VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Legend
FIne felge, jos kad se poliraju :cool:

ET ti omogucuje da mozes da se igras sa debljinom adaptera, al gledaj da ti to neko kvalitetno odradi i nema straha...

Samo naprijed... ;)
 
Legend
Liga je napisao(la):
FIne felge, jos kad se poliraju :cool:

ET ti omogucuje da mozes da se igras sa debljinom adaptera, al gledaj da ti to neko kvalitetno odradi i nema straha...

Samo naprijed... ;)

et im je 65, tako da sam planirao ici na 50 i 40 adaptere, mislim da je to mjera, buduci da ce nekad ici sigurno 195 40 ili cak 165 40 gume, tako da ce moci ici daleko..
za pocetak cu ih ispolirati, ganjam neke gume i trazim ko bi mogao da uradi adaptere kako treba..
 
Meni su ove felge pravo ruzne ali opet tvoj izbor. RS mu najljepse leze ali valja malo i one furat, da razbijes monotoniju :D

A zamisli ako ofarbas golfa u neku "desnu" boju a unutrasnjost onakva kakva jest. to bi bio pokretni cirkus. dobro promisli sta ces prije nego sto ofarbas ;) :icon_smile: :D :123:
 
Legend
lhasa_green_beast je napisao(la):
Meni su ove felge pravo ruzne ali opet tvoj izbor. RS mu najljepse leze ali valja malo i one furat, da razbijes monotoniju :D

A zamisli ako ofarbas golfa u neku "desnu" boju a unutrasnjost onakva kakva jest. to bi bio pokretni cirkus. dobro promisli sta ces prije nego sto ofarbas ;) :icon_smile: :D :123:

ma boja je vec odlucena 125131 % :))
165927_10151705011605353_569855352_10078235_1697716996_n.jpg
 
Član
Dobra je ova boja, mada bi bila zanimljivija ona plava sto si stavio kao prijedlog na golfu R :cool:
Nekako bas lezi uz ove porsche felge a i uz one bbs da se farba sredite u boju auta :icon_smile:
 
Član
kod mene je ova atlas gray metallic LP7V...po mraku kad si pod kakvom rasvjetom je beton boja i kad kisa pada :)

imas ovdje raspravljalo se malo o toj boji pa pogledaj


http://forums.rennlist.com/rennforums/997-forum/647717-pics-of-atlas-gray-metallic-is-it-blue-gray.html
 
Legend
hvala momci, ja bih svakako isao na svijetliju nijansu, cekamo samo da ta komora bude zavrsena, i onda cu detaljnije da se zabavim sa tim :)
 
Top