta grudnjak za haubu ili ti je neko radio po mjeri? Ako je pomjeri, interesuje me informacija o kome se radi, ako mogu znati...
 
Legend
etno je napisao(la):
Drug, izvini, mrzilo me da iscitavam sve stranice, pa da priupitam ukratko: Jesi li narucio s neta grudnjak za haubu ili ti je neko radio po mjeri? Ako je pomjeri, interesuje me informacija o kome se radi, ako mogu znati...

Radio sam po mjeri
javi se clanu lazy_lizard, imas ga i na piku pravi ih po mjeri za svako auto ;)
 
Član
noke odlicno za rallye front!
ali koliko mogu naslutiti i ak smijem pitat kao da mi se cini da nesto sa lijevim farom nestima???
desni je puno noviji od lijevog??
 
Legend
MADA FAKA je napisao(la):
noke odlicno za rallye front!
ali koliko mogu naslutiti i ak smijem pitat kao da mi se cini da nesto sa lijevim farom nestima???
desni je puno noviji od lijevog??

hvala druze
desni ima napuknuce na staklu, pa je potamnio malo..
ganjam stalno da uzmem, pa kad to zamjenim, sredit cemo da bude fino ;)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
MADA FAKA je napisao(la):
noke odlicno za rallye front!
ali koliko mogu naslutiti i ak smijem pitat kao da mi se cini da nesto sa lijevim farom nestima???
desni je puno noviji od lijevog??

hvala druze
desni ima napuknuce na staklu, pa je potamnio malo..
ganjam stalno da uzmem, pa kad to zamjenim, sredit cemo da bude fino ;)

mozda nisi znao alli evo da ti pomognem!
http://www.typ-17.de/product_info.php/info/p15962_Headlight--right--Golf-MK2-Rallye.html
 
Legend
MADA FAKA je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
MADA FAKA je napisao(la):
noke odlicno za rallye front!
ali koliko mogu naslutiti i ak smijem pitat kao da mi se cini da nesto sa lijevim farom nestima???
desni je puno noviji od lijevog??

hvala druze
desni ima napuknuce na staklu, pa je potamnio malo..
ganjam stalno da uzmem, pa kad to zamjenim, sredit cemo da bude fino ;)

mozda nisi znao alli evo da ti pomognem!
http://www.typ-17.de/product_info.php/info/p15962_Headlight--right--Golf-MK2-Rallye.html

ovo cemo narucit cim bude finansija !!
hvala ti druze ;);)
 
Član
Auto prelijep :icon_eek: vidio sam ga na venom showu svaka cast ;) samo taj far sredi i plastiku na lijevom blatobranu
 
Član
Znam noke da je danas dosta rary stvari tesko naci pa covjek bude uopce sretan ak nade u ikako stanju.
Ovi farovi si goli i moras iz svog sve prepakovat u taj.
Nesumnjam u tebe da to nece urodit plodom i biti sve u zavidnom stanju.
 
Legend
VwLove je napisao(la):
Auto prelijep :icon_eek: vidio sam ga na venom showu svaka cast ;) samo taj far sredi i plastiku na lijevom blatobranu

Hvala prijatelju, bit ce sredjeno sve kad se auto bude farbalo :)
trebali bi do tada i zadnji g60 rubovi biti na autu..

MADA FAKA je napisao(la):
Znam noke da je danas dosta rary stvari tesko naci pa covjek bude uopce sretan ak nade u ikako stanju.
Ovi farovi si goli i moras iz svog sve prepakovat u taj.
Nesumnjam u tebe da to nece urodit plodom i biti sve u zavidnom stanju.

ma narucit cemo, nije problem :)) vidio sam stta sve dodje, tamam mi to sve i odgovara..
:icon_smile::icon_smile:
 
znam da si za boju odlucio al ovo kad sam vidio morao sam ti ovdje postavit :icon_smile:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=303783649717121&set=a.216448725117281.46798.149962321765922&type=1&theater

:icon_biggrin: mozda se predomislis
 
Top