VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOKe je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
neznam sto se jos peglas sa tim motorom od lokomotive
kad ce 20v turbo sjesti u tu fotelju ?
neda mi liga da stavim benzinjaru, nikako :icon_biggrin:

a zato je on prodao ovu jettu :D
ne, sad fakat.. sto ulazes toliko u taj motor gtd
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

ne znam druze.. iako ce ovo glupo sada zvucati, ali zao mi je jos da ga mjenjam, imam jos nekih stinica za sredit, motor je zdrav, to mi je bitno i dobra je baza, pa cemo se igrati, samo da zadovoljimo apetite dok ne skupim pare za nesto konrektno.. a to pod konkretno znaci uzeti komplet auto, pa uradit swap ostalo prodat.. vjerovatno cu uzeti golfa tricu sa TDI motorom, ganjam nesto, samo dok izleti nesto povoljno :icon_smile:
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

najisplatnije je nac tricu stranca jer kad trazis TDI motor komplet traze 1500KM a ja citavu tricu platio 700€
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

GreenDevil je napisao(la):
najisplatnije je nac tricu stranca jer kad trazis TDI motor komplet traze 1500KM a ja citavu tricu platio 700€

tako cu i ja uradit aBd, samo je pitanje kad bude vrijeme za to.. ne zuri mi se jos uvijek :)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

vazno je da su slike iz ciljuga (cudo nisu cigancad napaala) :D

predobar golf nema sta ;)
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

moram ija stavit svoje pojaseve vec mi godinu dana stoje isti ovakvi samo su kod mene zadnji na struju tj na struju se izvlače iz boka nikako da se natjeram da ih postavim cim montiras ubaci slike kako ide da ija ubacim mada nemislim da ima ista komplicirano osim meni dovest struju
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

dadao_style je napisao(la):
moram ija stavit svoje pojaseve vec mi godinu dana stoje isti ovakvi samo su kod mene zadnji na struju tj na struju se izvlače iz boka nikako da se natjeram da ih postavim cim montiras ubaci slike kako ide da ija ubacim mada nemislim da ima ista komplicirano osim meni dovest struju

Imam i ja iste...ma meni vise smetaju...lijepo ih je vidjeti ali zuljaju u p..m.. i nezgodni su al eto sta ces:D
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

dzinn16v je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
moram ija stavit svoje pojaseve vec mi godinu dana stoje isti ovakvi samo su kod mene zadnji na struju tj na struju se izvlače iz boka nikako da se natjeram da ih postavim cim montiras ubaci slike kako ide da ija ubacim mada nemislim da ima ista komplicirano osim meni dovest struju

Imam i ja iste...ma meni vise smetaju...lijepo ih je vidjeti ali zuljaju u p..m.. i nezgodni su al eto sta ces:D

sorry za off a odakle si struju uzimo za njih i kako ih palis tj izvačiš iz boka preko prekidača ili drzis uvjek izvučene
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

IGY je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
ma bit ce slika, imaju 2-3 na 180oj stranici cini mi se..

aj kad zavrsis sve to pa odvoji koji dinar da napravimo fotke da se i svabe postide :cool:

druze bit ce mi zadovoljstvo :)
javit cu ti se, cim zavrsim jos neke sitnice (fali mi jos jedan cep), i jos neke sitnice da se srede i to je to :cool::cool:

aj mi sibni na pm, kako se krecu cijene ;)
 

IGY

Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

www.igorisanovic.com evo da se malo reklamiram :) imas pod usluge cijene i pakete sve fino napisano :D

ako zelis nesto drugacije nego je opisano u paketima uvijek se mozemo dogovoriti za nesto :cool:
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

super je to sve :cool: golf ljepotan pravi ;)

joj neki dan kad sam isao u tesanj bila ispred mene jetta noviji tip sa onom GTD oznakom reko sta bi sad trebao uradit da je zbavim noketu :icon_biggrin: i da po prvi put sam uzivo vidio takvu oznaku stvarno je rijetka
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

GolFanatiCars je napisao(la):
super je to sve :cool: golf ljepotan pravi ;)

joj neki dan kad sam isao u tesanj bila ispred mene jetta noviji tip sa onom GTD oznakom reko sta bi sad trebao uradit da je zbavim noketu :icon_biggrin: i da po prvi put sam uzivo vidio takvu oznaku stvarno je rijetka

Hehe, odes u ASA auto i narucis :)
 
Top